Uetliberg-Lauf - nach Name "H"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
T           19. Habegger Reto, Dübendorf            90 Jugi Dübendorf                 9.39,1      2.19,8  (7506)  
V            1. Habegger Roger, Dübendorf           93 Jugi Dübendorf                 8.52,2       -----  (8105)  
M          ---  Habegger-Steffen Erika, Dübendorf   62 TV Dübendorf                  33.44,4      5.14,3  (5503)  
D           52. Habermacher Hans, Rothenburg        43 TV Mauritius Emmen          1:22.26,2     25.54,0  (1701)  
B           39. Hächler Roland                      66 Volketswil                  1:07.53,5     14.08,4   (703)  
C          127. Hadasch Marius, Weiningen ZH        61 RT Weiningen                1:31.49,5     34.33,7  (1037)  
B            6. Hafen Andreas, Oberglatt ZH         72 TV Oberglatt                  57.46,7      4.01,6   (533)  
C            5. Hafner Andreas, Buch am Irchel      60 Finishers Winterthur          59.39,8      2.24,0  (1038)  
F           11. Hagen Ines, Effretikon              75 Polizeischule               1:36.33,4     32.02,9  (2503)  
F            6. Hagger Corinne, Zwillikon           74 Polizeischule               1:23.19,3     18.48,8  (2504)  
Q            6. Halbheer Cornelia                   92 Winterthur                     9.31,8      0.37,2  (6603)  
B           79. Haldenstein Felix, Schönenberg ZH   68 Polizeischule               1:15.41,5     21.56,4   (534)  
B           99. Haller Thomas                       71 Winterthur                  1:23.14,0     29.28,9   (535)  
F           16. Haltner Nicole, Zürich              80 Polizeischule               1:53.59,8     49.29,3  (2505)  
S           12. Haslebacher Marco, Wädenswil        87 Satus Wädenswil                8.41,4      1.37,7  (7202)  
B           67. Hauser Adrian, Wädenswil            66 TG Hütten                   1:12.10,9     18.25,8   (536)  
E           23. Hauser Franz                        28 Hedingen                    1:27.02,2     21.20,2  (2005)  
B            2. Hauser René, Oberdorf NW            72 LG Glarus                     54.17,0      0.31,9   (537)  
C           58. Havran Cyril                        58 Appenzell                   1:12.44,6     15.28,8  (1040)  
D           49. Heer Alois                          51 Obfelden                    1:19.49,5     23.17,3  (1722)  
C           11. Heer Hutashan, Zürich               60 Sri Chinmoy Team            1:02.24,3      5.08,5  (1224)  
B           36. Heibei Gerald, Wollerau             67 Free Radicals               1:06.58,1     13.13,0   (539)  
B           13. Heim Alexander                      70 Zürich                      1:00.51,8      7.06,7   (718)  
C           26. Heinzer Erwin, Adliswil             56 Polizeischule               1:07.18,5     10.02,7  (1041)  
C           36. Held Peter                          59 Zürich                      1:09.15,1     11.59,3  (1249)  
X            1. Hensinger Aaron, Effretikon         95 Jugi TV Effretikon             1.43,8       -----  (8704)  
T            1. Herger Patrick, Affoltern am Albis  90 LV Albis                       7.19,3       -----  (7507)  
P            8. Hess Cristina                       90 Oetwil am See                  9.05,2      1.27,0  (6305)  
C           14. Hodel Thomas                        60 Littau                      1:04.04,9      6.49,1  (1042)  
B           98. Hofer Daniel                        65 Buochs                      1:22.31,6     28.46,5   (734)  
A            4. Höfler Oliver                       75 Seuzach                       58.02,1      2.47,6    (10)  
B           21. Hofstetter Heinz, Hasle-Rüegsau     71 ESV RM                      1:02.46,7      9.01,6   (736)  
B           86. Hoheneck Friedrich                  63 Adliswil                    1:16.41,7     22.56,6   (735)  
U           14. Hollenstein David, Mosnang          92 LR Mosnang                     9.22,2      1.50,6  (7803)  
E            8. Holliger Hansruedi, Rudolfstetten   41 LR Wohlen                   1:14.59,4      9.17,4  (2202)  
D           65. Honegger Rudolf, Wollerau           51 Jogger-Träff-Pfäffikon      1:26.51,6     30.19,4  (1515)  
J            9. Hösli Annemarie                     50 Zürich                      1:28.41,3     22.29,3  (4201)  
C           74. Hösli Hans                          60 Glattfelden                 1:14.35,4     17.19,6  (1043)  
G           16. Hostettler Mia                      66 Wallisellen                 1:24.02,3     16.37,6  (3201)  
P           15. Hotz Ramona, Adliswil               90 Adliswil Track Team            9.40,6      2.02,4  (6306)  
O           12. Huber Anja                          87 Thalwil                        9.32,7      1.52,5  (6003)  
W           12. Huber Jasmin                        99 Zürich                         3.47,8      2.11,4  (8502)  
A           10. Huber Markus                        82 Thalwil                     1:05.47,4     10.32,9    (11)  
L            9. Huber Patrizia                      84 Thalwil                       34.16,6      6.56,1  (5004)  
C          129. Huber Peter, Lenzburg               61 Behinderter-Sport Lenzbur   1:33.33,4     36.17,6  (1201)  
B          108. Huber Peter                         63 Niederweningen              1:33.10,6     39.25,5   (540)  
G           14. Huber Regula                        69 Uitikon Waldegg             1:22.54,0     15.29,3  (3005)  
C          110. Huber René                          56 Kloten                      1:22.33,1     25.17,3  (1044)  
T           11. Hubmann Roland, Fehraltorf          90 Jugi Fehraltdorf               8.36,0      1.16,7  (7508)  
B           33. Hübner Thomas                       65 Winterthur                  1:06.09,8     12.24,7   (709)  
C          109. Hug Felix                           59 Zürich                      1:22.12,8     24.57,0  (1045)  
A           15. Humbert Pierre-Maurice              76 Vevey                       1:10.10,1     14.55,6    (12)  
D           74. Hunn Peter                          45 Zollikon                    1:44.04,9     47.32,7  (1516)  
D           47. Hürlimann Peter                     46 Schlieren                   1:18.59,5     22.27,3  (1713)  
D           35. Huser Josef, Dübendorf              46 LSV Kloten                  1:15.50,3     19.18,1  (1725)  
T            8. Hüssy Micha                         89 Weiach                         8.10,0      0.50,7  (7602)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.