Rothaus RiderMan 2002 - nach Name "W"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr     km/h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90Men       56. Wagenbreth Daniel                   75 Sauldorf                    3:09.31,5     44.17,3  (1653)   28,492
90MS3       20. Wagenbreth Hans-Jürgen              45 Sauldorf                    3:09.31,3     35.37,4  (1654)   28,492
90MS3       36. Wagener Hartmut, Bochum             45 Gölm                        3:43.04,0   1:09.10,1  (2075)   24,208
60Men        6. Wagner Andreas, Kochel              76 Team NaturEnergie           1:39.30,5      3.53,1  (1291)   36,177
120MS1       5. Wagner Heinz, CH-Schmerikon         64 Renz Radsport               3:17.12,8      1.27,3  (1056)   36,508
30MT2        2. Wagner Thomas                       84 Bad Dürrheim                  47.18,4      0.09,7  (1642)   38,049
60MS3       28. Walderbach Werner, Langenlonsheim   48 Michael                     2:15.06,7     32.14,8  (1551)   26,644
60MS3       16. Waldmeier Markus, CH-Stein          47 Veloclub Helvetia, Stein    2:04.15,3     21.23,4  (1560)   28,972
120Men      33. Walesch Torsten, Hartheim           74 Adrenalin Team Müllheim     4:22.20,7   1:06.43,4  (1935)   27,444
150Men       8. Wallisch Michael, Nürnberg          72 TSV Katzwang                4:54.11,0     23.44,3  (1958)   30,593
90Men       29. Walter Thomas                       ?? CH-Beringen                 2:52.55,9     27.41,7  (2147)   31,226
90Men       47. Wangler Mark, Dauchingen            76 Volksbank Donau-Neckar      3:06.26,3     41.12,1  (1762)   28,964
60MS2        4. Warsow Matthias                     59 Nürtingen                   1:42.56,1      6.42,3  (2199)   34,973
180MS1      18. Wartlick Ole, Schwäbisch Hall       66 2 xx-Team                   6:25.01,9   1:00.34,4  (2311)   28,049
90MS3       27. Waschgler Heinrich                  47 Geesthacht                  3:22.47,4     48.53,5  (1776)   26,628
90MS2       36. Waßerrab Dieter                     52 Heilbronn                   3:06.36,8     40.27,5  (1668)   28,936
120MS1      24. Waslikowski Uwe                     64 Offenburg                   3:41.53,0     26.07,5  (1494)   32,449
60MS3       15. Wasmundt Ronald                     49 Itzehoe                     2:03.11,9     20.20,0  (2006)   29,221
30Woman      1. Wasmundt Stefanie Annika, Breitenbu 78 MTV Itzehoh                   53.12,2       -----  (1942)   33,832
60MS2       35. Wawrzinek Hugo                      52 Solingen                    2:02.57,9     26.44,1  (1194)   29,276
90Men       16. Wawrzitz Sven                       80 Beilstein                   2:42.28,9     17.14,7  (2177)   33,234
60MS1        5. Weber Hannes, Villingen-Schwenninge 61 Team Pedal                  1:41.30,2      5.45,7  (1203)   35,466
60MT2       10. Weber Jochen, Bad Dürrheim          85 Sportchalet 3               2:00.00,7     19.35,2  (1343)   29,997
30MT2        9. Weber Sven, Bad Dürrheim            82 Sportchalet 3               1:15.39,6     28.30,9  (1344)   23,790
60MS3       40. Weber Walter                        35 CH-Hettlingen               2:25.16,2     42.24,3  (1613)   24,781
60MS2       29. Weber Wolfram                       57 Dortmund                    1:57.22,3     21.08,5  (1877)   30,671
90MS1       74. Weckenmann Jörg, Jettimgen          68 Krumme Speiche              3:02.45,6     37.10,3  (1444)   29,546
30MS1       16. Weg Toni                            68 Bad Dürrheim                  57.36,5     10.21,8  (1596)   31,245
60Men        1. Wehinger Michael, Brigachtal        ?? Uli Rottler Team Pedal I    1:35.37,4       -----  (1143)   37,647
90MS1      100. Wehrle Armin, Bad Dürrheim          63 TUS Oberbaldingen Team 90   3:15.58,2     50.22,9  (1714)   27,555
90MS1       75. Weichert Joerg, Hamburg             68 RSG Blankenese              3:02.58,0     37.22,7  (1284)   29,513
90MS2        9. Weichsler Christoph                 58 Oberursel                   2:52.24,7     26.15,4  (2033)   31,320
120MS1      54. Weigl Andreas                       64 Villingen-Schwenningen      4:00.56,7     45.11,2  (2228)   29,882
150MS1      18. Weiler Torsten, Worms               68 Team Worms                  5:16.26,4   1:04.46,6  (2082)   28,441
90Men       68. Weinhold Horst, Villingen-Schwennin 75 Kaba Benzing                3:22.28,7     57.14,5  (1690)   26,669
30MT2        8. Weinmann Daniel                     84 Seitingen-Oberflacht          57.41,2     10.32,5  (1863)   31,203
60MS2       26. Weinmann Harald                     56 Seitingen-Oberflacht        1:55.49,5     19.35,7  (1359)   31,081
30MS1        5. Weir Gary                           60 Frankfurt/M.                  48.43,9      1.29,2  (1027)   36,936
