Lausanne Marathon 2002 - Land "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr   ¦ 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SH3        400. Herrmann Pascal                     57 F-Abbans Dessus             2:11.03,6     59.05,4  (3895)   ¦ 
RH         222. Perrey Claude                       45 F-Abbans Dessus             1:12.32,7     35.14,6  (9419)   ¦ 
MH2        441. Grenot Franck, F-Abergement la Ronc 67 CAVAUX AMICALE COUREURS     4:04.59,3   1:45.59,1   (730)   ¦ 
SH2        465. Diouf Jean-Stephane                 68 F-Aigueblanche              1:55.51,0     47.43,1  (3521)   ¦ 
MH4         77. Volle Jean                          51 F-Aiguilhe                  3:38.59,6     56.16,6  (1752)   ¦ 
MH4        101. Basso Jean-Claude, F-Aiserey        48 COURIR DE PLAISIR I         3:48.28,4   1:05.45,4   (186)   ¦ 
SH1         34. Miners James                        73 F-Aix les Bains             1:27.56,0     17.47,9  (4306)   ¦ 
SH1        171. Bienvenu Cyril                      75 F-Ambilly                   1:47.52,5     37.44,4  (3171)   ¦ 
QD3         85. Bardani Corinne                     62 F-Amphion                     58.27,2     20.38,8  (6051)   ¦ 
SH2        242. Blanc Bernard                       66 F-Amphion                   1:39.14,2     31.06,3  (3182)   ¦ 
K7          38. Rebet Ludivine                      93 F-Amphion                     22.55,9      5.19,7 (10347)   ¦ 
QD2        132. Rebet Sylviane                      66 F-Amphion                     58.34,6     23.13,8  (7030)   ¦ 
QH3        202. Richy Daniel                        59 F-Amphion                     58.35,4     26.00,7  (7046)   ¦ 
K3          65. Richy Valentin                      91 F-Amphion                     26.00,6     11.01,3 (10358)   ¦ 
SH2        269. Frossard Marc                       63 F-Amphion les Bains         1:40.53,0     32.45,1  (3698)   ¦ 
MH2         77. Renon Daniel, F-Amphion les Bains   65 NON PAYE                    3:03.17,2     44.17,0  (1377)   ¦ 
MH3         77. Champeil Christian, F-Andrezieux Bo 61 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:12.51,5     46.21,0   (397)   ¦ 
QD3         93. Champeil Maupe                      59 F-Andrezieux Boutheon         59.13,0     21.24,6  (7504)   ¦ 
SD3         28. Sior Anne, F-Andrezieux Boutheon    61 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:46.03,8     24.08,3  (4810)   ¦ 
SD3         34. Marquet Brigitte                    56 F-Angers                    1:46.57,5     25.02,0  (4216)   ¦ 
SH3        223. Marquet Charles                     53 F-Angers                    1:46.58,2     35.00,0  (4217)   ¦ 
SD1         49. Amiet Christelle                    73 F-Annecy                    1:56.52,8     33.19,7  (5323)   ¦ 
RH          11. Jouvenot Herve                      61 F-Annecy                      43.02,9      5.44,8  (9402)   ¦ 
SH5         28. Masnada Albert                      37 F-Annecy                    1:55.01,2     25.56,2  (5271)   ¦ 
QD2          5. Mouthon Beatrice                    66 F-Annecy                      41.41,3      6.20,5  (6874)   ¦ 
MH2        259. Allard Sebastien                    71 F-Annecy-le-Vieux           3:32.41,9   1:13.41,7   (119)   ¦ 
MD2         20. Allard Sophie                       71 F-Annecy-le-Vieux           3:31.01,8     43.31,8   (120)   ¦ 
RH         120. Cousin Patrick                      60 F-Annecy le Vieux             53.40,3     16.22,2  (9083)   ¦ 
RH          93. Genin Claude                        44 F-Annecy le Vieux             51.07,6     13.49,5  (9128)   ¦ 
RJF          1. Mouthon Anouk                       87 F-Annecy le Vieux             43.03,9       -----  (9406)   ¦ 
RH           6. Mouthon Denis                       56 F-Annecy le Vieux             40.59,7      3.41,6  (9405)   ¦ 
K10          1. Mouthon Elodie                      87 F-Annecy le Vieux             14.59,5       ----- (10470)   ¦ 
MH3        173. Peschot Regis                       56 F-Annecy le Vieux           3:28.33,7   1:02.03,2  (1300)   ¦ 
MD2         29. Mas Valerie                         70 F-Annemasse                 3:45.31,4     58.01,4  (1114)   ¦ 
MH3        310. Vigutto Jean-Marie                  60 F-Annemasse                 3:53.22,2   1:26.51,7  (1735)   ¦ 
MD4         13. Lhomme Marie-Rose                   49 F-Arcon                     4:01.10,5     46.22,1  (1050)   ¦ 
SH2        475. David Christophe                    70 F-Argonay                   1:56.54,2     48.46,3  (3466)   ¦ 
RJG         13. Besson Benoit                       83 F-Arguel                      56.33,1     13.33,5  (9030)   ¦ 
MH3        168. Lautissier Didier                   58 F-Aubevoye                  3:27.51,8   1:01.21,3  (1017)   ¦ 
MH1         67. Delacroix Ludovic                   77 F-Aubonne                   3:32.48,0   1:21.25,2   (479)   ¦ 
MH3        203. Vandevelle Jean-Louis               54 F-Audincourt                3:34.38,0   1:08.07,5  (1717)   ¦ 
SH4        215. Petit Joël                          45 F-Aumur                     2:13.01,2     51.03,0  (4498)   ¦ 
MH4         42. Peigner Alain                       52 F-Autheuil Authouillet      3:27.51,6     45.08,6  (1283)   ¦ 
SD3        127. Boyer Dominique, F-Aveizieux        54 FOREZ ATHLETIC CLUB II      2:09.16,7     47.21,2  (3251)   ¦ 
MH3        349. Martin Patrick                      61 F-Bagnolet                  3:59.42,8   1:33.12,3  (1105)   ¦ 
MH3         72. Joannet Claude                      55 F-Barsac                    3:12.05,7     45.35,2   (888)   ¦ 
MH2         57. Brahimi Kamel                       70 F-Beaune                    2:58.08,9     39.08,7   (327)   ¦ 
MH2        173. Bazin Didier, F-Belbeuf             65 GOMIS JEAN-PIERRE           3:20.27,4   1:01.27,2   (201)   ¦ 
MH3        113. Halavent Eric                       61 F-Belbeuf                   3:19.22,7     52.52,2   (773)   ¦ 
SH3        115. Martinez Laurent                    62 F-Bellegarde                1:37.55,6     25.57,4  (4236)   ¦ 
SH4         86. Michel Jean-Pierre                  50 F-Bellegarde                1:45.07,8     23.09,6  (4296)   ¦ 
SH1        187. Beauboin Regis                      73 F-Bellegarde sur Valserin   1:50.45,5     40.37,4  (5148)   ¦ 
QH2        212. Jacquiot Emanuel-Jacques            67 F-Bellegarde sur Valserin     50.57,1     19.53,1  (6630)   ¦ 
MH2         52. Janin Frédéric                      65 F-Bellegarde sur Valserin   2:57.13,8     38.13,6  (1969)   ¦ 
RH         153. Angeli Jacques                      47 F-Besancon                    56.10,3     18.52,2  (9009)   ¦ 
RH         155. Angeli Pierre                       77 F-Besancon                    56.11,4     18.53,3  (9010)   ¦ 
MH2        202. Anthonioz Pierre                    72 F-Besancon                  3:25.54,2   1:06.54,0   (140)   ¦ 
MH2        322. Bassinet Laurent                    70 F-Besancon                  3:43.43,2   1:24.43,0   (185)   ¦ 
QD3        117. Beaud Patricia                      53 F-Besancon                  1:05.27,1     27.38,7  (6064)   ¦ 
MD1         26. Cremades Florence                   74 F-Besancon                  4:04.23,5   1:35.20,3   (444)   ¦ 
SH2         21. Geillon David                       65 F-Besancon                  1:19.53,6     11.45,7  (3734)   ¦ 
SH4         60. Jeancler Erick                      52 F-Besancon                  1:40.42,3     18.44,1  (3971)   ¦ 
K4          12. Jeancler Gaspard                    88 F-Besancon                    16.13,2      1.43,6 (10215)   ¦ 
MH5         44. Jeanney Francois                    29 F-Besancon                  4:36.21,0   1:27.33,1   (879)   ¦ 
RH         133. Lacroix Dominique                   54 F-Besancon                    54.26,9     17.08,8  (9175)   ¦ 
MH3        311. Liard Denis                         56 F-Besancon                  3:53.22,6   1:26.52,1  (1051)   ¦ 
MH3         38. Renault Bernard                     56 F-Besancon                  3:01.14,1     34.43,6  (1977)   ¦ 
MH2         97. Rocca Gilles                        63 F-Besancon                  3:07.22,7     48.22,5  (1976)   ¦ 
MH2        211. Schmitt Raphaël                     68 F-Besancon                  3:26.35,5   1:07.35,3  (1504)   ¦ 
MH4        143. Steib Gerard, F-Besancon            52 NON PAYE                    3:59.45,0   1:17.02,0  (1606)   ¦ 
MH3         23. Lalloz Antoine                      56 F-Bessoncourt               2:55.13,0     28.42,5   (992)   ¦ 
MD2         77. Morant Francoise                    64 F-Beziers                   4:29.02,8   1:41.32,8  (1176)   ¦ 
RH         221. Cordier Patrice                     64 F-Bians les Usiers          1:12.23,9     35.05,8  (9081)   ¦ 
MH2        143. Gauthier Eddie, F-Bihorel           71 GOMIS JEAN-PIERRE           3:15.21,0     56.20,8   (658)   ¦ 
QH2        202. Berbach Pascal                      65 F-Bitschhoffen                49.57,1     18.53,1  (6077)   ¦ 
MH2         98. Jusseau Patrick                     64 F-Boersch                   3:07.39,5     48.39,3   (905)   ¦ 
RH          34. Falcy Jean-Pierre                   65 F-Bois d'Amont                45.27,2      8.09,1  (9386)   ¦ 
QH1          3. Sainte-Même Damien, F-Bois d'Amont  80 AVONDO SPORTS-SCUDERI  II     30.55,6      1.51,4  (7096)   ¦ 
MH3        434. Leveneur Joseph                     56 F-Boissets                  4:35.06,7   2:08.36,2  (1048)   ¦ 
MD4         21. Charvet Danielle                    45 F-Boissise le Roi           4:33.44,6   1:18.56,2   (405)   ¦ 
QH2        295. Corbet Dominique                    63 F-Bolandoz                  1:04.10,7     33.06,7  (6276)   ¦ 
MH2        416. Darbo Cyril                         69 F-Bonne                     3:59.18,6   1:40.18,4   (464)   ¦ 
QH3        100. Spagnol Serge                       53 F-Bonne                       47.12,0     14.37,3  (7173)   ¦ 
QD3         31. Spagnol Viviane                     55 F-Bonne                       50.51,2     13.02,8  (7174)   ¦ 
QD4         20. Jageneau Suzanne                    50 F-Bons en Chablais            54.33,4      8.19,0  (6632)   ¦ 
MH3        300. Le Gallo Philippe                   58 F-Bons en Chablais          3:51.32,9   1:25.02,4  (1020)   ¦ 
MH4         47. Parenti Maurice                     52 F-Bons-en-chablais          3:30.46,1     48.03,1  (1267)   ¦ 
SH3        220. Beynel Francois, F-Bonson           57 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:46.28,3     34.30,1  (3165)   ¦ 
SD3         98. Beynel Lyliane, F-Bonson            57 FOREZ ATHLETIC CLUB II      2:03.29,6     41.34,1  (3166)   ¦ 
