Rothaus RiderMan 2002 - nach Name "M"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr     km/h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60MT2       12. Machenheimer Daniel                 82 Osthofen                    2:08.42,2     28.16,7  (1857)   27,971
90Men       55. Machetanz Günter                    73 Ludwigshafen                3:09.16,2     44.02,0  (1858)   28,530
180MS1      14. Mack Dietmar                        66 Neckarbischofsheim          6:10.09,3     45.41,8  (1497)   29,176
90Men        6. Mäder Gilbert                       74 CH-Schaffhausen             2:36.36,5     11.22,3  (2300)   34,480
90Men       65. Mader Manuel, Ballrechten-Dottingen 78 Adrenalin Team Müllheim     3:17.29,2     52.15,0  (1932)   27,343
30FS1        6. Madler Petra, Hamburg               69 Muschelschubser             1:14.55,3      6.51,3  (1821)   24,025
30Men       22. Madörin Ralph                       ?? CH-Riehen                   1:09.11,0     22.02,0  (2241)   26,017
120Men      16. Mahnke Tim                          70 Hannover                    3:43.33,4     27.56,1  (2144)   32,206
180MS2       3. Mahr Dieter, Schifferstadt          58 Alpen Team                  5:38.56,5      8.03,7  (3007)   31,863
90Men       72. Mahr Michael, Laumersheim           74 Zander-Team                 3:25.33,1   1:00.18,9  (2251)   26,270
60MS1       73. Mai Joachim, Limburgerhof           61 Bike Team Stenger           2:02.05,8     26.21,3  (1475)   29,484
60FS1        6. Mai Susanne Lydia, Viernheim        67 Bike-Team Stenger           2:01.13,5     11.06,5  (1473)   29,696
60Men        9. Maier Rainer, Sulz                  70 RSV Staubwolke Haslach 2    1:43.05,4      7.28,0  (1208)   34,920
90Men        4. Maier Stefan, Frankfurt             75 PSV Blau-Gelb Frankfurt     2:29.37,5      4.23,3  (1145)   36,090
120MS1      18. Maier Werner, Furtwangen            61 Castellani 2                3:33.19,9     17.34,4  (1134)   33,750
30MS1        6. Makkos Szilard, H-Visegrad          69 Mecsek Aszfalt                48.46,0      1.31,3  (1078)   36,910
120MS1      45. Malmann Burkhard                    69 Orsingen-Nenzingen          3:54.58,0     39.12,5  (2164)   30,642
150Men       2. Manser Michael                      72 CH-Pfäffikon SZ             4:35.26,6      4.59,9  (3073)   32,674
60Men       37. Marckwardt Christian                74 Seevetal                    1:59.07,7     23.30,3  (2005)   30,219
120MS3       5. Marsch Gerald                       50 Friedrichsdorf              3:52.52,0     18.44,8  (2161)   30,918
180Men       9. Martin Armin                        72 Salem                       6:10.23,7     40.24,3  (1358)   29,158
60MT2       11. Martin Florian, Radolfzell          84 RoFlo                       2:05.43,1     25.17,6  (2289)   28,635
120MS3      14. Mastroianni Giuseppe, Villingen-Sch 50 RC Villingen                4:15.35,3     41.28,1  (1579)   28,170
30MS2        8. Matt Bruno                          52 Haslach                       57.14,0      9.55,4  (1206)   31,450
60MS1       89. Mattes Andreas, Wurmlingen          68 Beppo                       2:12.52,7     37.08,2  (1719)   27,092
60MS1       44. Mattes Thomas, Wurmlingen           64 Beppo                       1:54.52,0     19.07,5  (1717)   31,340
90MS2       17. Mattes Walter, Tuttlingen           59 Donautal-Rider              2:55.49,6     29.40,3  (1921)   30,712
30MT2        3. Mauch Denis, Villingen-Schwenningen 84 Schwenninger BKK              48.44,6      1.35,9  (1015)   36,928
60MS2       32. Mäurle Manfred                      51 Bisingen                    2:00.23,8     24.10,0  (1460)   29,901
120MS3      11. Mauro Adolfo, CH-Kriens             43 G.S.C. Euro Sport Equipe    4:04.24,0     30.16,8  (1352)   29,459