210MS1       7. Weiß Andreas, Karlsruhe             63 2 xx-Team                   6:47.54,0     47.32,5  (1393)   30,889
150Men      12. Weißer Hartmut                      ?? Villingen-Schwenningen      5:16.16,3     45.49,6  (2276)   28,456
90MS1       18. Weißhaar Markus, VS-Villingen       68 Team VS                     2:41.12,8     15.37,5  (1094)   33,495
60MS1       22. Weißhaupt Helmut, Meßkirch          65 Team Meßkirch               1:47.57,9     12.13,4  (1111)   33,344
60MS1       16. Weißhaupt Markus, Meßkirch          68 Team Meßkirch               1:45.40,1      9.55,6  (1112)   34,068
120MS1      38. Weiss Michael                       66 Stuttgart                   3:52.02,3     36.16,8  (1468)   31,029
180MS2      14. Weisser Eckhard, Königsfeld         53 Uli Rottler Team Pedal      6:20.08,8     49.16,0  (1164)   28,410
60MS3       51. Weisser Wolfgang                    47 Stuttgart                   3:04.05,0   1:21.13,1  (1835)   19,556
150MS1      12. Wellmann Christoph, Bebertal        66 Ski-Radler Magdeburg        4:53.13,9     41.34,1  (2283)   30,692
90MS1       11. Wenz Michael, Börstingen            65 Team Düll                   2:37.47,1     12.11,8  (1999)   34,223
60Men       17. Wenz Thomas, Donaueschingen         70 Renz Radsport               1:48.20,5     12.43,1  (1058)   33,228
90MS1       79. Wenzel Stefan, Gummersbach          63 stewe dienstleistungen Gm   3:05.57,1     40.21,8  (1503)   29,039
120MS1      46. Wenzler Jürgen                      65 Bad Dürrheim                3:55.08,0     39.22,5  (1422)   30,620
60MS3       35. Werner Heinz, Bad Dürrheim          49 Auto Werner                 2:20.12,0     37.20,1  (1588)   25,677
90MS1       73. Werner Joachim, Bondorf             66 Krumme Speiche              3:02.45,3     37.10,0  (1443)   29,547
60MS2       49. Werny Michael, Gosheim              56 Volksbank Donau-Neckar      2:19.06,9     42.53,1  (1763)   25,877
120MS2      53. Wieczorek Ronald                    51 Schwedeneck                 4:35.15,8   1:10.18,9  (2008)   26,156
210MS2       4. Wiedemann Alois, Tuchenbach         51 2 xx-Team                   6:47.50,1     23.44,5  (1392)   30,894
120Men       3. Wiesler Mirco, Münstertal           75 Team Camping Münstertal     3:15.59,0      0.21,7  (1035)   36,737
90MS2       58. Wiggenhauser Hermann, Berlin        54 Bahn2                       3:42.47,9   1:16.38,6  (1954)   24,237
60MS2       28. Wilkens Manfred                     58 Trossingen                  1:57.04,9     20.51,1  (1421)   30,747
90MS2       41. Willmann Alfred, Bad Dürrheim       56 Sportchalet 4               3:10.51,3     44.42,0  (2305)   28,293
60MS2       18. Willmann Manfred                    53 Geisingen                   1:51.58,4     15.44,6  (1118)   32,150
60MS1       87. Wind Thomas                         68 Konstanz                    2:12.35,1     36.50,6  (1981)   27,152
90MS1       89. Windelschmidt Sebastian             69 Leverkusen                  3:09.45,4     44.10,1  (2063)   28,457
60MS3       30. Winheller Karl                      43 VS-Villingen                2:16.29,0     33.37,1  (2065)   26,376
90Men       31. Winkelmann Sven                     72 Hürth                       2:54.16,7     29.02,5  (1261)   30,984
60MS1       70. Winkler Harald                      63 Leutenbach                  2:00.59,3     25.14,8  (1516)   29,754
90FS1        6. Witt Rotraut, Schenefeld            63 RSG Blankenese              4:03.07,1   1:09.50,1  (1280)   22,211
90Men       57. Wohl Martin, Sinsheim               70 RSF Steinsberg              3:09.37,1     44.22,9  (1747)   28,478
90MS2       34. Wolf Andreas                        52 Grünstadt                   3:06.09,7     40.00,4  (1735)   29,007
60Men       61. Wölfle Reinhold A., VS-Schwenningen ?? Neckarquelle                2:38.13,7   1:02.36,3  (1782)   22,751
60MS2        3. Woller Burkhard                     55 Germersheim                 1:41.10,1      4.56,3  (1084)   35,584
120MS2      49. Wolny Dieter, Gummersbach           52 stewe dienstleistungen Gm   4:30.55,0   1:05.58,1  (1501)   26,576
60MS1       37. Wössner Jürgen, Oberndorf           66 Speed-Team Epfendorf        1:51.48,3     16.03,8  (1233)   32,198
60FS1       14. Wrede-Lay Yvonne                    69 Schallstadt                 2:16.43,8     26.36,8  (1817)   26,329
60MS1       34. Wunderlich Christof                 60 Böblingen                   1:50.50,3     15.05,8  (1253)   32,479
120MS1      20. Würthner Gunter                     62 Brigachtal                  3:33.20,8     17.35,3  (2212)   33,747
30MS1        4. Wyler Adrian                        65 CH-Truttikon                  48.36,2      1.21,5  (1141)   37,034

Total 77



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.