(90) Kombi 150km Männer

Rothaus Riderman 2002 - (90) Kombi 150km Männer

 Rang  Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                 Total  Anz  Kat/Rang  
         Zeitfahren                    ¦ Rothaus RiderMan 2002         ¦ 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. Koch Tilo, Bräunlingen              65 Renz Radsport               4:50.52,7  (2) 150Ms1/1. 
            39.10,6     39.10,6     1. ¦  4:11.42,1   4:11.42,1     2. ¦ 
    2. Della Rossa Bruno, CH-Jona          65 Renz Radsport               4:52.22,6  (2) 150Ms1/2. 
            40.42,8         ---     6. ¦  4:11.39,8   4:11.39,8     1. ¦ 
    3. Koch Oliver, Furtwangen             66 Renz Radsport               5:11.17,9  (2) 150Ms1/3. 
            44.05,1     44.05,1    36. ¦  4:27.12,8   4:27.12,8     5. ¦ 
    4. Maxara Stephan                      68 Berlin                      5:12.03,7  (2) 150Ms1/4. 
            44.54,0     44.54,0    54. ¦  4:27.09,7   4:27.09,7     4. ¦ 
    5. Stoll Rainer                        68 Walddorfhäslach             5:13.27,1  (2) 150Ms1/5. 
            41.06,3     41.06,3     8. ¦  4:32.20,8   4:32.20,8     7. ¦ 
    6. Huber Rolf, Hamburg                 64 RSG Blankenese              5:15.07,1  (2) 150Ms1/6. 
            43.53,1     43.53,1    31. ¦  4:31.14,0   4:31.14,0     6. ¦ 
    7. Jany Dieter, Korntal-Münchingen     53 Team Bizarr                 5:20.32,9  (2) 150Ms2/1. 
            44.00,9     44.00,9    12. ¦  4:36.32,0   4:36.32,0     1. ¦ 
    8. Hüttl Carsten, Allstedt             62 Team Brockenkoenig.de       5:34.17,1  (2) 150Ms1/7. 
            43.30,0     43.30,0    24. ¦  4:50.47,1   4:50.47,1    10. ¦ 
    9. Wellmann Christoph, Bebertal        66 Ski-Radler Magdeburg        5:37.20,5  (2) 150Ms1/8. 
            44.06,6         ---    38. ¦  4:53.13,9   4:53.13,9    12. ¦ 
   10. Wallisch Michael, Nürnberg          72 TSV Katzwang                5:39.14,7  (2) 150Men/1. 
            45.03,7         ---    30. ¦  4:54.11,0   4:54.11,0     8. ¦ 
   11. Baur Gerd                           69 Burgrieden                  5:44.19,2  (2) 150Ms1/9. 
            46.13,4     46.13,4    76. ¦  4:58.05,8   4:58.05,8    13. ¦ 
   12. Rupp Karl, Villingen-Schwenningen   48 RC Villingen 2              5:44.23,9  (2) 150Ms3/1. 
            44.07,4         ---     3. ¦  5:00.16,5   5:00.16,5     2. ¦ 
   13. Galonski Manfred, Celle             54 Kaleidoskop                 5:47.25,2  (2) 150Ms2/2. 
            46.03,5     46.03,5    27. ¦  5:01.21,7   5:01.21,7     4. ¦ 
   14. Leppert Peter                       67 Bühl                        5:50.08,8  (2) 150Ms1/10.
            44.42,2         ---    51. ¦  5:05.26,6   5:05.26,6    15. ¦ 
   15. Hunger Ralf                         77 Burgrieden                  5:50.42,9  (2) 150Men/2. 
            48.31,4     48.31,4    71. ¦  5:02.11,5   5:02.11,5    10. ¦ 
   16. Kohn Michael                        57 Villingen-Schwenningen      5:51.23,6  (2) 150Ms2/3. 
            47.05,7     47.05,7    40. ¦  5:04.17,9   5:04.17,9     5. ¦ 
   17. Erath Markus, Villingen-Schwenninge 62 Uli Rottler Team Pedal      5:51.26,2  (2) 150Ms1/11.
            47.01,3     47.01,3    95. ¦  5:04.24,9   5:04.24,9    14. ¦ 
   18. Elsinger Oliver, Blindheim          69 Team Laura                  5:54.21,3  (2) 150Ms1/12.
            47.51,7         ---   111. ¦  5:06.29,6   5:06.29,6    16. ¦ 
   19. Haertter Torsten                    74 Sandhausen                  5:54.22,1  (2) 150Men/3. 
            46.43,1         ---    52. ¦  5:07.39,0   5:07.39,0    11. ¦ 
   20. Haertter Andreas                    78 Faurndau                    6:01.42,7  (2) 150Men/4. 
            45.15,2         ---    35. ¦  5:16.27,5   5:16.27,5    13. ¦ 
   21. Ullrich Holger                      72 CH-Bad Zurzach              6:07.52,4  (2) 150Men/5. 
            49.37,9     49.37,9    80. ¦  5:18.14,5   5:18.14,5    14. ¦ 
   22. Dr. Hahn Jens-Uwe, Bonn             51 BSG-HVBG St. Augustin       6:11.14,5  (2) 150Ms2/4. 
            51.12,5     51.12,5    74. ¦  5:20.02,0   5:20.02,0     8. ¦ 
   23. Müller Stephan                      71 CH-Wagenhausen              6:11.42,8  (2) 150Men/6. 
            49.47,3         ---    83. ¦  5:21.55,5   5:21.55,5    15. ¦ 
   24. Schneider Helmut, Dunningen         61 Hausgrohe-Team Schramberg   6:12.11,4  (2) 150Ms1/13.
            48.35,6     48.35,6   121. ¦  5:23.35,8   5:23.35,8    19. ¦ 
   25. Dr. Rodrigues-Vargas Antonio        46 Woringen                    6:38.20,8  (2) 150Ms3/2. 
            52.18,1     52.18,1    36. ¦  5:46.02,7   5:46.02,7     4. ¦ 
   26. van Den Aarsen Piet                 43 NL-PC Burgh-Haamstede       6:48.19,2  (2) 150Ms3/3. 
            53.15,0         ---    44. ¦  5:55.04,2   5:55.04,2     6. ¦ 

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.