Rothaus RiderMan 2002 - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr     km/h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
120MS1      74. Gabriel Gunter, Weißensberg         61 Papendorf Cycle             4:30.58,2   1:15.12,7  (1730)   26,571
90Men        7. Gahrig Mike, Bräunlingen            74 Uli Rottler Team Pedal      2:37.00,2     11.46,0  (1165)   34,394
30Men       19. Gail Stefan                         81 Bad Dürrheim                1:02.03,7     14.54,7  (1484)   29,003
90Men       75. Gajo Alexander                      76 Rudolfzell                  3:34.37,5   1:09.23,3  (2014)   25,160
60MS2       41. Gallmann Kurt, Villingen-Schwenning 51 Köche Schwarzwald Baar      2:05.07,1     28.53,3  (1780)   28,772
150MS2       4. Galonski Manfred, Celle             54 Kaleidoskop                 5:01.21,7     24.49,7  (1405)   29,864
30MS1       27. Ganzen Bernd                        60 Mönchweiler                 1:08.08,2     20.53,5  (2066)   26,417
90FS1        5. Gareis Ulrike, Löffingen            61 Fürstenberg Brauerei/1      3:47.45,1     54.28,1  (1303)   23,710
30MS2        1. Gäßler Bernhard, Villingen-Schwenni 52 Team VS I                     47.18,6       -----  (1102)   38,046
60FS1       18. Gassner Jutta                       65 Tuttlingen                  2:22.18,8     32.11,8  (3077)   25,296
60MS1       96. Gast Gerd, Notzingen                63 churchhome postal team      2:16.46,4     41.01,9  (3037)   26,320
60MS1       61. Gäthje Bernd                        60 Haslach                     1:59.33,0     23.48,5  (1356)   30,112
120MS1      42. Gebhardt Markus, Hüsingen           62 Zimmerei Meier              3:52.53,3     37.07,8  (1567)   30,916
30MS2        3. Geditz Helmut                       57 A-Seefeld                     49.48,1      2.29,5  (1105)   36,143
60MS3       18. Gehrmann Walter                     47 Emmingen-Liptingen          2:07.41,9     24.50,0  (1673)   28,191
60Men       56. Geiselmann Erik                     70 Mühlheim                    2:27.34,1     51.56,7  (1909)   24,395
90MS2       40. Geiselmann Marcellus                59 Mühlheim                    3:08.35,3     42.26,0  (1569)   28,633
120MS2       6. Geisler Lutz                        51 Friedrichshafen             3:32.03,2      7.06,3  (1382)   33,953
120MS2      25. Geist Volker, Trossingen            54 SV Trossingen I             3:59.09,1     34.12,2  (1129)   30,106
120MS2      43. Georgius Mathias, Steißlingen       56 Radteam Steißlingen         4:19.02,8     54.05,9  (1364)   27,794
210MS1       5. Gerards Richard, Laudenbach         63 Team Bergstrasse            6:25.07,1     24.45,6  (1018)   32,717
90MS2       31. Gerhäuser Hermann                   58 Heidelberg                  3:04.08,9     37.59,6  (1891)   29,324
120MS2       7. Geyer Klaus, Villingen-Schwenningen 57 Team Pedal                  3:33.19,6      8.22,7  (1990)   33,751
60FS1       13. Gienger Silke, VS-Villingen-Schwenn 66 Team Tour Villingen         2:14.49,0     24.42,0  (1103)   26,702
60MS2       62. Gilson Marcel, L-Dudelange          55 Velo Loisirs Dudelange      2:37.39,1   1:01.25,3  (2260)   22,835
90MS2       47. Glas Armin                          59 Oberteuringen               3:24.14,9     58.05,6  (1601)   26,438
120MS1      76. Gmöhling Jürgen, Villingen-Schwenni 69 Kaba Benzing                4:33.32,4   1:17.46,9  (1689)   26,321
180MS2      12. Goerg Renzo                         58 CH-Lohn SH                  6:13.27,6     42.34,8  (2303)   28,918
