Rothaus RiderMan 2002 - nach Ortschaft "A"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr     km/h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
120MS1      72. Schröder Thomas                     66 Aachen                      4:19.28,3   1:03.42,8  (2100)   27,748
120Men      25. Borstorff Holger                    71 Achern                      3:57.09,2     41.31,9  (1520)   30,360
90FS3        3. Hiegert Angelika                    50 Achern                      3:29.15,2      0.35,0  (2040)   25,806
90MS2        1. Müller Eugen                        54 Aichhalden                  2:26.09,3       -----  (1651)   36,947
120MS2       8. Sum Armin                           56 Aichhalden                  3:35.58,1     11.01,2  (2290)   33,338
150Men       5. Ruff Martin                         78 Aiten                       4:47.08,2     16.41,5  (2117)   31,343
150Men       4. Igel Michael                        80 Aitrach                     4:46.59,7     16.33,0  (2159)   31,359
120MS2      41. Sauter Joachim                      59 Albstadt                    4:17.28,3     52.31,4  (2087)   27,964
60MS1       10. Yigitkurt Arman, Albstadt           64 TG Trossingen               1:43.45,6      8.01,1  (1126)   34,695
120MS1      15. Zajonc Christoph, Albstadt          67 RSV ATAX NetworkGroup       3:32.59,0     17.13,5  (2284)   33,805
90Men       37. Albers Benjamin, Aldingen           76 Tour VS-Villingen           2:59.30,9     34.16,7  (1997)   30,081
180MS1      15. Schrode Klaus                       64 Aldingen                    6:12.28,8     48.01,3  (1996)   28,994
30MS2       18. Pinsdorf Helmut, Alfter             52 Team Telekom C              1:09.43,1     22.24,5  (1740)   25,818
150MS1      10. Hüttl Carsten, Allstedt             62 Team Brockenkoenig.de       4:50.47,1     39.07,3  (1316)   30,950
30Woman      2. Reitenspieß Christine, Altdorf      77 Team Stadt Altdorf            58.25,0      5.12,8  (1288)   30,813
30Men        1. Reitenspieß Matthias, Altdorf       73 Team Stadt Altdorf            47.09,0       -----  (1050)   38,176
60MS1       71. Krumpe Rudolph, Altlußheim          61 Bike Team Stenger           2:01.16,0     25.31,5  (1476)   29,686
90MS1      114. Schletterer Andreas                 63 Ansbach                     3:25.55,7   1:00.20,4  (1930)   26,222
90MS2       59. Rietmann Hans                       51 Appen                       3:48.21,6   1:22.12,3  (2304)   23,646
180Men       4. Möhwald Bernhard, Aschersleben      70 RSV Nachterstedt            5:48.21,7     18.22,3  (1401)   31,002
180Men       8. Schwertner Jan, Aschersleben        70 RSV Nachterstedt            6:09.43,7     39.44,3  (1400)   29,210
120Men      20. Pfeiffer Christian                  71 Augsburg                    3:49.07,3     33.30,0  (1641)   31,424
90Men        2. Rothe Florian, Augsburg             75 Strassacker                 2:25.48,9      0.34,7  (1029)   37,033
30Men        7. Schorer Manfred                     ?? Augsburg                      52.37,0      5.28,0  (1147)   34,209

Total 24



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.