QH4         50. Thinet Daniel, F-Bonson             48 FOREZ ATHLETIC CLUB III       47.29,3     11.40,5  (7235)   ¦ 
SD4         35. Houdu Claudine                      50 F-Bordeaux                  2:05.29,7     30.18,0  (3916)   ¦ 
MH4        156. Le Guillou Jean Michel              51 F-Bordeaux                  4:07.14,3   1:24.31,3  (1023)   ¦ 
MH3        119. Guilloux Yves                       58 F-Boullay les Troux         3:21.22,8     54.52,3  (1935)   ¦ 
SH4         84. Rolland Gilbert                     49 F-Boulogne                  1:44.56,7     22.58,5  (4649)   ¦ 
QD4         56. Roussy Claudine                     49 F-Boulogne                  1:09.25,0     23.10,6  (7082)   ¦ 
MH3         68. Baumann Didier                      62 F-Bourg en Bresse           3:10.35,8     44.05,3   (192)   ¦ 
SH1         16. Fabre Emmanuel                      73 F-Bourges                   1:20.23,0     10.14,9  (3625)   ¦ 
MD4         11. Fonsagrive Mireille                 49 F-Bourges                   3:56.45,1     41.56,7   (612)   ¦ 
MH2        476. Mailliez Thierry                    65 F-Bourghelles               4:15.25,3   1:56.25,1  (1089)   ¦ 
MH3        454. Azarello Yann                       58 F-Bozel                     4:57.20,5   2:30.50,0   (157)   ¦ 
MH2        196. Hubert Yves                         65 F-Briancon                  3:24.55,9   1:05.55,7   (845)   ¦ 
SH2        177. Riotte Laurent                      67 F-Brion                     1:36.02,1     27.54,2  (4623)   ¦ 
MH5         42. Faure Antoine                       41 F-Bron                      4:31.22,9   1:22.35,0   (579)   ¦ 
MD3        100. Bonnotte Martine, F-Broye Les Pesme 57 COURIR DE PLAISIR I         4:48.54,3   2:18.20,4   (288)   ¦ 
MH4          4. Robert Michel                       52 F-Bruz                      2:53.16,3     10.33,3  (1401)   ¦ 
SH1        133. Greder Claude                       74 F-Buschwiller               1:42.51,5     32.43,4  (5386)   ¦ 
MD3         22. Bertrand Janine                     53 F-Buxerolles                3:43.50,1   1:13.16,2   (236)   ¦ 
MH4        128. Bertrand René                       49 F-Buxerolles                3:55.38,2   1:12.55,2   (237)   ¦ 
MH5         24. Charpiot Roland                     33 F-Caen                      3:55.19,9     46.32,0   (404)   ¦ 
MH2        293. Visier Christophe                   71 F-Caluire et Cuire          3:38.04,2   1:19.04,0  (1742)   ¦ 
MD1         15. Visier Stella                       73 F-Caluire et Cuire          3:33.47,8   1:04.44,6  (1743)   ¦ 
SD3         46. Audran Betty, F-Carpentras          54 LA FOULEE DES SORGUES II    1:49.05,4     27.09,9  (3064)   ¦ 
SH5         16. Audran Michel, F-Carpentras         41 LA FOULEE DES SORGUES II    1:48.29,5     19.24,5  (3065)   ¦ 
MH2        258. Savonet Hervé                       66 F-Cendrey                   3:32.21,7   1:13.21,5  (1461)   ¦ 
SH3        242. Savonet Philippe                    58 F-Cendrey                   1:48.20,8     36.22,6  (4709)   ¦ 
SH1        183. Bouvard Nicolas, F-Censeau          80 SKI'S COOL                  1:49.35,0     39.26,9  (3242)   ¦ 
SH2        346. Claude Didier                       65 F-Cessy                     1:45.38,0     37.30,1  (3392)   ¦ 
K3          55. Perroud Joan                        90 F-Cessy                       21.21,3      6.22,0 (10491)   ¦ 
MH3         34. Lagere Philippe                     62 F-Ceyrat                    2:59.28,6     32.58,1   (988)   ¦ 
MH3        352. Levet Philippe                      56 F-Chadrac                   4:00.30,6   1:34.00,1  (1049)   ¦ 
SH2          4. Ledoux Christophe, F-Chalon sur Sao 64 COURIR DE PLAISIR II        1:11.30,6      3.22,7  (4113)   ¦ 
MH4          5. Leblanc Jean-Pierre                 47 F-Chamalières               2:59.10,2     16.27,2  (1026)   ¦ 
SD3         76. Vende Evelyne, F-Chambles           60 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:57.19,2     35.23,7  (4958)   ¦ 
SH2        218. Vende Serge, F-Chambles             65 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:38.09,4     30.01,5  (4959)   ¦ 
QD3         92. Vigne Mireille, F-Chambles          62 FOREZ ATHLETIC CLUB III       59.12,9     21.24,5  (7281)   ¦ 
QH3        199. Clemençon Pascal, F-Chamboeuf       59 FOREZ ATHLETIC CLUB III       57.30,0     24.55,3  (6262)   ¦ 
MH3        372. Cayetano Fuentes                    59 F-Chamonix                  4:05.00,9   1:38.30,4  (5392)   ¦ 
MH3        223. Bonino Jean-Marc                    58 F-Chamonix Mont-Blanc       3:37.47,3   1:11.16,8   (283)   ¦ 
QD1         35. Bonino Pauline                      85 F-Chamonix Mont-Blanc         45.43,8     10.23,1  (6116)   ¦ 
MH2         90. Fouqueray Pascal                    64 F-Champagivole              3:06.19,0     47.18,8  (1967)   ¦ 
MH3        179. Journot Robert                      59 F-Champagnole               3:29.17,0   1:02.46,5   (898)   ¦ 
MH3        138. Gauthier Francois, F-Champdivers    58 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:23.43,4     57.12,9   (659)   ¦ 
MH4        150. Iwai Kenichi                        49 F-Champigny sur Marne       4:04.20,1   1:21.37,1   (867)   ¦ 
SH2        246. Gauthier Didier                     66 F-Charancieu                1:39.20,0     31.12,1  (3727)   ¦ 
SH5         55. Ducarre Marcel, F-Charbonnieres les 41 FAURE TOURISME              2:11.17,0     42.12,0  (3556)   ¦ 
QD5          4. Ducarre Marie-Claude, F-Charbonnier 39 FAURE TOURISME              1:05.25,3      8.01,5  (6377)   ¦ 
QH5         31. Vernay Michel, F-Charbonnieres les  36 FAURE TOURISME                55.19,5     16.45,2  (7278)   ¦ 
MH2         47. Fraisse Bertrand                    67 F-Chaspinhac                2:55.30,2     36.30,0   (618)   ¦ 
MH2         39. Lacombe Jean-François               67 F-Chaspinhac                2:52.23,6     33.23,4   (984)   ¦ 
MD3         45. Berneron Evelyne                    56 F-Châteauroux               4:03.02,0   1:32.28,1  (2051)   ¦ 
MD4         17. Hibert Nicole                       51 F-Châteauroux               4:14.23,2     59.34,8  (2052)   ¦ 
QH2        115. Broyez Franck                       67 F-Chatel                      44.46,5     13.42,5  (6162)   ¦ 
RH         194. Chavoutier Pierre Louis             68 F-Chatel                    1:04.08,1     26.50,0  (9365)   ¦ 
RH         246. Cook Adrian                         58 F-Chatel                    1:24.46,7     47.28,6  (9079)   ¦ 
QD2         22. Petch Samantha                      65 F-Chatel                      47.33,8     12.13,0  (6961)   ¦ 
RD          88. Stevenson Susan                     59 F-Chatel                    1:24.45,6     44.27,5  (9276)   ¦ 
MH4         34. Jacquot Alain                       49 F-Chatou                    3:24.25,2     41.42,2   (871)   ¦ 
SH1         55. Dupriez Julien                      77 F-Chaux du Dombief          1:31.09,0     21.00,9  (3575)   ¦ 
FH           9. Nable Ludovic                       68 F-Chazey sur Ain            1:01.52,5     11.16,1    (93)   ¦ 
MH2        266. Nicolas Michel                      63 F-Chemaudin                 3:33.37,6   1:14.37,4  (1225)   ¦ 
SD4         52. Henger Monique, F-Chevigny St Sauve 43 COURIR DE PLAISIR II        2:12.17,0     37.05,3  (3886)   ¦ 
SD4         24. Haberbusch Francoise                43 F-Chevroz                   1:58.46,7     23.35,0  (3854)   ¦ 
SH4         63. Carval Jean-Claude                  46 F-Cleder-C/Sizun            1:41.41,9     19.43,7  (5189)   ¦ 
MD2          7. Khouaja Laïla                       65 F-Clermont Ferrand          3:02.34,8     15.04,8   (947)   ¦ 
QH3         20. Nourri Philippe                     62 F-Clermont Ferrand            37.52,4      5.17,7  (6913)   ¦ 
SH2        261. Felisaz Jean-Michel                 63 F-Cluses                    1:40.29,2     32.21,3  (5325)   ¦ 
SH2        306. Michel Yves                         64 F-Cluses                    1:43.04,0     34.56,1  (5412)   ¦ 
SH4        150. Vadala Carmelo                      52 F-Cluses                    1:55.39,2     33.41,0  (4940)   ¦ 
SH4        234. Puerta Jacques, F-Colombiers        47 TAM MONTADY                 3:17.03,8   1:55.05,6  (4558)   ¦ 
MH3        152. Taris Jean                          53 F-Colombiers                3:25.50,7     59.20,2  (1665)   ¦ 
QH1        182. Devenot Francois-Xavier             75 F-Compiegne                   52.22,9     23.18,7  (6356)   ¦ 
SH3        397. Cordin Philippe                     58 F-Contamine-sur-arve        2:08.53,7     56.55,5  (3422)   ¦ 
SH2        481. Paonessa Laurent                    64 F-Copponex                  1:57.42,4     49.34,5  (4453)   ¦ 
MH2        364. Cudel Denis, F-Corcelles les Citeau 68 COURIR DE PLAISIR I         3:49.52,5   1:30.52,3   (451)   ¦ 
MH2        278. Bonjour Pierre                      67 F-Cousance                  3:35.34,5   1:16.34,3   (285)   ¦ 
K7          48. Pic Clara                           93 F-Couternon                   26.01,6      8.25,4 (10322)   ¦ 
SD3        119. Pic Dominique                       56 F-Couternon                 2:07.45,8     45.50,3  (4509)   ¦ 
K6          16. Pic Joséphine                       94 F-Couternon                   25.53,1      5.57,8 (10323)   ¦ 
SD3         29. Goncalves Christiane, F-Craintilleu 54 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:46.28,4     24.32,9  (3783)   ¦ 
RJG          1. Dommerdich Marc                     84 F-Cran Gevrier                42.59,6       -----  (9404)   ¦ 
MH3        354. Fatras Jacques                      61 F-Cran-Gevrier              4:01.16,0   1:34.45,5   (578)   ¦ 
MH3        101. Grondier Christian, F-Cran Gevrier  60 NON PAYE                    3:16.58,2     50.27,7   (744)   ¦ 
SH3        265. Cary Laurent                        61 F-Crancot                   1:50.26,2     38.28,0  (3332)   ¦ 
MD3         74. Converset Christiane                62 F-Cranves-sales             4:23.44,3   1:53.10,4   (428)   ¦ 
MH3         74. Lecoq Jean-Louis                    56 F-Cranves-sales             3:12.10,4     45.39,9  (1028)   ¦ 
SH3        169. Mainetti Gilles                     57 F-Cranves Sales             1:42.13,3     30.15,1  (4187)   ¦ 
SH1        128. Mainetti Michael                    80 F-Cranves Sales             1:42.14,6     32.06,5  (4188)   ¦ 
SD3         94. Poulard Christine, F-Craponne       57 FAURE TOURISME              2:02.37,6     40.42,1  (1335)   ¦ 
SH3        352. Poulard Jacques, F-Craponne         56 FAURE TOURISME              1:58.56,5     46.58,3  (4539)   ¦ 
