Uetliberg-Lauf - nach Name "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C           86. Fabbri Joseph                       58 Egg b. Zürich               1:17.06,9     19.51,1  (1233)  
C           19. Fässler Albert, Berg SG             61 LG Wittenbach               1:05.44,3      8.28,5  (1215)  
W            5. Fässler Désirée, Berg SG            95 TV Berg                        1.57,8      0.21,4  (8501)  
U           10. Fattini Damiano                     92 Pfungen                        8.50,8      1.19,2  (7907)  
G            9. Fattini Gabriela                    66 Pfungen                     1:15.34,1      8.09,4  (3207)  
R            1. Fédier Laura                        93 Horgenberg                     8.34,0       -----  (6902)  
D           25. Fehr Wilhelm, Aadorf                45 HOPP Aadorf                 1:13.07,7     16.35,5  (1510)  
C           99. Ferrari Roberto                     58 Richterswil                 1:19.56,9     22.41,1  (1027)  
F            1. Feuz Linda, Ebmatingen              77 TV Unterstrass              1:04.30,5       -----  (2707)  
C           22. Fiechter Urs                        55 Glattfelden                 1:06.26,2      9.10,4  (1212)  
C           40. Fierz Peter, Langnau am Albis       57 SSC                         1:09.45,6     12.29,8  (1205)  
E           19. Fischer Vinzenz                     34 Goldau                      1:22.10,4     16.28,4  (2002)  
C           85. Fischli Robert                      55 Bassersdorf                 1:16.56,3     19.40,5  (1226)  
V            8. Fleischmann Philip, Au ZH           93 SSC Langnau a.A.               9.44,2      0.52,0  (8207)  
V           16. Fleisinger Jan, Oberglatt ZH        94 TV Oberglatt                  13.32,6      4.40,4  (8203)  
X            8. Fleisinger Tim, Oberglatt ZH        98 Jugi Oberglatt                 2.50,7      1.06,9  (8806)  
C           12. Flood John                          59 Wettingen                   1:03.33,6      6.17,8  (1250)  
C           61. Flückiger Hans, Dübendorf           53 SLVS                        1:13.00,5     15.44,7  (1028)  
Q           13. Fluri Corinne, Horgenberg           92 OZS Horgenberg                10.22,6      1.28,0  (6602)  
V           12. Fluri Marc, Horgenberg              94 OZS Horgenberg                10.05,3      1.13,1  (8102)  
E            4. Forrer Paul, Seuzach                41 RT Hönggerberg              1:11.23,4      5.41,4  (2003)  
C           13. Foster Kevin                        62 Baden                       1:03.42,3      6.26,5  (1225)  
C           45. Fraefel Jürg, Uerikon               61 LC Meilen                   1:10.20,6     13.04,8  (1202)  
A            7. Frank Markus                        74 Buchs SG                    1:03.25,0      8.10,5   (202)  
C          126. Frei Hannes                         58 Cham                        1:29.37,6     32.21,8  (1030)  
D           61. Frey Hansruedi, Rüschlikon          52 SLVS                        1:26.00,5     29.28,3  (1511)  
B           92. Friedl Reto                         69 Zürich                      1:18.25,7     24.40,6   (705)  
B           29. Frisch René, Zürich                 67 TV Dielsdorf                1:04.49,4     11.04,3   (523)  
C           64. Fritschi Roger, Langnau am Albis    62 SSC Langnau a.A.            1:13.21,6     16.05,8  (1031)  
D           68. Früh Hans-Peter                     45 Winterthur                  1:27.21,6     30.49,4  (1720)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.