(94) Kombi 150km Männer RiderSeniors 1

Rothaus Riderman 2002 - (94) Kombi 150km Männer RiderSeniors 1

 Rang  Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                 Total  Anz  Overall   
         Zeitfahren                    ¦ Rothaus RiderMan 2002         ¦ 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. Koch Tilo, Bräunlingen              65 Renz Radsport               4:50.52,7  (2) 150M/1.   
            39.10,6     39.10,6     1. ¦  4:11.42,1   4:11.42,1     2. ¦ 
    2. Della Rossa Bruno, CH-Jona          65 Renz Radsport               4:52.22,6  (2) 150M/2.   
            40.42,8         ---     6. ¦  4:11.39,8   4:11.39,8     1. ¦ 
    3. Koch Oliver, Furtwangen             66 Renz Radsport               5:11.17,9  (2) 150M/3.   
            44.05,1     44.05,1    36. ¦  4:27.12,8   4:27.12,8     5. ¦ 
    4. Maxara Stephan                      68 Berlin                      5:12.03,7  (2) 150M/4.   
            44.54,0     44.54,0    54. ¦  4:27.09,7   4:27.09,7     4. ¦ 
    5. Stoll Rainer                        68 Walddorfhäslach             5:13.27,1  (2) 150M/5.   
            41.06,3     41.06,3     8. ¦  4:32.20,8   4:32.20,8     7. ¦ 
    6. Huber Rolf, Hamburg                 64 RSG Blankenese              5:15.07,1  (2) 150M/6.   
            43.53,1     43.53,1    31. ¦  4:31.14,0   4:31.14,0     6. ¦ 
    7. Hüttl Carsten, Allstedt             62 Team Brockenkoenig.de       5:34.17,1  (2) 150M/8.   
            43.30,0     43.30,0    24. ¦  4:50.47,1   4:50.47,1    10. ¦ 
    8. Wellmann Christoph, Bebertal        66 Ski-Radler Magdeburg        5:37.20,5  (2) 150M/9.   
            44.06,6         ---    38. ¦  4:53.13,9   4:53.13,9    12. ¦ 
    9. Baur Gerd                           69 Burgrieden                  5:44.19,2  (2) 150M/11.  
            46.13,4     46.13,4    76. ¦  4:58.05,8   4:58.05,8    13. ¦ 
   10. Leppert Peter                       67 Bühl                        5:50.08,8  (2) 150M/14.  
            44.42,2         ---    51. ¦  5:05.26,6   5:05.26,6    15. ¦ 
   11. Erath Markus, Villingen-Schwenninge 62 Uli Rottler Team Pedal      5:51.26,2  (2) 150M/17.  
            47.01,3     47.01,3    95. ¦  5:04.24,9   5:04.24,9    14. ¦ 
   12. Elsinger Oliver, Blindheim          69 Team Laura                  5:54.21,3  (2) 150M/18.  
            47.51,7         ---   111. ¦  5:06.29,6   5:06.29,6    16. ¦ 
   13. Schneider Helmut, Dunningen         61 Hausgrohe-Team Schramberg   6:12.11,4  (2) 150M/24.  
            48.35,6     48.35,6   121. ¦  5:23.35,8   5:23.35,8    19. ¦ 

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.