MH2        304. Paillard Christophe, F-Criquetot su 67 GOMIS JEAN-PIERRE           3:39.26,2   1:20.26,0  (1265)   ¦ 
SD2        194. Prillard Béatrice                   64 F-Crolles                   2:17.11,5     56.17,0  (4549)   ¦ 
MH2        501. Prillard Jean-Louis                 66 F-Crolles                   4:28.19,8   2:09.19,6  (1339)   ¦ 
QH5         37. Köhler Dietrich                     40 F-Crozet Ain                  56.43,0     18.08,7  (6689)   ¦ 
QH4         70. Gabioux Serge                       50 F-Cruseilles                  50.48,0     14.59,2  (6470)   ¦ 
QH2        167. Grange Christophe                   66 F-Cruseilles                  47.29,3     16.25,3  (6538)   ¦ 
QD4         46. Grange Colette                      46 F-Cruseilles                1:03.09,0     16.54,6  (6539)   ¦ 
MH2        414. Picard Olivier                      63 F-Cruseilles                3:58.39,8   1:39.39,6  (1311)   ¦ 
MH4         21. Rota-Graziosi Jean                  49 F-Cuisia                    3:17.50,2     35.07,2  (1424)   ¦ 
FH           6. van Den Abbeele Rudi                52 F-Culin                       58.55,7      8.19,3    (94)   ¦ 
MH3        148. Marzocchini Serge, F-Curtil St Sein 59 COURIR DE PLAISIR I         3:25.08,8     58.38,3  (1113)   ¦ 
MH4        113. Bourgeois Denis                     51 F-Cuvier                    3:50.22,3   1:07.39,3   (314)   ¦ 
QH3         59. Dutarte Christophe                  62 F-Dambelin                    43.10,4     10.35,7  (6391)   ¦ 
MH3        386. Lalire Dominique, F-Damparis        62 CAVAUX AMICALE COUREURS     4:10.21,8   1:43.51,3   (991)   ¦ 
SH3         15. Maire Philippe                      57 F-Damprichard               1:23.05,1     11.06,9  (4191)   ¦ 
MH4         38. Bostbarge Christian                 49 F-Dance                     3:26.51,7     44.08,7   (306)   ¦ 
MH2        467. Bank Pierre                         64 F-Dauendorf                 4:12.28,8   1:53.28,6   (174)   ¦ 
MH2        468. Lutz Bernard                        64 F-Dauendorf                 4:12.32,0   1:53.31,8  (1077)   ¦ 
MD2         60. Lutz Mireille                       64 F-Dauendorf                 4:12.29,1   1:24.59,1  (1078)   ¦ 
QD2        125. Nagel Marie-Josée                   68 F-Dauendorf                   58.13,0     22.52,2  (6888)   ¦ 
MH2        495. Riehl-Gerling Fabien                69 F-Dauendorf                 4:26.33,7   2:07.33,5  (1388)   ¦ 
QD2        140. Riehl-Gerling Sylvie                69 F-Dauendorf                   59.11,8     23.51,0  (7047)   ¦ 
MH2        426. Thevenet Christophe                 71 F-Desingy                   4:01.54,4   1:42.54,2  (1677)   ¦ 
SH2        170. Gaillard Philippe                   64 F-Digne les Bains           1:35.18,1     27.10,2  (3711)   ¦ 
SH2        541. Basset Frédéric                     65 F-Dijon                     2:13.04,1   1:04.56,2  (3097)   ¦ 
SD2         26. Cavin Sandrine, F-Dijon             72 COURIR DE PLAISIR II        1:41.49,1     20.54,6  (3339)   ¦ 
MH2        164. Courbet Eric, F-Dijon               64 COURIR DE PLAISIR I         3:19.30,3   1:00.30,1   (441)   ¦ 
MH4         17. Demougeot Alain, F-Dijon            52 COURIR DE PLAISIR I         3:13.45,1     31.02,1   (488)   ¦ 
MD3          5. Demougeot Roberte, F-Dijon          59 COURIR DE PLAISIR I         3:19.30,5     48.56,6   (489)   ¦ 
SH2         74. Fanton Sylvain, F-Dijon             64 16 point rouge              1:27.46,6     19.38,7  (3628)   ¦ 
QH3         44. Guyot Christian, F-Dijon            54 COURIR DE PLAIRIR III         41.43,4      9.08,7  (6574)   ¦ 
SH1         21. Le Dunff Thierry                    75 F-Dijon                     1:23.03,1     12.55,0  (4104)   ¦ 
MH2        135. Martins Jose, F-Dijon               65 COURIR DE PLAISIR I         3:14.28,1     55.27,9  (1111)   ¦ 
SH3         38. Mazeau Daniel, F-Dijon              57 16 point rouge              1:27.46,5     15.48,3  (4256)   ¦ 
K3           3. Pivot Vincent                       90 F-Dijon                       15.39,5      0.40,2 (10329)   ¦ 
K2           3. Pivot Xavier                        92 F-Dijon                       16.47,8      0.23,3 (10330)   ¦ 
MH5         34. Roger Pierre, F-Dijon               29 COURIR DE PLAISIR I         4:14.10,9   1:05.23,0  (1409)   ¦ 
SD2         59. Sanson Véronique, F-Dijon           65 COURIR DE PLAISIR II        1:49.08,5     28.14,0  (4694)   ¦ 
RH           1. Esnault Vincent                     76 F-Dinan                       37.18,1       -----  (9436)   ¦ 
RH          17. Chevallier Patrick                  62 F-Dingy St Clair              43.12,8      5.54,7  (9403)   ¦ 
MH3        177. Altheer Christian                   60 F-Divonne-les-Bains         3:29.05,6   1:02.35,1   (128)   ¦ 
MH5         40. De Villiers Gy                      36 F-Divonne les Bains         4:23.03,7   1:14.15,8   (471)   ¦ 
SH2        217. Lyonnet Olivier                     66 F-Divonne-les-Bains         1:38.09,3     30.01,4  (4171)   ¦ 
SH2        423. Parpaleix Thierry                   63 F-Divonne les Bains         1:51.42,8     43.34,9  (4456)   ¦ 
MH4        166. Piguet Gérard                       49 F-Divonne-les-Bains         4:11.04,9   1:28.21,9  (1314)   ¦ 
MH2         54. Benhalima Tahar, F-Dole             64 CAVAUX AMICALE COUREURS     2:57.53,5     38.53,3   (221)   ¦ 
MH3        380. Lacroix Patrick                     54 F-Dole                      4:07.20,7   1:40.50,2   (985)   ¦ 
MH4         67. Legille Roland, F-Dole              52 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:37.10,0     54.27,0  (1031)   ¦ 
MH5         38. Nosjean Anne-Marie, F-Dole          42 CAVAUX AMICALE COUREURS     4:21.40,7   1:12.52,8  (1230)   ¦ 
QH5          6. Queuche Jacky, F-Dole               42 COURIR DE PLAIRIR III         44.29,5      5.55,2  (7016)   ¦ 
MH4         66. Roche Paul                          50 F-Dole                      3:37.02,4     54.19,4  (1405)   ¦ 
QH1         20. Talotti Sébastien, F-Domancy        79 AVONDO SPORTS-SCUDERI  II     34.58,0      5.53,8  (7213)   ¦ 
SH1        255. Pontarlier Pascal                   73 F-Dommartin                 2:35.38,2   1:25.30,1  (4532)   ¦ 
RH          77. Pontarlier Pascal                   73 F-Dommartin                   50.20,3     13.02,2  (9228)   ¦ 
SH1        235. Cote Colisson Florian               83 F-Doubs                     2:02.50,1     52.42,0  (3432)   ¦ 
SH3        423. Cote Colisson Georges               55 F-Doubs                     2:50.01,0   1:38.02,8  (3433)   ¦ 
RH          51. Foulhioux Laurent                   74 F-Doubs                       47.02,2      9.44,1  (9116)   ¦ 
RH         142. Ribaud Christian                    51 F-Doubs                       55.34,6     18.16,5  (9241)   ¦ 
SH1        139. Dulermo Nicolas                     77 F-Douvaine                  1:43.38,4     33.30,3  (3568)   ¦ 
MH2        372. De Lamarliere Arnaud                66 F-Echenevex                 3:50.35,6   1:31.35,4   (466)   ¦ 
MH2        187. Mouton Pierre                       68 F-Echenevex                 3:23.42,0   1:04.41,8  (1186)   ¦ 
RJG          2. Gaillard Loic                       88 F-Epagny                      43.01,4      0.01,8  (9120)   ¦ 
SH3        183. Vaillandet Bruno                    62 F-Epenoy                    1:43.33,1     31.34,9  (4942)   ¦ 
MH2        478. Blois Cyril                         67 F-Epinal                    4:17.04,8   1:58.04,6   (269)   ¦ 
MH3        207. Belle Pierre                        58 F-Equevillon                3:35.09,1   1:08.38,6   (213)   ¦ 
MH2        204. Grousson Bruno                      65 F-Espaly Saint Marcel       3:25.56,6   1:06.56,4   (747)   ¦ 
MH4         82. Ovens Daniel                        48 F-Espaly Saint Marcel       3:41.36,1     58.53,1  (1258)   ¦ 
QD4         41. Ovens Elisabeth                     46 F-Espaly Saint Marcel       1:01.49,4     15.35,0  (6928)   ¦ 
SH2        347. Brunet Philippe                     66 F-Etercy                    1:45.38,5     37.30,6  (5322)   ¦ 
MH3        139. Montagne Olivier                    62 F-Euffigneix                3:23.43,7     57.13,2  (1171)   ¦ 
SH2         29. Clémencelle Philippe                63 F-Evian                     1:22.31,8     14.23,9  (3396)   ¦ 
K3          18. Simondetto Paul                     91 F-Evian                       18.03,0      3.03,7 (10496)   ¦ 
MH2        435. Vachoud Gilles                      65 F-EVIAN                     4:03.37,3   1:44.37,1  (1706)   ¦ 
K2          24. Bizart Valentin                     92 F-évian les Bains             19.07,9      2.43,4 (10031)   ¦ 
SH1        182. Carniato Lorenzo                    75 F-évian les Bains           1:49.20,3     39.12,2  (3326)   ¦ 
MH4         27. Carniato Renato                     52 F-évian les Bains           3:21.10,6     38.27,6   (382)   ¦ 
MH3        166. Costantini Dominique                62 F-évian les Bains           3:27.43,9   1:01.13,4   (435)   ¦ 
SH2        519. La-Greca Angelo                     70 F-évian les Bains           2:06.02,9     57.55,0  (4067)   ¦ 
QH1        103. Michaud Serge                       73 F-évian les Bains             44.41,1     15.36,9  (7541)   ¦ 
SH1        207. Rebet Philippe                      73 F-évian les Bains           1:55.21,4     45.13,3  (4584)   ¦ 
SH3        197. Simondetto Franck                   62 F-évian les Bains           1:44.27,6     32.29,4  (5291)   ¦ 
MH3        153. Vouillerot Didier                   56 F-évian les Bains           3:25.56,3     59.25,8  (1761)   ¦ 
MH2        536. Wallet Olivier                      72 F-Evian-les-bains           5:16.35,1   2:57.34,9  (1780)   ¦ 
MH2         63. Vacheret Bruno, F-Falletans         68 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:00.33,3     41.33,1  (1705)   ¦ 
MH3        414. Leboube Christian                   62 F-Farges                    4:21.42,4   1:55.11,9  (1027)   ¦ 
MD3         18. Bal Annick                          58 F-Faverges                  3:38.58,9   1:08.25,0   (168)   ¦ 
MD3         41. Bal Brigitte                        59 F-Faverges                  4:00.03,0   1:29.29,1   (169)   ¦ 
MD4         18. Picart Jacqeline                    51 F-Faverges                  4:20.04,3   1:05.15,9  (1312)   ¦ 
SH5         52. Simon André                         37 F-Fegersheim                2:09.46,2     40.41,2  (5205)   ¦ 
SH2        409. Bologna Guido                       67 F-Ferney Voltaire           1:50.27,5     42.19,6  (5338)   ¦ 