180MS1       5. Gombert Achim, Meudt                62 Alpen Team                  5:33.39,2      9.11,7  (2150)   32,368
60Men       31. Gonzalez Josè                       71 Villingen-Schwenningen      1:56.17,5     20.40,1  (3071)   30,956
30MS2        2. Göppinger Horst-Eckart              59 Villingen-Schwenningen        48.26,8      1.08,2  (1633)   37,154
60MS1      104. Görgl Christian                     66 Oberriexingen               2:21.03,4     45.18,9  (1846)   25,521
60MS2       61. Dr. Götz Klaus, Bad Dürrheim        59 Freie Wähler Bad Dürrheim   2:36.41,4   1:00.27,6  (2309)   22,975
180MS1       3. Graben Michael                      66 Fluterschen                 5:27.46,0      3.18,5  (1354)   32,950
90MS3        1. Grabichler Alfred                   49 Hausham                     2:33.53,9       -----  (1030)   35,088
90Men       66. Gräfe Christian                     75 Villingen-Schwenningen      3:20.57,6     55.43,4  (2099)   26,871
90Men       59. Gräfe Martin                        70 Suhl                        3:10.22,5     45.08,3  (1299)   28,365
90Men       50. Gräff Thomas                        70 Weida                       3:06.42,6     41.28,4  (2145)   28,921
60MT2        5. Grässlin Ralph                      85 Uetikon am See              1:50.01,6      9.36,1  (2010)   32,719
150MS1       3. Grauvogel Bernd                     69 Riegelsberg                 4:12.12,8      0.33,0  (1070)   35,684
60MS1       22. Grebensek Marko                     66 CH-Riehen                   1:47.57,9     12.13,4  (2155)   33,344
30MT2        7. Grigo Alex                          85 Bad Dürrheim                  55.13,6      8.04,9  (1649)   32,592
60MS3        2. Grob Wolfgang, Bammental            49 Radteam Mauer               1:49.05,0      6.13,1  (1697)   33,002
120MS1      43. Grode Uwe, Donaueschingen           60 Renz Radsport               3:54.35,5     38.50,0  (1062)   30,691
90Men       33. Gross Florian, Freiburg             73 Team Tripod                 2:56.32,6     31.18,4  (2128)   30,587
120MS1      68. Grosso Pasquale, Trossingen         61 SV Trossingen III           4:15.48,6   1:00.03,1  (1686)   28,145
60MS1       55. Gruhler Thomas, Bad Dürrheim        60 Rudi Bitten                 1:57.49,0     22.04,5  (1180)   30,555
210Men       2. Gruner René                         80 Groß Oßnig                  6:24.27,6     24.09,4  (1916)   32,773
60MS1       54. Grünig Thomas                       64 Villingen-Schwenningen      1:56.58,5     21.14,0  (1446)   30,775
120MS1      65. Guhl Volker                         61 Schramberg                  4:12.53,6     57.08,1  (2234)   28,470
180MS2      10. Guischard Mathias                   57 Bodelshausen                6:01.58,3     31.05,5  (1045)   29,836
60MS2       24. Gültling Michael, Villingen-Schwenn 59 Uli Rottler Team Pedal      1:54.37,0     18.23,2  (1156)   31,409
90FS1        2. Gültling Ulla, Villingen-Schwenning 61 Uli Rottler Team Pedal      3:11.32,0     18.15,0  (1155)   28,193
120MS2      12. Günter Stefan, Tennenbronn          58 SF Tennenbronn              3:42.36,6     17.39,7  (1330)   32,343
60MS3        4. Guter August, Brigachtal            46 Köche Schwarzwald Baar      1:50.52,1      8.00,2  (1781)   32,470
120MS1      61. Guth Bruno                          65 Spaichingen                 4:08.17,1     52.31,6  (1380)   28,998
120MS1       3. Gutmann Thomas, Münstertal          67 Team Camping Münstertal     3:17.00,0      1.14,5  (1033)   36,548

Total 57



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.