Uetliberg-Lauf - nach Name "R"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B           56. Rabier Pierre                       64 Männedorf                   1:10.47,7     17.02,6   (731)  
J            7. Rahuet Josefine, Effretikon         45 LC Swissair                 1:23.05,2     16.53,2  (4204)  
D           14. Ramp Jakob, Winterthur              50 LV Winterthur               1:09.49,0     13.16,8  (1529)  
C          102. Raschle Hanspeter                   55 Zürich                      1:20.13,3     22.57,5  (1206)  
S            4. Raths Raschid, Wetzikon ZH          88 LVZO                           7.08,4      0.04,7  (7206)  
F           12. Rauscher Rebekka                    73 F-Vesancy                   1:36.45,5     32.15,0  (2703)  
C           38. Reber Adrian, Binz                  62 SSC Riehen                  1:09.19,2     12.03,4  (1068)  
C            9. Reber Markus, Bern                  54 ST Bern                     1:00.54,8      3.39,0  (1211)  
H           25. Rehmann Brigitte, Embrach           55 LC UBS                      1:28.07,7     19.24,1  (3513)  
D           19. Rehmann Stefan, Embrach             52 LC UBS                      1:10.30,8     13.58,6  (1530)  
J            4. Remek Maya, Sins                    51 FTV Sins                    1:15.59,9      9.47,9  (4006)  
B           52. Rhyn Andy                           69 Langnau am Albis            1:09.58,0     16.12,9   (708)  
R           11. Richenberger Flurina, Horgenberg    93 OZS Horgenberg                11.19,7      2.45,7  (7002)  
D           36. Richter Michael                     52 Wollerau                    1:15.52,1     19.19,9  (1715)  
U            4. Riegg Fridolin, Filzbach            92 LAV Glarus                     8.01,1      0.29,5  (7906)  
O            6. Riegg Rebecca, Filzbach             88 LAV Glarus                     8.37,0      0.56,8  (6104)  
Q           11. Riegg Seraina, Filzbach             91 LAV Glarus                    10.10,8      1.16,2  (6704)  
G           12. Ringger Bettina                     66 Zürich                      1:20.44,7     13.20,0  (3703)  
B           72. Ritter Simon, Zürich                71 athlos.ch                   1:12.55,6     19.10,5   (722)  
C           72. Riz A Porta Daniel                  62 Zürich                      1:14.28,0     17.12,2  (1070)  
W            2. Riz A Porta Jennifer                95 Zürich                         1.37,7      0.01,3  (8407)  
T           21. Rolli David, Oberglatt ZH           90 TV Oberglatt                   9.47,5      2.28,2  (7607)  
X           13. Rolli Marc                          99 Oberglatt ZH                   3.22,6      1.38,8  (8708)  
B           42. Röllin Hansruedi, Unterägeri        64 SK Unterägeri               1:08.10,7     14.25,6   (562)  
B          102. Roos Arnold, Jona                   65 LG NZZ                      1:27.10,1     33.25,0   (563)  
D           72. Rosenmund Christian                 43 Unterägeri                  1:29.03,8     32.31,6  (1728)  
E           29. Roth Rolf                           38 Wetzikon ZH                 1:48.45,1     43.03,1  (2012)  
F            7. Rothe Christa                       77 Bauma                       1:23.51,8     19.21,3  (2511)  
T           12. Rüdisüli Marco, Herrliberg          89 LGKE                           8.39,6      1.20,3  (7611)  
O            3. Rüdisüli Nadja, Herrliberg          88 LGKE                           8.14,0      0.33,8  (6005)  
C           10. Rüdisüli Pius, Herrliberg           59 LGKE                        1:01.31,1      4.15,3  (1072)  
E           22. Rueger Karl                         40 Otelfingen                  1:26.29,9     20.47,9  (2013)  
D            7. Rüeger Urs, Winterthur              51 Finishers Winterthur        1:06.30,2      9.58,0  (1717)  
A           48. Rüegg Stephan, Bauma                79 Polizeischule               1:38.52,5     43.38,0    (32)  
E            6. Rupp Bernhard                       41 Valens                      1:14.11,8      8.29,8  (2203)  
B           83. Russell Paul James                  67 Girenbad b. Hinwil          1:16.21,9     22.36,8   (566)  
M          ---  Rychener Daniela                    70 St. Gallen                    52.31,7     24.01,6  (5705)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.