QH2        236. Brodier Eric                        66 F-Ferney Voltaire             52.35,5     21.31,5  (7447)   ¦ 
SD1         31. Larsen Helena                       73 F-Ferney-Voltaire           1:52.07,4     28.34,3  (4089)   ¦ 
MH3        432. Zimmermann Pierre Louis             57 F-Ferney Voltaire           4:31.43,5   2:05.13,0  (1965)   ¦ 
MH2        497. Chadaud Sebastien                   69 F-Fillinges                 4:27.15,6   2:08.15,4  (1948)   ¦ 
SH4        141. Schmid George                       47 F-Fillinges                 1:54.09,7     32.11,5  (4741)   ¦ 
MH2        524. Leguet Christian                    66 F-Floirac                   4:53.31,9   2:34.31,7  (1032)   ¦ 
MD3         81. Dagher Marie-Claire                 62 F-Fontaine                  4:28.01,2   1:57.27,3   (458)   ¦ 
MH3        169. Bonnevie Eric                       60 F-Fontaine Bellenger        3:27.52,7   1:01.22,2   (287)   ¦ 
MD3         60. Letoquart Veronique, F-Fontaine de  57 LA FOULEE DES SORGUES I     4:14.37,4   1:44.03,5  (1043)   ¦ 
SH4         35. Couasnon Maurice                    51 F-Fougeres                  1:36.55,5     14.57,3  (3436)   ¦ 
SH3         85. Celle Georges, F-Fraisses           57 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:35.05,2     23.07,0  (3342)   ¦ 
SD3         42. Celle Marie-Jeanne, F-Fraisses      58 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:47.50,0     25.54,5  (3343)   ¦ 
MH2          4. Duperrin Philipe                    70 F-France                    2:30.34,3     11.34,1    (17)   ¦ 
K5          11. Bourgeois Alexandre                 87 F-Frasne                      16.16,7      2.10,0 (10045)   ¦ 
K8          22. Bourgeois Delphine                  90 F-Frasne                      19.26,9      4.23,5 (10046)   ¦ 
MH2         21. Bourgeois Jean Paul                 65 F-Frasne                    2:45.17,2     26.17,0   (315)   ¦ 
SH2         31. Pelletier Christian                 67 F-Frasne                    1:22.40,1     14.32,2  (5408)   ¦ 
RD          19. Rondot Marielle, F-Frasne           70 NON PAYE                      57.05,6     16.47,5  (9249)   ¦ 
MH3        285. Ghia Alain                          57 F-Freyming Merlebach        3:48.43,6   1:22.13,1   (676)   ¦ 
SH3         78. Chipp Paul-Etienne                  59 F-Gaillard                  1:34.21,6     22.23,4  (3382)   ¦ 
SH2         73. Martin Bruno                        70 F-Gaillard                  1:27.45,5     19.37,6  (4223)   ¦ 
QD3         29. Pfister Isabelle                    57 F-Gaillard                    50.15,4     12.27,0  (7614)   ¦ 
MH4         60. Monnery Raymond                     49 F-Garchizy                  3:34.21,3     51.38,3  (1169)   ¦ 
SH1         15. Jeannerod Yannick, F-Gellin         77 SKI'S COOL                  1:19.59,8      9.51,7  (3974)   ¦ 
SD3        161. Amiot Beatrice, F-Genlis            59 COURIR DE PLAISIR II        2:21.16,0     59.20,5  (3033)   ¦ 
MD2         82. Amiot Frederique, F-Genlis          65 COURIR DE PLAISIR I         4:31.24,1   1:43.54,1   (132)   ¦ 
SD3        106. Debloos Muriel, F-Genlis            60 COURIR DE PLAISIR II        2:05.29,5     43.34,0  (3474)   ¦ 
SD3         22. Landrot Evelyne, F-Genlis           60 COURIR DE PLAISIR II        1:44.13,9     22.18,4  (4079)   ¦ 
SD2        129. Naveau Catherine, F-Genlis          63 COURIR DE PLAISIR II        2:01.06,4     40.11,9  (4381)   ¦ 
MH3        112. Naveau Marc, F-Genlis               59 COURIR DE PLAISIR I         3:19.13,9     52.43,4  (1211)   ¦ 
SD3        126. Nirlo Christine, F-Genlis           60 COURIR DE PLAISIR II        2:08.47,3     46.51,8  (4399)   ¦ 
MH3        239. Tain Denis, F-Genlis                55 COURIR DE PLAISIR I         3:40.27,5   1:13.57,0  (1660)   ¦ 
SD3        139. Tain Martine, F-Genlis              54 COURIR DE PLAISIR II        2:11.28,6     49.33,1  (4872)   ¦ 
QD4         21. Thevenot Ginette, F-Genlis          49 COURIR DE PLAIRIR III         54.54,0      8.39,6  (4887)   ¦ 
QD4         53. Vaillant Anny, F-Genlis             47 COURIR DE PLAIRIR III       1:07.00,3     20.45,9  (7268)   ¦ 
MH3        167. Jabier Jean Louis                   59 F-Gergy                     3:27.48,5   1:01.18,0   (868)   ¦ 
SD2         12. Druel Marie-Line                    67 F-Gex                       1:37.23,8     16.29,3  (3548)   ¦ 
SH2        208. Druel Richard                       68 F-Gex                       1:37.55,8     29.47,9  (3549)   ¦ 
MH2         71. Lebeau Serge                        70 F-Gex                       3:01.59,1     42.58,9  (1025)   ¦ 
SH2        456. Sakulin Hannes                      72 F-Gex                       1:54.12,5     46.04,6  (4687)   ¦ 
MH3        304. Berna Philippe                      59 F-Gif sur Yvette            3:51.56,9   1:25.26,4  (5220)   ¦ 
MH3        146. Rabaud Alain                        58 F-Giroussens                3:25.07,2     58.36,7  (1877)   ¦ 
MH5          9. Ecochard Jean Paul                  42 F-Gizia                     3:30.37,1     21.49,2   (537)   ¦ 
RH         243. Bonny Louis                         26 F-Gordes                    1:23.49,6     46.31,5  (9326)   ¦ 
SH2          1. De Fauégard Luc                     67 F-Gouarec                   1:08.07,9       -----  (5196)   ¦ 
MH3         20. Durand Jean-Marc                    61 F-Grand Combe Chateleu      2:52.37,9     26.07,4   (532)   ¦ 
RH          10. Maire Gerard                        60 F-Granges Narboz              43.02,1      5.44,0  (9189)   ¦ 
RH          26. Prost Frederic                      72 F-Grenoble                    45.07,3      7.49,2  (9231)   ¦ 
MH3        231. Rello Jean-Pierre                   56 F-Gressey                   3:39.39,7   1:13.09,2  (1370)   ¦ 
MD3         62. Munier Christine                    59 F-Hadol                     4:15.47,2   1:45.13,3  (1200)   ¦ 
MH3         64. Dsezet Philippe                     59 F-Hauterive la Fresse       3:09.27,9     42.57,4   (521)   ¦ 
SD2        187. Cortinovis Martine                  65 F-Hauteville Lompnes        2:14.59,9     54.05,4  (3428)   ¦ 
SH2        282. Mazuir Franck                       64 F-Hauteville Lompnes        1:41.44,4     33.36,5  (4258)   ¦ 
MH4         80. Blanchard Jean-Paul                 50 F-Herblay                   3:41.11,3     58.28,3   (263)   ¦ 
SH4        114. Carniato Ruggero                    50 F-Hericourt                 1:49.20,6     27.22,4  (3327)   ¦ 
MD3         68. Huss Isabelle                       57 F-Hesingue                  4:21.44,3   1:51.10,4   (852)   ¦ 
MH2        131. Schoepf Pascal                      66 F-Hoenheim                  3:13.55,1     54.54,9  (1521)   ¦ 
RH         162. Tudeau Pierre                       53 F-Houtaud                     57.05,7     19.47,6  (9291)   ¦ 
MD2         18. Tschirhart Pascale                  71 F-Illfurth                  3:29.09,6     41.39,6  (1693)   ¦ 
MH2        140. Tschirhart Pierre                   65 F-Illfurth                  3:15.05,6     56.05,4  (1694)   ¦ 
MH2         35. Rondio Romain                       67 F-Illkirch-Graffenstaden    2:50.59,3     31.59,1  (1415)   ¦ 
MH2        236. Derouet Franck                      65 F-Issoire                   3:29.51,5   1:10.51,3  (1918)   ¦ 
SH3         65. Biesse Bernard                      59 F-Jougne                    1:32.00,0     20.01,8  (5266)   ¦ 
MH2        186. Venne Bruno, F-Jouhe                66 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:23.23,1   1:04.22,9  (1721)   ¦ 
MH4        123. Moulinet Gilbert                    49 F-Juan les Pins             3:53.14,9   1:10.31,9  (1182)   ¦ 
SD3         54. Rhin-Moulinet Sylvie                61 F-Juan les Pins             1:51.49,5     29.54,0  (1380)   ¦ 
SD3         57. Descamps Isabelle, F-L'Isle sur la  61 LA FOULEE DES SORGUES II    1:53.04,0     31.08,5  (3504)   ¦ 
SD4         55. Desmurs Marie-Madeleine, F-L'Isle s 51 LA FOULEE DES SORGUES II    2:13.25,6     38.13,9  (3508)   ¦ 
SD5         15. Ghoris Colette, F-L'Isle sur la Sor 41 LA FOULEE DES SORGUES II    2:30.58,9     59.05,9  (3763)   ¦ 
MH5         15. Ghoris Remi, F-L'Isle sur la Sorgue 38 LA FOULEE DES SORGUES I     3:41.12,9     32.25,0   (678)   ¦ 
SH2        110. Pelissou Gilles, F-L'Isle sur la So 64 LA FOULEE DES SORGUES II    1:31.18,2     23.10,3  (4473)   ¦ 
SD2         56. Pelissou Michèle, F-L'Isle sur la S 65 LA FOULEE DES SORGUES II    1:49.04,4     28.09,9  (4474)   ¦ 
K9          31. Remond Mbarbara, F-L'Isle sur la So 88 LA FOULEE DES SORGUES III     23.31,5      7.42,2 (10349)   ¦ 
K8          18. Remond Morgane, F-L'Isle sur la Sor 90 LA FOULEE DES SORGUES III     19.19,8      4.16,4 (10350)   ¦ 
MH3        340. Remond Pascal, F-L'Isle sur la Sorg 62 LA FOULEE DES SORGUES I     3:58.48,4   1:32.17,9  (1372)   ¦ 
MD3         99. Remond Valerie, F-L'Isle sur la Sor 62 LA FOULEE DES SORGUES I     4:48.19,3   2:17.45,4  (1373)   ¦ 
MH4        175. Roman Alain, F-L'Isle sur la Sorgue 52 LA FOULEE DES SORGUES I     4:14.59,9   1:32.16,9  (1414)   ¦ 
SD3        149. Roman Sylvie, F-L'Isle sur la Sorgu 53 LA FOULEE DES SORGUES II    2:13.50,4     51.54,9  (4651)   ¦ 
SH4        219. Williamson David, F-L'Isle sur la S 46 LA FOULEE DES SORGUES II    2:15.17,9     53.19,7  (5031)   ¦ 
MH2        264. Martin Dupraz Pierre                65 F-La Chambre                3:32.57,7   1:13.57,5  (1103)   ¦ 
RD           2. Sadoux Emilie                       78 F-La Clusaz                   45.07,1      4.49,0  (9407)   ¦ 
RH           3. Jacob Gael                          80 F-La Compote                  40.18,1      3.00,0  (9158)   ¦ 
MH3        293. Delaville Jean-Michael              60 F-La Croix St Leufroy       3:49.45,5   1:23.15,0  (1928)   ¦ 
MH2        214. Bouvet Yves                         64 F-La Forchaz                3:26.47,3   1:07.47,1  (1971)   ¦ 
MH3         62. Poinas Jean-Claude, F-La Fouillouse 60 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:08.36,1     42.05,6  (1328)   ¦ 
K1          28. Chevanne Benjamin                   94 F-La Loye                     23.09,5      5.03,8 (10501)   ¦ 
SH2         43. Begnatborde Laurent                 67 F-La Motte Servolex         1:24.04,4     15.56,5  (5359)   ¦ 
SH3        356. Miramoni Bernard                    56 F-La Neuville Chant d'Ois   1:59.06,8     47.08,6  (4309)   ¦ 
MH3         51. Fay Denis                           59 F-La Sone                   3:04.43,8     38.13,3   (585)   ¦ 
MH3        114. Lutz Andre                          62 F-La Walck                  3:19.58,9     53.28,4  (1076)   ¦ 