150MS1       4. Maxara Stephan                      68 Berlin                      4:27.09,7     15.29,9  (1122)   33,687
60Men       35. Mayer Bodo, Dresden                 79 Tag-Team                    1:58.22,2     22.44,8  (1374)   30,413
180MS2      11. Mayer Klaus, Baumgarten             59 Team Laura                  6:08.11,4     37.18,6  (1679)   29,332
90Men       62. Meder Michael                       ?? Quedlinburg                 3:12.10,9     46.56,7  (2054)   28,098
90Men       61. Mehlhorn Torste, Hoym               ?? RSV Nachterstedt            3:12.09,2     46.55,0  (1402)   28,102
90MS1      119. Meier Julian                        64 Hanau                       3:41.59,6   1:16.24,3  (1813)   24,325
90MS1       39. Meier Martin, Rheinfelden           69 Zimmerei Meier              2:49.21,4     23.46,1  (1568)   31,885
120MS2      16. Meier Wolfgang                      51 Johannstorf                 3:48.31,6     23.34,7  (1899)   31,506
90Men       14. Meifert Steve, Hamburg              78 Schall und Rauch            2:41.39,8     16.25,6  (1322)   33,402
30MS2       11. Meincke Karl-Heinz, Rellingen       55 Team KBS-Sport.de             58.32,2     11.13,6  (1419)   30,749
150Men       3. Meissgeier Jens                     ?? Schopfheim                  4:46.50,1     16.23,4  (2171)   31,376
90Men       49. Meister Dominik, Laufenburg         79 Camp Pieri                  3:06.35,1     41.20,9  (2169)   28,941
60MT1        1. Melansek Peter, Tuttlingen          86 M.Melansek                  1:35.56,6       -----  (1052)   37,522
30MS1       30. Mellert Arne, Fellbach              64 HKM GmbH                    1:08.52,9     21.38,2  (1760)   26,131
210MS3       4. Melzer Uwe, Rottweil                50 TSV Rottweil                6:43.14,6     20.38,7  (1242)   31,246
120Men       9. Merk Oliver                         70 Krumbach                    3:33.20,2     17.42,9  (1090)   33,749
90MT2        3. Merkle Simon, Villingen-Schwenninge 84 Sportchalet 2               2:35.32,2      3.54,2  (1351)   34,718
30MS2       15. Merkle Uli                          57 Zell im Wiesental           1:03.24,3     16.05,7  (1859)   28,388
180MS3       6. Mertz Klaus                         50 Stuttgart                   6:10.33,3   1:04.08,6  (2273)   29,145
120MS1      48. Messer Dirk, Donzdorf               67 Team Stuttgart              3:56.53,2     41.07,7  (1926)   30,394
60FS1       11. Metzler Vivian, Brigachtal          64 Tour VS-Villingen           2:11.18,5     21.11,5  (1093)   27,416
60MS1       58. Meybauer Hans-Peter                 67 Seevetal                    1:58.52,6     23.08,1  (1190)   30,283
120MS1      30. Meyer Andrè                         69 Bernsbach                   3:47.11,5     31.26,0  (1109)   31,691
60Men       46. Meyer Andreas, Hamburg              73 Team Gölm                   2:06.42,9     31.05,5  (1535)   28,410
120MS2      36. Meyer Ralf, Marienheide             54 stewe dienstleistungen Gm   4:12.11,7     47.14,8  (1502)   28,549
120Men      14. Miklovitz Dieter                    74 Schallstadt                 3:37.48,3     22.11,0  (1123)   33,057
90Men       74. Mileta Stephan                      73 Hamburg                     3:29.55,9   1:04.41,7  (1939)   25,722
60MS3       49. Mink Ewald                          31 D                           2:44.15,4   1:01.23,5  (1913)   21,916
60Woman      9. Mitrovic Suzana                     71 München                     2:17.43,3     28.05,8  (2097)   26,139
120MT2       3. Mittelberger Valentin               82 Freiburg                    3:34.19,4     18.09,9  (1140)   33,594
180Men       4. Möhwald Bernhard, Aschersleben      70 RSV Nachterstedt            5:48.21,7     18.22,3  (1401)   31,002
