Rothaus RiderMan 2002 - nach Ortschaft "L"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr     km/h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90MS1       56. Hinterlang Frank                    67 Landau                      2:56.15,5     30.40,2  (2017)   30,636
90MS1       54. Schaubel Leonhard                   66 Landau                      2:56.11,5     30.36,2  (2016)   30,648
60MS3       28. Walderbach Werner, Langenlonsheim   48 Michael                     2:15.06,7     32.14,8  (1551)   26,644
210MS1       5. Gerards Richard, Laudenbach         63 Team Bergstrasse            6:25.07,1     24.45,6  (1018)   32,717
90Men       49. Meister Dominik, Laufenburg         79 Camp Pieri                  3:06.35,1     41.20,9  (2169)   28,941
120MS3      12. Pabsdorf Dietmar, Lauingen          48 Team Laura                  4:10.00,7     35.53,5  (1676)   28,798
210Men       1. Pabsdorf René, Lauingen             70 Team Laura                  6:00.18,2       -----  (1680)   34,970
90Men       72. Mahr Michael, Laumersheim           74 Zander-Team                 3:25.33,1   1:00.18,9  (2251)   26,270
30MS1        3. Doll Werner, Lautenbach             66 RSV Staubwolke Haslach 2      47.44,8      0.30,1  (1001)   37,698
60MS1       15. Huber Hubert, Lautenbach            65 RSV Staubwolke Haslach 2    1:45.38,3      9.53,8  (1207)   34,078
90MT2        5. Nagel Andreas, Lauterbach           83 Hausgrohe-Team Schramberg   2:41.30,3      9.52,3  (1414)   33,435
120Men      31. Schwarz Thomas, Leinfelden-Echterdi 70 TR-Trossingen               4:19.36,5   1:03.59,2  (2086)   27,734
60MS1      103. Leinemann Lutz                      63 Leipzig                     2:20.16,7     44.32,2  (1752)   25,663
90MS1       44. Di Santo Andrea                     69 Lenningen                   2:52.02,0     26.26,7  (1355)   31,389
210MS1       1. Ansel Bernd, Leonberg               68 Team Bizarr                 6:00.21,5       -----  (1119)   34,965
90MS2       33. Klein Günter                        51 Leonberg                    3:05.44,1     39.34,8  (1655)   29,073
60MS1       70. Winkler Harald                      63 Leutenbach                  2:00.59,3     25.14,8  (1516)   29,754
90MS1       89. Windelschmidt Sebastian             69 Leverkusen                  3:09.45,4     44.10,1  (2063)   28,457
90MS1       71. Bachmayer Götz, Liederbach          67 Die Heidjer                 3:01.54,0     36.18,7  (1333)   29,686
60MS1       73. Mai Joachim, Limburgerhof           61 Bike Team Stenger           2:02.05,8     26.21,3  (1475)   29,484
60MS3       36. Haller Ulrich                       45 Lindenberg                  2:22.51,4     39.59,5  (1767)   25,200
90MS2       11. Bischof Robert                      59 Lindlar                     2:53.17,2     27.07,9  (1876)   31,162
120Men      37. Dickerhof Frank                     ?? Lingenfeld                  4:38.56,6   1:23.19,3  (1898)   25,811
120MS3       2. Beierer Sigi                        48 Löffingen                   3:34.37,7      0.30,5  (1074)   33,546
90FS1        5. Gareis Ulrike, Löffingen            61 Fürstenberg Brauerei/1      3:47.45,1     54.28,1  (1303)   23,710
180MS3       2. Kaiser August, Löffingen            48 Team Zweitäler Land         5:42.55,1     36.30,4  (1006)   31,494
60Men       50. Occhiuzzi Markus, Löffingen         ?? Fürstenberg Brauerei/3      2:12.57,7     37.20,3  (1309)   27,075
90MS3       13. Rosenstiel Otto, Löffingen          48 Team Zweitäler Land         3:02.40,1     28.46,2  (1297)   29,561
60MS1       42. Scherer Thomas                      61 Löffingen                   1:54.22,7     18.38,2  (2297)   31,474
90MS1       21. Suhm Martin                         62 Löffingen                   2:43.05,8     17.30,5  (1648)   33,109
60MS2       22. Zimmermann Hermann, Löffingen       55 Fürstenberg Brauerei/2      1:53.53,6     17.39,8  (1304)   31,608
60MS2       58. Simet Herbert                       57 Lohr                        2:32.59,5     56.45,7  (1808)   23,530
60MS1       52. Käser Armin                         68 Lorch                       1:56.37,8     20.53,3  (2028)   30,866
120MS1      81. Herrmann Bernd                      64 Lörrach                     4:46.03,8   1:30.18,3  (1811)   25,169
90MT2        7. Doster Marco                        85 Loßburg                     2:57.51,7     26.13,7  (2098)   30,360
60MS2       17. Doster Rolf                         54 Loßburg                     1:51.53,2     15.39,4  (1196)   32,175
90Men       55. Machetanz Günter                    73 Ludwigshafen                3:09.16,2     44.02,0  (1858)   28,530
120MS2      54. Reichstein Wolfgang                 57 Ludwigshafen                4:36.55,4   1:11.58,5  (1768)   25,999
90Men       13. Renner Marco                        75 Ludwigshafen                2:38.25,9     13.11,7  (1888)   34,084
30MS3        3. Pahlke Rolf                         49 Lunestedt                     57.16,3      5.27,1  (1268)   31,429
120MS3       1. Jäger Reinhard                      50 Lutherstadt-Wittenberg      3:34.07,2       -----  (1635)   33,626

Total 41



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.