SH1        137. Ferreux Augustin, F-Labergement Ste 78 SKI'S COOL                  1:43.31,1     33.23,0  (3659)   ¦ 
MH2        160. Berland Jacques                     67 F-Ladoix Serrigny           3:18.58,0     59.57,8   (230)   ¦ 
SD3         23. Trepost Marie-Grâce, F-Lamarche sur 59 COURIR DE PLAISIR II        1:44.14,9     22.19,4  (4916)   ¦ 
RD          50. Humbert Chantal                     53 F-Le Bizot                  1:09.17,3     28.59,2  (9156)   ¦ 
SH2        225. Devismes Bruno                      69 F-Le Blanc Mesnil           1:38.31,2     30.23,3  (3514)   ¦ 
SH1        177. Testan Yves                         73 F-Le Blanc Mesnil           1:48.17,5     38.09,4  (4884)   ¦ 
MH4         10. Fleche Gilles                       49 F-Le Breuil  France         3:06.12,4     23.29,4   (604)   ¦ 
MD2         84. Roelandt Sophie                     69 F-Le Coudray Montceaux      4:33.43,7   1:46.13,7  (1407)   ¦ 
SH2        202. Boegeat Eric                        66 F-Le Lyaud                  1:37.43,5     29.35,6  (3193)   ¦ 
MH3        328. Viguié Hervé                        57 F-Le Plessis Trevise        3:56.32,8   1:30.02,3  (1733)   ¦ 
MH3        267. Beaupoil Bernard                    53 F-Le Puy en Velay           3:45.28,4   1:18.57,9   (203)   ¦ 
MH3        102. Navarro Michel                      56 F-Le Puy en Velay           3:17.04,3     50.33,8  (1210)   ¦ 
MH3        100. Alarcon Francois                    62 F-Les Avanchers Valmorel    3:16.53,5     50.23,0   (113)   ¦ 
MH2        444. Simard Emmanuel                     65 F-Les Chalesmes             4:05.32,8   1:46.32,6  (1562)   ¦ 
QH2          9. Bellabouvier Damien                 68 F-Les Fins                    35.28,3      4.24,3  (6071)   ¦ 
RD          71. Buliard-Mamet Bernadette            56 F-Les Fins                  1:15.13,7     34.55,6  (9054)   ¦ 
MH2         43. Drezet Thierry                      65 F-Les Fins                  2:54.21,1     35.20,9   (518)   ¦ 
QD2         31. Drezet Virginie                     71 F-Les Fins                    48.15,5     12.54,7  (6372)   ¦ 
QD2         34. Guibelin Pacale                     65 F-Les Fins                    48.19,7     12.58,9  (6568)   ¦ 
QH4         28. Lhoste Jean-Pierre                  47 F-Les Fins                    44.45,3      8.56,5  (6740)   ¦ 
SD2         79. Mouraux Christine                   71 F-Les Fourgs                1:52.21,7     31.27,2  (4353)   ¦ 
MH3        401. Serra Jacques                       54 F-Les Fourgs                4:16.08,4   1:49.37,9  (1548)   ¦ 
RH          78. Serra Jacques                       54 F-Les Fourgs                  50.21,3     13.03,2  (9266)   ¦ 
RH          80. Raguin Jean-Yves                    74 F-Les Hopitaux Neufs          51.00,6     13.42,5  (9234)   ¦ 
SH1         44. Monnin Mickael, F-Les Hopitaux Vieu 81 SKI'S COOL                  1:29.36,5     19.28,4  (4329)   ¦ 
SH1          7. Lanquetin Yves, F-Les Longevilles M 74 SKI'S COOL                  1:15.48,6      5.40,5  (4085)   ¦ 
SH2        284. Petyt Frederic                      69 F-Les Ollieres              1:42.04,4     33.56,5  (4502)   ¦ 
RH         174. Gardavaud Yves                      69 F-Les Rousses               1:00.23,1     23.05,0  (9387)   ¦ 
QD1         63. Jobez Stéphanie                     73 F-Les Rousses                 50.18,2     14.57,5  (7562)   ¦ 
QH1        156. Pernot-Marino Sébastien             77 F-Les Rousses                 49.13,5     20.09,3  (7561)   ¦ 
MH1         88. Stibler Yann                        80 F-Les Rousses               3:43.57,9   1:32.35,1  (1616)   ¦ 
SD2         72. Lentz Dominique                     66 F-Les Villedieu             1:51.29,2     30.34,7  (4118)   ¦ 
SH2        420. Wattebled Fabrice                   64 F-Les Villedieu             1:51.28,2     43.20,3  (5004)   ¦ 
MH2        352. Tixier Arnaud                       67 F-Lescheres                 3:47.30,8   1:28.30,6  (1990)   ¦ 
MH4        134. Tsuchiya Michio                     48 F-Levallois Perret          3:56.39,5   1:13.56,5  (1871)   ¦ 
SH2        483. Privat Thierry                      68 F-Lille                     1:57.45,0     49.37,1  (4552)   ¦ 
MH1         76. Balahachi Rafion                    80 F-Limoges                   3:37.55,1   1:26.32,3   (170)   ¦ 
MH3        336. Charlot Pierre, F-Longvic           62 COURIR DE PLAISIR I         3:58.11,7   1:31.41,2   (401)   ¦ 
RH         237. Carval Erwan                        70 F-Lons le Saunier           1:17.06,9     39.48,8  (9347)   ¦ 
QH1         69. Louis Geom. Claude                  75 F-Lons le Saunier             41.44,5     12.40,3  (7433)   ¦ 
MH3          1. Moumou El-Hadi                      59 F-Lorient                   2:26.30,5       -----    (19)   ¦ 
QH4         36. Lachevre Jean-Paul                  51 F-Lugrin                      45.33,9      9.45,1  (7615)   ¦ 
MH2         23. Bouzer Thierry                      64 F-Lure                      2:45.41,2     26.41,0   (321)   ¦ 
RD           9. Ponthus Natacha                     78 F-Lyon                        53.53,5     13.35,4  (9353)   ¦ 
MH1         23. Horing Andreas                      79 F-Lyon cedex 07             3:01.17,6     49.54,8   (835)   ¦ 
QD4         51. Dulac Françoise                     49 F-Lyon 05                   1:05.03,3     18.48,9  (6383)   ¦ 
MH4         23. Dulac Jean-Pierre                   51 F-Lyon 05                   3:18.43,7     36.00,7   (528)   ¦ 
SH5         70. Eicholz Jacques, F-Lyon 06          41 FAURE TOURISME              2:52.51,1   1:23.46,1  (3601)   ¦ 
SH4          1. Felix Laurent, F-Lyon 06            51 FAURE TOURISME              1:21.58,2       -----  (3648)   ¦ 
SH4        184. Garel Xavier, F-Lyon 09             47 FAURE TOURISME              2:02.34,7     40.36,5  (3719)   ¦ 
MD2         45. Gonin Alexandra                     71 F-Lyon 03                   3:58.29,2   1:10.59,2   (716)   ¦ 
RH         234. Laurencin Jean-Christophe           68 F-Lyon 07                   1:14.32,1     37.14,0  (9177)   ¦ 
MH3        292. Melkonian Gilbert                   57 F-Lyon 05                   3:49.40,6   1:23.10,1  (1135)   ¦ 
QH5         36. Mery André, F-Lyon 07               30 FAURE TOURISME                56.33,2     17.58,9  (4280)   ¦ 
MH5         61. Paumard Maurice                     40 F-Lyon 09                   5:00.24,8   1:51.36,9  (1276)   ¦ 
QH1        165. Prost Jérémy                        87 F-Lyon 05                     49.55,4     20.51,2  (7008)   ¦ 
MH3        176. Prost Pascal                        62 F-Lyon 05                   3:28.48,9   1:02.18,4  (1344)   ¦ 
MH2        108. Rivas Pierre                        65 F-Lyon 01                   3:10.16,0     51.15,8  (1395)   ¦ 
RD           1. Schellekens Linda                   80 F-Lyon 02                     40.18,1       -----  (9431)   ¦ 
MH3        155. Truchon Joel                        57 F-Magland                   3:26.19,2     59.48,7  (1692)   ¦ 
SH3        136. Willemin Yves                       61 F-Maiche                    1:39.49,7     27.51,5  (5030)   ¦ 
SH2         82. Beaufour Christophe, F-Malbuisson   68 SKI'S COOL                  1:28.52,6     20.44,7  (3121)   ¦ 
SH1        181. Bouthiaux Antoine, F-Malbuisson     80 SKI'S COOL                  1:48.57,3     38.49,2  (3241)   ¦ 
SH3        329. Prêtre Patrice                      53 F-Mamirolle                 1:56.05,2     44.07,0  (4548)   ¦ 
MH2         58. Chalet Bruno, F-Marcy l'Etoile      69 FAURE TOURISME              2:58.10,1     39.09,9   (396)   ¦ 
SH2        258. Toffoli Thierry                     64 F-Marignier                 1:40.11,2     32.03,3  (4906)   ¦ 
MH3         22. Vasallucci Marc                     62 F-Marigny                   2:53.06,1     26.35,6  (1719)   ¦ 
MH2        157. Lebeaud Christophe                  68 F-Marnoz                    3:18.29,2     59.29,0  (2001)   ¦ 
MD3         59. Seignez Elisabeth, F-Marsannay la C 61 COURIR DE PLAISIR I         4:14.10,6   1:43.36,7  (1541)   ¦ 
QH4         19. Tagliante Jean Pierre               51 F-Marseille 07                43.43,1      7.54,3  (7406)   ¦ 
SH4        145. Bieri Beat                          47 F-Massongy                  1:54.56,6     32.58,4  (3173)   ¦ 
SD1         28. Bourion Agnès                       77 F-Massongy                  1:51.39,7     28.06,6  (3236)   ¦ 
SD2        183. Ruel Raphaelle                      70 F-Maxilly                   2:14.37,0     53.42,5  (5290)   ¦ 
K3          64. Ruel Roman                          91 F-Maxilly                     24.10,9      9.11,6 (10493)   ¦ 
SH2        221. Ruel Gerhard                        69 F-Maxilly sur Leman         1:38.13,1     30.05,2  (5292)   ¦ 
MD3         37. Savio Marie-Edmée                   53 F-Mecleuves                 3:55.39,2   1:25.05,3  (1460)   ¦ 
MH1        109. Viboud Olivier                      74 F-Meillerie                 3:55.28,1   1:44.05,3  (1728)   ¦ 
SH2        138. Llado Jerome                        63 F-Menthon st Bernard        1:33.40,5     25.32,6  (5319)   ¦ 
QH3        142. Excoffier Didier                    59 F-Menthonnex sous Clermon     51.05,6     18.30,9  (6410)   ¦ 
QH3        141. Theathe Victor                      55 F-Menthonnex sous Clermon     51.02,9     18.28,2  (7226)   ¦ 
SH3        344. Lanfray Marc                        55 F-Meribel les Allues        1:57.42,4     45.44,2  (4081)   ¦ 
MD1         31. Villain Emmanuelle                  75 F-Meriel                    4:11.35,8   1:42.32,6  (1737)   ¦ 
SH1        127. Heduy Nicolas                       75 F-Metabief                  1:42.07,0     31.58,9  (3873)   ¦ 
K7          35. Lacroix Justine                     92 F-Metabief                    22.23,2      4.47,0 (10232)   ¦ 
K7          34. Sancey Richard Lea                  92 F-Metabief                    22.22,5      4.46,3 (10379)   ¦ 
SH5          8. Ennesser Andre                      41 F-Metz                      1:39.38,2     10.33,2  (3607)   ¦ 
SH2        317. Boyer Pierre                        65 F-Meudon                    1:43.48,9     35.41,0  (3252)   ¦ 
SD2         52. Boyer Stephanie                     70 F-Meudon                    1:48.07,3     27.12,8  (3253)   ¦ 
MH3         46. Vernay Patrick                      55 F-Meximieux                 3:03.35,9     37.05,4  (1722)   ¦ 
MH2        102. Pillet Francois                     65 F-Meythet                   3:08.33,2     49.33,0  (1315)   ¦ 
SD1         72. Claudet Carine                      78 F-Mignovillard              2:03.22,2     39.49,1  (3393)   ¦ 