90Men       77. Moldenhauer Jörg, Filderstadt       70 Team Bananenblitz           3:42.07,2   1:16.53,0  (1727)   24,311
60MLr        1. Moll  Achim+Christoff Tim, Freiburg 73 RIG Freiburg                1:43.46,4       -----  (1861)   34,690
60MS1       45. Möll Rudolf, Wurmlingen             63 Beppo                       1:54.52,2     19.07,7  (1722)   31,339
30MS3       10. Moosbrucker Fritz                   41 Tuttlingen                  1:07.27,9     15.38,7  (2189)   26,680
90MS1       12. Moritz Christian                    68 Hamburg                     2:38.01,4     12.26,1  (1634)   34,172
60FS3        1. Moritz Ellen, Stuttgart             48 cuneo dal 1905              2:00.16,5       -----  (1250)   29,931
120MS1      60. Morlok Rainer                       62 Nagold                      4:07.33,6     51.48,1  (2278)   29,083
90MS3        4. Moser Josef, Elzach                 48 Team Zweitäler Land         2:48.57,3     15.03,4  (1005)   31,961
90MS1       15. Moser Josef                         69 Garmisch Partnkirchen       2:40.12,1     14.36,8  (2081)   33,707
60Men       22. Mroz Roman, Freiburg                80 RSC Gundelfingen            1:51.07,1     15.29,7  (1072)   32,397
30MS1       10. Mulbjerg Flemming                   60 Hamburg                       52.44,2      5.29,5  (1177)   34,131
120MS1      32. Müller Bernd, Ittlingen             66 RSF Steinsberg              3:47.27,3     31.41,8  (1745)   31,654
90MS3        9. Müller Bernhard, Villingen-Schwenni 38 Sportchalet 1               3:00.01,4     26.07,5  (1341)   29,996
120Men      30. Müller Christoph                    80 Buchenbach                  4:16.02,9   1:00.25,6  (1845)   28,119
90MS2        1. Müller Eugen                        54 Aichhalden                  2:26.09,3       -----  (1651)   36,947
60MS2        2. Müller Gottfried, Konz              59 Handicap Team               1:40.23,0      4.09,2  (1553)   35,862
120MS3      19. Müller Hans-Dieter, Trossingen      42 SV Trossingen III           4:33.47,9     59.40,7  (1683)   26,296
30MS1       32. Müller Jürgen, Villingen-Schwenning 60 Team Deutenberg             1:12.33,4     25.18,7  (1810)   24,808
90MS1      110. Müller Karl-Heinz, Donaueschingen   60 Fürstenberg Brauerei/1      3:22.16,8     56.41,5  (1302)   26,695
120MS2      33. Müller Karlheinz, Ginsheim          58 RSF Steinsberg              4:06.28,1     41.31,2  (1750)   29,212
30MS3        6. Müller Lothar, Bad Dürrheim         39 Sportchalet 4               1:00.57,1      9.07,9  (1345)   29,531
30Men       15. Müller Marc                         72 Niederkassel                  57.33,3     10.24,3  (1415)   31,274
60MS1       75. Müller Martin, CH-Stein             62 Veloclub Helvetia, Stein    2:03.47,9     28.03,4  (1561)   29,079
60MS1       79. Müller Roger                        67 Donaueschingen              2:05.59,5     30.15,0  (1434)   28,573
150Men      15. Müller Stephan                      71 CH-Wagenhausen              5:21.55,5     51.28,8  (2013)   27,956
90MS2       24. Münch Dietmar, Mannheim             51 Da Pino zwei Hasen          2:58.48,0     32.38,7  (1255)   30,201
90MS1       93. Mundinger Karlheinz, Bad Dürrheim   67 Team Elektro-Wörner         3:10.59,3     45.24,0  (1461)   28,273
30Men       17. Münk Michael, Bad Dürrheim          77 Team Emo                    1:00.34,5     13.25,5  (1214)   29,715
60MS3       39. Münsch Klaus, Bad Dürrheim          46 Auto Werner                 2:24.05,3     41.13,4  (1590)   24,984
60MS1        7. Münster Rainer, Mönchweiler         68 Team Castellani 60          1:41.31,0      5.46,5  (3069)   35,462
90MS1       40. Müssig Jörg, Deckenpfronn           64 Krumme Speiche              2:49.45,4     24.10,1  (1445)   31,810

Total 92



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.