Uetliberg-Lauf - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
T           17. Gabriel Andreas                     90 Winterthur                     9.15,9      1.56,6  (7612)  
V           11. Gabriel Matthias                    93 Winterthur                     9.58,6      1.06,4  (8208)  
C           42. Gabriel Werner                      62 Winterthur                  1:09.50,2     12.34,4  (1032)  
Q           18. Gachnang Doris, Horgenberg          92 OZS Horgenberg                11.20,7      2.26,1  (6706)  
S           14. Gachnang Urs, Horgenberg            88 OZS Horgenberg                 9.43,5      2.39,8  (7303)  
J            1. Gajic Stefica, Eggenwil             48 LC UBS                      1:06.12,0       -----  (4002)  
E            1. Gajic Vukasin, Eggenwil             42 LC UBS                      1:05.42,0       -----  (2209)  
D            8. Galati Francesco                    44 Zürich                      1:06.36,1     10.03,9  (1735)  
M          ---  Gassmann Beat, Affoltern am Albis   59 LV Albis                      35.03,7      6.33,6  (5502)  
B            3. Gassmann Michael, Horgen            66 BTV Chur                      54.20,9      0.35,8   (723)  
R            4. Gassmann Ravenna, Affoltern am Albi 94 LV Albis                       9.29,3      0.55,3  (6903)  
T            5. Gassmann Romario, Affoltern am Albi 90 LV Albis                       7.32,5      0.13,2  (7505)  
G            7. Gassmann Ursula, Regensdorf         69 Tri Baden                   1:14.55,2      7.30,5  (3004)  
B            8. Gehrig Roman                        69 Zürich                        59.12,9      5.27,8   (524)  
J            3. Gehring Isabelle, Bülach            51 SLVS                        1:12.42,4      6.30,4  (4003)  
C           23. Geissbühler Andreas                 60 Boppelsen                   1:06.34,2      9.18,4  (1231)  
B           17. Gentile Daniele                     65 Schlieren                   1:01.28,4      7.43,3   (525)  
O            7. Gerber Lea, Horgenberg              88 OZS Horgenberg                 8.40,4      1.00,2  (6106)  
B          103. Gerber Marcel, Zürich               71 Rennschweine                1:27.19,0     33.33,9   (526)  
C            6. Gerber Ueli, Horgenberg             60 OZS Horgenberg              1:00.16,0      3.00,2  (1243)  
C           84. Gfeller Matthias, Winterthur        56 SILVORIO                    1:16.16,9     19.01,1  (1033)  
B           57. Giezendanner Peter                  66 Thalwil                     1:10.53,8     17.08,7   (716)  
A           11. Giger Jan, Fideris                  82 SCF                         1:07.44,6     12.30,1   (212)  
D            4. Giger Leo, Busswil TG               50 LSC Wil                     1:02.28,4      5.56,2  (1512)  
C           29. Giger Paul                          56 Fideris                     1:07.48,5     10.32,7  (1245)  
B            5. Gisi Martin, Dintikon               70 LR Chestenberg                57.37,2      3.52,1   (528)  
C           43. Gisler Frantz                       57 Zürich                      1:09.51,6     12.35,8  (1034)  
B           81. Godli Walter                        65 Zürich                      1:15.58,2     22.13,1   (529)  
X           14. Gössi Michael                       97 Unterägeri                     3.41,3      1.57,5  (8703)  
W           13. Gössi Michelle                      00 Unterägeri                     5.17,6      3.41,2  (8403)  
B           76. Gottsmann Torsten                   63 Bonstetten                  1:14.24,6     20.39,5   (711)  
J            2. Graf Monika                         48 Bütschwil                   1:11.56,3      5.44,3  (4202)  
E            5. Graf Peter                          40 Bütschwil                   1:12.48,9      7.06,9  (2207)  
E            3. Grimm Hans-Ulrich                   39 Erlenbach ZH                1:11.13,2      5.31,2  (2004)  
V            7. Grond Sergio, Hedingen              93 Jugi Hedingen                  9.31,0      0.38,8  (8103)  
D            1. Gschwend Peter, Kloten              52 Erotik Markt                  56.32,2       -----  (1732)  
D           53. Gschwind Lorenz                     51 Oberrieden                  1:22.38,5     26.06,3  (1513)  
V            9. Gucher Nick                         94 Uetikon am See                 9.54,5      1.02,3  (8104)  
X            6. Gucher Tim                          97 Uetikon am See                 2.19,1      0.35,3  (8808)  
C          106. Gysin Roland, Zürich                57 Roadrunners                 1:21.45,6     24.29,8  (1036)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.