SH4        177. Claudet Jean-Louis                  49 F-Mignovillard              2:01.31,7     39.33,5  (3395)   ¦ 
MD3         38. Schmitt Annie                       57 F-Miserey Salines           3:56.38,2   1:26.04,3  (1503)   ¦ 
MH2         10. Chillat Philippe, F-Monnetier-Morne 68 SCHAEFER SPORTS ET MODE     2:40.04,5     21.04,3   (414)   ¦ 
SH4        167. Hebert Luc                          46 F-Monnetier Mornex          1:59.06,4     37.08,2  (3870)   ¦ 
MH4        193. Rousset Pierre                      52 F-Monnetier Mornex          4:27.55,4   1:45.12,4  (1428)   ¦ 
MH2        332. Ammovial Yannick, F-Mont St Aignan  70 GOMIS JEAN-PIERRE           3:45.16,4   1:26.16,2   (134)   ¦ 
SD4         17. Carne Nicole, F-Montady             52 TAM MONTADY                 1:57.12,4     22.00,7  (3325)   ¦ 
SD3          5. Combe Dominique, F-Montady          54 TAM MONTADY                 1:35.41,8     13.46,3  (3413)   ¦ 
SD2         50. Lautru Geraldine, F-Montady         65 TAM MONTADY                 1:48.02,3     27.07,8  (4099)   ¦ 
MH4        197. Bru Jacques                         52 F-Montanay                  4:31.22,6   1:48.39,6   (335)   ¦ 
MH3        195. Guillame René                       58 F-Montfaucon                3:32.25,3   1:05.54,8   (760)   ¦ 
MH2         91. Chauvin Patrice                     63 F-Montferrand le Chateau    3:06.52,0     47.51,8   (407)   ¦ 
MH3        412. Duperier Gerard                     54 F-Montreal la Cluse         4:20.44,1   1:54.13,6   (530)   ¦ 
MH3        258. Fantou Michel                       58 F-Montreuil                 3:43.32,5   1:17.02,0   (573)   ¦ 
MH3        323. Nevers Roger, F-Montrond les Bains  57 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:55.51,0   1:29.20,5  (1220)   ¦ 
MH3        103. Borgeais Patrick                    60 F-Morbier                   3:17.13,5     50.43,0   (291)   ¦ 
MH2        329. Asal Laurent                        66 F-Morez                     3:44.57,5   1:25.57,3   (149)   ¦ 
MH2        100. Paulin François                     65 F-Morieres les Avignon      3:08.05,9     49.05,7  (1275)   ¦ 
RD          81. Paulin Maryse                       65 F-Morieres les Avignon      1:20.23,6     40.05,5  (9379)   ¦ 
QH4          3. Baudin Bernard                      52 F-Morteau                     38.12,0      2.23,2  (6058)   ¦ 
SH2        419. Le Tranchant Emmanuel               71 F-Morzine                   1:51.26,7     43.18,8  (5411)   ¦ 
SD2         99. Monnier-Benoit Isabelle             63 F-Mouthe                    1:56.15,0     35.20,5  (4326)   ¦ 
SH3        330. Vago Pierre                         61 F-Mouthe                    1:56.13,9     44.15,7  (4941)   ¦ 
QD3         75. Furer Bernard Denise                57 F-Mouthier                    57.07,2     19.18,8  (6466)   ¦ 
MH4        148. Lang Rene                           45 F-Moyeuvre Grande           4:03.14,2   1:20.31,2  (1003)   ¦ 
MH2        429. Bussot Jean-Marc                    65 F-Mulhouse                  4:02.26,8   1:43.26,6   (367)   ¦ 
MH2         40. Khodjaoui Rahim                     66 F-Mulhouse                  2:53.27,0     34.26,8   (940)   ¦ 
SD4         18. Taub Therese                        52 F-Nancy                     1:57.23,7     22.12,0  (4879)   ¦ 
QH3         45. Metral Jean-Claude                  60 F-Nangy                       41.44,8      9.10,1  (7483)   ¦ 
MH2        145. Besancenot Gilles, F-Nantilly       65 COURIR DE PLAISIR I         3:16.00,2     57.00,0   (240)   ¦ 
MH4        168. Silvestre Jean-Louis                46 F-Narbonne                  4:11.24,1   1:28.41,1  (1929)   ¦ 
MH3        250. Bouchaud Jean-François              62 F-Neuilly sur Seine         3:42.46,3   1:16.15,8  (1886)   ¦ 
SH2        169. Yot Frédéric                        67 F-Neuilly-sur-Seine         1:35.11,6     27.03,7  (5048)   ¦ 
QH2         71. Pillod Eric                         63 F-Neydens                     41.37,3     10.33,3  (6974)   ¦ 
MH5         62. Fruch Sylvain                       39 F-Nice                      5:10.42,5   2:01.54,6   (636)   ¦ 
MH4        130. Millet Richard                      49 F-Nice                      3:55.41,4   1:12.58,4  (1159)   ¦ 
MH3        299. Boileau Rémy                        59 F-Nîmes                     3:51.30,1   1:24.59,6   (271)   ¦ 
MH4        119. Dideron Yves                        48 F-Nîmes                     3:51.30,1   1:08.47,1   (498)   ¦ 
SH1         71. Gou Nicolas, F-Nissan               75 TAM MONTADY                 1:33.24,0     23.15,9  (3791)   ¦ 
MH3        416. Paumier Marc                        53 F-Nogent sur Marne          4:22.00,3   1:55.29,8  (1277)   ¦ 
MH5          7. Cantala Christian                   41 F-Orcemont                  3:23.39,5     14.51,6   (377)   ¦ 
MH5         12. Trincal Jean-Louis                  41 F-Orcines                   3:38.54,9     30.07,0  (1690)   ¦ 
SH2        342. Herrgott Thomas                     65 F-Ornex                     1:45.25,4     37.17,5  (3893)   ¦ 
SD2         20. Marie Pascale                       64 F-Ornex                     1:40.28,6     19.34,1  (4210)   ¦ 
MH2        485. Schirmann Remi                      71 F-Oullins                   4:19.55,1   2:00.54,9  (1882)   ¦ 
RJF          2. Cornu Angelika                      85 F-Oye et Pallet               59.13,5     16.09,6  (9082)   ¦ 
RD          44. Robbe Valérie                       71 F-Oye et Pallet             1:07.25,4     27.07,3  (9245)   ¦ 
SH2        407. Robbe Vincent                       70 F-Oye et Pallet             1:50.21,2     42.13,3  (4631)   ¦ 
MH3        348. Maenhout Bernard                    60 F-Ozoir la Ferrière         3:59.40,7   1:33.10,2  (1084)   ¦ 
MH2        195. Bourgain Christian                  63 F-Paris 12                  3:24.48,2   1:05.48,0   (313)   ¦ 
MD3         57. Brocard Pierrette                   55 F-Paris 12                  4:13.03,3   1:42.29,4   (333)   ¦ 
MH2        228. Cocaud Olivier                      66 F-Paris 14                  3:29.01,6   1:10.01,4   (423)   ¦ 
MH4         73. Courant Claude                      52 F-Paris 15                  3:37.59,3     55.16,3   (440)   ¦ 
SD2        188. Desmeure Corinne                    66 F-Paris 18                  2:15.48,5     54.54,0  (3507)   ¦ 
SH1        239. Lerat Gilles                        73 F-Paris 19                  2:04.35,1     54.27,0  (5265)   ¦ 
MH3        286. Pouget Didier                       55 F-Paris 11                  3:48.58,0   1:22.27,5  (1334)   ¦ 
QH3        160. Prugnaud Frédéric                   57 F-Paris 13                    52.32,5     19.57,8  (7009)   ¦ 
MH3        191. Yebga Jean-Claude                   56 F-Paris 11                  3:30.55,0   1:04.24,5  (1844)   ¦ 
MH2        423. Desaute Pascal                      71 F-Paris 20                  4:01.23,5   1:42.23,3   (492)   ¦ 
SD2        180. Taberlet Sylvie                     69 F-Passy                     2:13.28,4     52.33,9  (4869)   ¦ 
MH3        193. Lucas Gilles                        59 F-Perrigny les Dijon        3:31.49,5   1:05.19,0  (1068)   ¦ 
MH2        366. Chiche Nicolas                      70 F-Pers-jussy                3:50.00,8   1:31.00,6   (413)   ¦ 
MH2        302. Kirchhoff Bernard                   69 F-Pfastatt                  3:38.58,7   1:19.58,5  (1991)   ¦ 
MH3        270. Zeller Roland                       57 F-Pfastatt                  3:45.51,9   1:19.21,4  (1857)   ¦ 
SD3          1. Brionne Hurielle                    57 F-Ploemeur                  1:21.55,5       -----  (5199)   ¦ 
SD2          2. Ponza Isabelle                      65 F-Ploneour Lanvern          1:22.02,2      1.07,7  (5198)   ¦ 
MH2        166. Royer Serge, F-Pluvet               66 COURIR DE PLAISIR I         3:19.50,1   1:00.49,9  (1431)   ¦ 
QH4        117. Masclaux Jacques                    48 F-Polignac                  1:02.54,9     27.06,1  (6790)   ¦ 
MH2        123. Le Goff Yannick                     65 F-Pont d'Ain                3:13.01,6     54.01,4  (1021)   ¦ 
FH           4. Tareb Mouloud                       65 F-Pont de Beauvoisin          52.54,4      2.18,0    (88)   ¦ 
MH2         74. Valdivia Dominique                  64 F-Pont du Chateau           3:02.36,9     43.36,7  (1709)   ¦ 
RH          99. Abraham Michel                      46 F-Pontarlier                  52.12,1     14.54,0  (9001)   ¦ 
RH         104. Bahy Christian                      59 F-Pontarlier                  52.41,1     15.23,0  (9015)   ¦ 
RD          61. Bahy Maryse                         59 F-Pontarlier                1:13.41,6     33.23,5  (9016)   ¦ 
RH         175. Bonnevaux Luc                       54 F-Pontarlier                1:00.25,4     23.07,3  (9039)   ¦ 
RD          73. Bovet Catherine                     56 F-Pontarlier                1:16.01,8     35.43,7  (9043)   ¦ 
RH         185. Bovet Gerard                        53 F-Pontarlier                1:02.38,6     25.20,5  (9044)   ¦ 
SH3        309. Brischoux Bernard                   58 F-Pontarlier                1:54.15,1     42.16,9  (3270)   ¦ 
RH         145. Cabut Alain                         48 F-Pontarlier                  55.40,1     18.22,0  (9062)   ¦ 
RD          26. Curtit Colette                      54 F-Pontarlier                1:01.20,6     21.02,5  (9087)   ¦ 
RH          65. Djaballah Malek, F-Pontarlier       73 NON PAYE                      49.20,7     12.02,6  (9098)   ¦ 
SD3        125. Droz-Bartholet Martine              58 F-Pontarlier                2:08.31,0     46.35,5  (3547)   ¦ 
RH          86. Guinand Denis, F-Pontarlier         75 NON PAYE                      51.04,7     13.46,6  (9146)   ¦ 
RH           9. Haddad Antoine                      64 F-Pontarlier                  43.01,5      5.43,4  (9150)   ¦ 
SD3        171. Lambert Marie-Louise                61 F-Pontarlier                2:35.34,5   1:13.39,0  (4076)   ¦ 
RD          34. Leska Chantal                       64 F-Pontarlier                1:04.22,0     24.03,9  (9183)   ¦ 
RD          51. Locatelli Evelyse                   56 F-Pontarlier                1:09.33,8     29.15,7  (9185)   ¦ 
RD          31. Monnier Catherine                   64 F-Pontarlier                1:03.58,6     23.40,5  (9205)   ¦ 
QH3          1. Monnier Philippe                    59 F-Pontarlier                  32.34,7       -----  (6855)   ¦ 
SH2        130. Mouhamad Jacob                      65 F-Pontarlier                1:33.07,9     25.00,0  (4351)   ¦ 
RD          23. Moyse Nicole                        66 F-Pontarlier                1:00.19,8     20.01,7  (6875)   ¦ 
RH         181. Querry Claude                       45 F-Pontarlier                1:01.41,6     24.23,5  (9232)   ¦ 
RD          58. Querry Evelyne                      59 F-Pontarlier                1:12.23,5     32.05,4  (9233)   ¦ 
RD          72. Roche Florence                      68 F-Pontarlier                1:15.32,4     35.14,3  (9038)   ¦ 
RD          38. Vittver Christine                   58 F-Pontarlier                1:04.45,7     24.27,6  (9302)   ¦ 
SH1          1. Prono Thomas                        81 F-Pontivy                   1:10.08,1       -----  (5197)   ¦ 
QH4         60. Andrews Patrick                     44 F-Prévessin-Moëns             48.45,7     12.56,9  (6028)   ¦ 
SH4        125. Button Philippe                     49 F-Prevessin Moens           1:51.31,4     29.33,2  (3308)   ¦ 
MH3        423. Donayre Arturo                      61 F-Prevessin-Moens           4:25.16,2   1:58.45,7   (510)   ¦ 
SH5         59. Meylan André                        38 F-Prévessin-Moëns           2:14.26,5     45.21,5  (4289)   ¦ 
MH4         51. Blanc Alain                         52 F-Prix les Mezieres         3:31.25,4     48.42,4  (1964)   ¦ 
SH2         40. Ozenda Jacques                      70 F-Publier                   1:23.35,7     15.27,8  (4439)   ¦ 
QD1        188. Mollard Christelle                  74 F-Puteaux                   1:06.34,2     31.13,5  (6851)   ¦ 
QH1         33. Mollard Vincent                     73 F-Puteaux                     36.55,5      7.51,3  (6852)   ¦ 
MD4          5. Claeysen Eliane, F-Quétigny         51 COURIR DE PLAISIR I         3:45.54,9     31.06,5   (419)   ¦ 
MH2         45. Laurent Frederic, F-Quétigny        70 COURIR DE PLAISIR I         2:54.45,0     35.44,8  (1016)   ¦ 
MH3         16. Roger Marcel                        55 F-Quétigny                  2:52.19,6     25.49,1  (1408)   ¦ 
MH2        151. Roy Jean-Michel                     71 F-Quingey                   3:17.42,7     58.42,5  (1430)   ¦ 
MD2         25. Thiou-Roy Angélique                 71 F-Quingey                   3:37.15,3     49.45,3  (1679)   ¦ 
SH3        346. Coste Charles-André                 54 F-Reichstett                1:58.08,0     46.09,8  (3431)   ¦ 
MH2        174. Claus Eddy                          64 F-Reignier                  3:20.42,3   1:01.42,1  (1916)   ¦ 
MH3        150. Godot Florian                       60 F-Reignier                  3:25.31,9     59.01,4   (709)   ¦ 
QH2         32. Mazzadi Franck                      71 F-Reignier                    38.19,2      7.15,2  (6800)   ¦ 
MD1         13. Meiller Anne-Marie                  76 F-Renaison                  3:31.40,0   1:02.36,8  (1132)   ¦ 
MH3        147. Bieber Guy                          55 F-Riorges                   3:25.08,1     58.37,6   (247)   ¦ 
SH3        221. Chenevrier Jean-Marc, F-Roche la Mo 54 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:46.40,3     34.42,1  (3370)   ¦ 
MH3         86. Victoire Serge, F-Roche la Moliere  56 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:13.41,1     47.10,6  (1729)   ¦ 
RH           2. Sergent Sebastien                   76 F-Roinville                   37.21,2      0.03,1  (9437)   ¦ 
MH5         13. Thomas Maxime                       39 F-Ronquerolles              3:39.07,0     30.19,1  (1680)   ¦ 
MH2        261. Mutterer Didier                     65 F-Rosenau                   3:32.43,4   1:13.43,2  (1207)   ¦ 
SH2        147. Bolot Rodolphe                      71 F-Roye                      1:33.58,0     25.50,1  (3206)   ¦ 
SD3         59. Beaurepaire Susan                   62 F-Rumilly                   1:53.28,1     31.32,6  (5382)   ¦ 
MH2        113. Muller Hugues                       65 F-Russ                      3:11.14,5     52.14,3  (1193)   ¦ 
MH2        325. Gaumer Jean-Louis                   63 F-Saint- jean-de-gonville   3:44.03,2   1:25.03,0   (657)   ¦ 
MH1        105. Louyot Thierry                      73 F-Saint-Alban Cedex         3:53.51,8   1:42.29,0  (1066)   ¦ 
MH3        228. Michel Andre                        62 F-Saint Amour               3:38.44,1   1:12.13,6  (1156)   ¦ 
K9          15. Vionnet Camille                     89 F-Saint antoine               20.11,3      4.22,0 (10414)   ¦ 
QD1         30. Vionnet Noemie                      86 F-Saint antoine               44.47,8      9.27,1  (7286)   ¦ 
K4           8. Wyss Damien                         88 F-Saint-Genis                 15.42,1      1.12,5 (10431)   ¦ 
SH4         77. Wyss Joseph                         52 F-Saint-Genis               1:43.44,7     21.46,5  (5042)   ¦ 
MH2        411. Lacroix Eric                        65 F-Saint-Gingalph            3:58.01,1   1:39.00,9  (2007)   ¦ 
QH2        165. Leclerc Christophe                  71 F-Saint Gingolph              47.26,3     16.22,3  (6726)   ¦ 
SH3        339. Deveze Thierry                      60 F-Saint-Jorioz              1:56.56,2     44.58,0  (5112)   ¦ 
MH3        322. Belhiba Habib                       55 F-Saint Ouen                3:55.48,0   1:29.17,5  (2032)   ¦ 
MH3         63. Soliot Bernard                      58 F-Saint Philibert           3:08.57,1     42.26,6  (1573)   ¦ 
MH3        129. Mancini Christian                   55 F-Saint Sauveur             3:22.39,5     56.09,0  (1093)   ¦ 
MH3        395. Delarue Yoran                       56 F-Saone                     4:13.56,2   1:47.25,7   (480)   ¦ 
MH1         16. Willemin Cyril                      74 F-Saone                     2:56.28,7     45.05,9  (1822)   ¦ 
MH4         12. Le Gal André                        52 F-Sciez                     3:10.34,1     27.51,1  (1975)   ¦ 
SH2        276. Trincat Hervé                       70 F-Sciez                     1:41.12,4     33.04,5  (4918)   ¦ 
SH3        147. Lerudulier Denis                    59 F-Sechex                    1:40.37,1     28.38,9  (5409)   ¦ 
K8           6. Milan Julie                         91 F-Segny                       17.45,6      2.42,2 (10272)   ¦ 
MH3        189. Chetard Claude                      59 F-Seloncourt                3:30.48,9   1:04.18,4   (410)   ¦ 
SH3         69. Jacquemain Joel                     53 F-Seloncourt                1:33.20,5     21.22,3  (3956)   ¦ 
SH2        213. Owen Michael                        71 F-Sergy                     1:37.59,3     29.51,4  (4436)   ¦ 
K8          49. Brière Aline                        91 F-Seynod                      24.07,9      9.04,5 (10049)   ¦ 
SD2        138. Brière Catherine                    64 F-Seynod                    2:01.55,2     41.00,7  (3266)   ¦ 
QH3         26. Brière François                     62 F-Seynod                      39.40,3      7.05,6  (6155)   ¦ 
K8          24. Chambellant Laure                   91 F-Seynod                      19.31,7      4.28,3 (10080)   ¦ 
MH2         66. Kneubuhler Gilles                   63 F-Seynod                    3:00.59,6     41.59,4   (951)   ¦ 
MH2        191. Mouthon Philippe                    64 F-Seynod                    3:24.16,6   1:05.16,4  (1185)   ¦ 
MH3         18. Plaineau Yonnel                     59 F-Sireuil                   2:52.26,4     25.55,9  (1321)   ¦ 
QH4         30. Poinas Eugene, F-ST.-GENEST LERNT   49 FOREZ ATHLETIC CLUB III       44.55,3      9.06,5  (6988)   ¦ 
SD1         53. Mair Katharina                      76 F-St. Genis                 1:57.27,4     33.54,3  (4189)   ¦ 
SH2        198. Strandlie Are                       68 F-St. Genis-Pouilly         1:37.33,1     29.25,2  (4847)   ¦ 
SH3         60. Racault Jean-Paul                   60 F-St Antoine                1:31.02,3     19.04,1  (5385)   ¦ 
MH3         41. Severin Jean-Francois               60 F-St Benoit sur Loire       3:03.02,8     36.32,3  (1551)   ¦ 
MH4         81. Paugam Jean-Jacques, F-St Bonnet de 50 FAURE TOURISME              3:41.19,6     58.36,6  (1273)   ¦ 
MH2        111. Gonzalez Jean-Louis                 66 F-St Claude                 3:10.55,0     51.54,8   (717)   ¦ 
MH4         40. Robert Claude                       50 F-St Claude                 3:27.40,6     44.57,6  (1400)   ¦ 
MH3        253. Rozet Jean-Patrick                  57 F-St Claude                 3:43.09,3   1:16.38,8  (1432)   ¦ 
MH2        525. Lemeunier Laurent                   72 F-St Colomban               4:53.32,7   2:34.32,5  (1038)   ¦ 
SD3        109. Rome Joelle, F-St Cyprien           59 FOREZ ATHLETIC CLUB II      2:05.54,6     43.59,1  (4655)   ¦ 
MH2        376. Rossignol Gilles                    68 F-St Didier                 3:51.25,3   1:32.25,1  (1904)   ¦ 
MH2        121. Magron Jean-Jaques, F-St Die des Vo 66 NON PAYE                    3:12.36,3     53.36,1  (1086)   ¦ 
QH3        106. Grenier Jean-Luc                    62 F-St étienne                  47.42,0     15.07,3  (6548)   ¦ 
QD3         50. Grenier Sylvie                      62 F-St étienne                  53.44,2     15.55,8  (6549)   ¦ 
MH1         83. Laurent Brice                       79 F-St étienne                3:42.01,2   1:30.38,4  (1015)   ¦ 
QH3         95. Marcoux Jean-Yves                   55 F-St étienne le Molard        46.49,6     14.14,9  (6779)   ¦ 
SH3         58. Ligonnet Francois, F-St Genest Lerp 55 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:30.55,1     18.56,9  (4133)   ¦ 
MH1         20. Bozonnet Nicolas                    76 F-St Genis Pouilly          2:59.04,2     47.41,4   (323)   ¦ 
SH2        538. Lindroos Jukka                      63 F-St Genis Pouilly          2:11.38,7   1:03.30,8  (4137)   ¦ 
MH2        517. Maasalo Heikki                      65 F-St Genis Pouilly          4:39.18,7   2:20.18,5  (1079)   ¦ 
MH1        132. Duchesne Francois                   78 F-St Germain sur Arbresle   4:28.14,9   2:16.52,1   (524)   ¦ 
MH2        466. Duchesne Jean-Hervé                 72 F-St Germain sur Arbresle   4:12.21,7   1:53.21,5   (525)   ¦ 
SH4          8. Peray Georges                       45 F-St Gingolph               1:27.17,6      5.19,4  (4479)   ¦ 
MH2        303. Didier Sylvain                      67 F-St Jean d'Aulps           3:39.20,1   1:20.19,9   (499)   ¦ 
QH3         47. Fritsch Jean-Claude                 56 F-St Jean d'Aulps             42.00,9      9.26,2  (6455)   ¦ 
QH1        197. Jacquemmoz Christophe               73 F-St Jean d'Aulps             54.47,5     25.43,3  (6628)   ¦ 
QD1         81. Premat Marie-Jeanne                 79 F-St Jean d'Aulps             52.23,0     17.02,3  (7004)   ¦ 
QD2         88. Prychidnyj Laurence                 71 F-St Jean d Aulps             55.13,2     19.52,4  (7010)   ¦ 
MD2         64. Kalliokoski Riika                   71 F-St Jean de Gonville       4:18.02,5   1:30.32,5   (911)   ¦ 
MH2         41. Richard Thierry, F-St Jean du Cardo 64 GOMIS JEAN-PIERRE           2:54.07,9     35.07,7  (1383)   ¦ 
MH2         73. Leservoisier Patrick                64 F-St Julien en Genevois     3:02.33,4     43.33,2  (1042)   ¦ 
SH2        236. Namy Yves                           65 F-St Julien en Genevois     1:38.57,4     30.49,5  (4380)   ¦ 
MD3         12. Alirol Colette, F-St Just St Ramber 55 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:33.44,3   1:03.10,4   (117)   ¦ 
QH4        115. Alirol Louis, F-St Just St Rambert  51 FOREZ ATHLETIC CLUB III     1:02.30,3     26.41,5  (6013)   ¦ 
SH4         44. Chenevrier Daniel, F-St Just St Ram 51 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:38.24,9     16.26,7  (3369)   ¦ 
MD4         22. Croiseau Nicole, F-St Just St Rambe 44 FOREZ ATHLETIC CLUB I       4:34.36,3   1:19.47,9   (450)   ¦ 
MH3        143. Frisot Christian, F-St Just St Ramb 61 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:24.07,1     57.36,6   (630)   ¦ 
MD2         91. Frisot Gisele, F-St Just St Rambert 64 FOREZ ATHLETIC CLUB I       4:52.45,1   2:05.15,1   (631)   ¦ 
SH3        131. Grange Jean-Marc, F-St Just St Ramb 55 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:39.22,3     27.24,1  (3805)   ¦ 
QD4         37. Grange Maguy, F-St Just St Rambert  52 FOREZ ATHLETIC CLUB III       59.42,0     13.27,6  (6540)   ¦ 
MH2         42. Jerome Frederic, F-St Just St Rambe 69 FOREZ ATHLETIC CLUB I       2:54.14,4     35.14,2   (887)   ¦ 
MH2        275. Peatier Michel, F-St Just St Ramber 68 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:35.16,5   1:16.16,3  (1278)   ¦ 
MD3         66. Petithory Daisy                     53 F-St Louis                  4:19.00,1   1:48.26,2  (4499)   ¦ 
QH3         25. Pascal Michel, F-St Marcellin en Fo 53 FOREZ ATHLETIC CLUB III       39.38,0      7.03,3  (6936)   ¦ 
MH2        148. Petit Emmanuel                      67 F-St.Symphorien sous chom   3:16.32,1     57.31,9  (1909)   ¦ 
MH4         30. Freychet Bernard                    48 F-St-Vallier                3:22.46,1     40.03,1  (1919)   ¦ 
MH3        205. Collot Jean-Luc                     55 F-Staffelfelden             3:34.49,1   1:08.18,6   (424)   ¦ 
MH3        334. Adamek Christian                    58 F-Ste Suzanne               3:57.44,2   1:31.13,7   (105)   ¦ 
QH1        175. Franchet Yann                       74 F-Strasbourg                  50.52,9     21.48,7  (6449)   ¦ 
MH3         70. Freis Francis                       62 F-Strasbourg                3:11.28,7     44.58,2   (621)   ¦ 
MH3        358. Hildwein Marc                       56 F-Strasbourg                4:02.05,3   1:35.34,8   (815)   ¦ 
MH2        390. Houssin Vincent                     67 F-Strasbourg                3:53.52,9   1:34.52,7   (841)   ¦ 
QD2        157. Lardy Raphaëlle                     69 F-Strasbourg                1:01.01,1     25.40,3  (6715)   ¦ 
SH2        502. Logean Antoine                      72 F-Strasbourg                2:01.58,6     53.50,7  (4145)   ¦ 
MH1         77. Michel Cedric                       73 F-Strasbourg                3:38.29,3   1:27.06,5  (1157)   ¦ 
QD1         15. Rachan-Freis Zahra                  78 F-Strasbourg                  41.48,3      6.27,6  (7017)   ¦ 
SH2        507. Rontchevsky Nicolas                 63 F-Strasbourg                2:02.59,2     54.51,3  (4656)   ¦ 
QH1        147. Saulnier Michael                    73 F-Strasbourg                  48.20,0     19.15,8  (7106)   ¦ 
MH1         63. Wachs Anthony                       75 F-Suresnes                  3:30.02,9   1:18.40,1  (1766)   ¦ 
MH4          6. Archer Yves, F-Sury le Comtal       48 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:01.38,4     18.55,4   (143)   ¦ 
MH2        317. Bemyahia Alain, F-Sury le Comtal    69 FOREZ ATHLETIC CLUB I       3:43.08,4   1:24.08,2   (215)   ¦ 
SD3         48. Gillet Elisabeth, F-Talant          58 COURIR DE PLAISIR II        1:50.15,1     28.19,6  (3767)   ¦ 
SD2        119. Lauque Marielle                     68 F-Tarcenay                  1:59.36,5     38.42,0  (4097)   ¦ 
SH3         95. Valfrey Gilles                      60 F-Tarcenay                  1:36.09,8     24.11,6  (4944)   ¦ 
MH2        308. Bell Vincent, F-Tavaux              66 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:40.38,4   1:21.38,2   (212)   ¦ 
MH3        297. Deliot Christian, F-Tavaux          54 CAVAUX AMICALE COUREURS     3:50.37,1   1:24.06,6   (483)   ¦ 
SD3        147. Françoise Mireille                  54 F-Tavaux                    2:13.01,2     51.05,7  (5223)   ¦ 
QH4         37. Boursier Roger                      50 F-Teillay                     45.51,9     10.03,1  (6135)   ¦ 
MH2        158. Gayral Eric                         63 F-Teillay                   3:18.40,9     59.40,7   (662)   ¦ 
SH3        161. Lebain Norbert                      62 F-Teillay                   1:41.42,3     29.44,1  (4109)   ¦ 
MH3        127. Sorais Claude                       59 F-Teillay                   3:22.01,4     55.30,9  (1578)   ¦ 
SH5         22. Sacco Valerio                       38 F-Thil                      1:51.05,6     22.00,6  (4685)   ¦ 
RJG          3. Poupon Guillaume                    85 F-Thise                       43.02,9      0.03,3  (9229)   ¦ 
SH2        182. Calderini Francesco                 72 F-Thoiry                    1:36.29,2     28.21,3  (3316)   ¦ 
MH3        163. Chaubet Didier                      61 F-Thoiry                    3:27.37,2   1:01.06,7   (406)   ¦ 
MH3        117. Leon Jean-Marie                     59 F-Thoiry                    3:20.44,6     54.14,1  (1039)   ¦ 
QD3         53. Menting Carla                       54 F-Thoiry                      53.54,3     16.05,9  (6817)   ¦ 
RH         216. Pibouleau Stephane                  65 F-Thoiry                    1:10.29,6     33.11,5  (9389)   ¦ 
SH3        286. Puccio Bruno                        55 F-Thoiry                    1:52.11,5     40.13,3  (4557)   ¦ 
SH2        255. Timmer Arnold                       64 F-Thoiry                    1:39.58,0     31.50,1  (5099)   ¦ 
MD3         16. Vallon Dittmar Francoise            61 F-Thoiry                    3:37.40,4   1:07.06,5  (1712)   ¦ 
RD          53. Vuaillet Veronique                  62 F-Thoiry                    1:10.39,5     30.21,4  (9388)   ¦ 
QH2        292. Zimmermann Daniel                   64 F-Thoiry                    1:02.41,6     31.37,6  (7348)   ¦ 
QD2        171. Zimmermann Sandrine                 66 F-Thoiry                    1:02.42,6     27.21,8  (7349)   ¦ 
SH3        336. Planquois Vincent                   59 F-Thollon les mémises       1:56.41,2     44.43,0  (4528)   ¦ 
MH3        235. Chassaing André                     57 F-Thones                    3:40.00,0   1:13.29,5  (5080)   ¦ 
K2          48. Huyghe Pierre                       92 F-Thonon                      21.16,6      4.52,1 (10479)   ¦ 
SH3        202. Eriaud Pierrick                     59 F-Thonon les Bains          1:44.55,2     32.57,0  (5377)   ¦ 
QH2         47. Henry David                         72 F-Thonon les Bains            39.47,8      8.43,8  (7539)   ¦ 
MH4         26. Malon Serge                         51 F-Thonon-les-Bains          3:19.54,4     37.11,4  (1974)   ¦ 
SH4         92. Melamies Vesa                       43 F-Thonon-Les-Bains          1:46.15,8     24.17,6  (4273)   ¦ 
K7          14. Peillex Marine                      92 F-Thonon les Bains            19.25,2      1.49,0 (10310)   ¦ 
MH2        393. Peillex Michel                      65 F-Thonon les Bains          3:54.22,5   1:35.22,3  (1284)   ¦ 
MH2        313. Renon Denis, F-Thonon les Bains     70 NON PAYE                    3:41.26,0   1:22.25,8  (1378)   ¦ 
MH2        394. Sardinha Alberto                    70 F-Thonon les Bains          3:54.23,0   1:35.22,8  (1456)   ¦ 
SH2         84. Taloud Frederic                     63 F-Thonon les Bains          1:29.02,9     20.55,0  (4877)   ¦ 
MH2        215. Pelcat Sébastien                    72 F-Thorens                   3:26.59,8   1:07.59,6  (1285)   ¦ 
MH2        291. Connan Remy                         67 F-Thorey en Plaine          3:37.48,0   1:18.47,8   (426)   ¦ 
MH2        246. Marilly Stephane, F-Thorey en Plain 71 COURIR DE PLAISIR I         3:30.50,5   1:11.50,3  (1100)   ¦ 
MH4         59. Bouzon Jacques                      52 F-Toulon                    3:33.40,0     50.57,0   (322)   ¦ 
MH2        109. Torres Americo                      64 F-Tournan en Brie           3:10.36,0     51.35,8  (1686)   ¦ 
QD2        136. Delgado Gervaise                    65 F-Val de Meuse                59.02,0     23.41,2  (6343)   ¦ 
MH2        169. Delgado Manuel                      63 F-Val de Meuse              3:20.12,3   1:01.12,1   (482)   ¦ 
MD2         28. Segalla Blandine                    64 F-Vandoeuvre les Nancy      3:42.55,1     55.25,1  (1538)   ¦ 
MH3        144. Fayolle Pierre                      58 F-Vaumas                    3:24.10,9     57.40,4   (586)   ¦ 
QD3         35. Boileau Patricia                    56 F-Vauvert                     51.23,0     13.34,6  (7446)   ¦ 
SH4         30. Jolivet Joel, F-Veauche             49 FOREZ ATHLETIC CLUB II      1:35.57,8     13.59,6  (3983)   ¦ 
SD4         36. Jolivet Marie-Josée, F-Veauche      47 FOREZ ATHLETIC CLUB II      2:05.57,7     30.46,0  (3984)   ¦ 
MD4          7. Vincent Alixe, F-Velleron           46 LA FOULEE DES SORGUES I     3:48.14,3     33.25,9  (1738)   ¦ 
MH3         33. Guilly Gérard                       57 F-Verdalle                  2:59.07,9     32.37,4   (762)   ¦ 
MH2         70. Marinoni Eric                       66 F-Vernierfontaine           3:01.49,6     42.49,4  (1101)   ¦ 
QH3         83. Bechet Bernard                      60 F-Verrieres le Buisson        45.18,6     12.43,9  (6068)   ¦ 
QD4          9. Leuliet Yvonne                      50 F-Vers                        50.53,1      4.38,7  (6738)   ¦ 
MH2        318. Lombard Didier                      68 F-Versonnex                 3:43.12,8   1:24.12,6  (1059)   ¦ 
RH          55. Montgermont Daniel                  47 F-Versonnex                   48.35,1     11.17,0  (9206)   ¦ 
MH5         58. Norton Alan                         41 F-Versonnex                 4:57.33,4   1:48.45,5  (1229)   ¦ 
QH1         75. Kosmicki Antoine                    73 F-Vesancy                     42.11,2     13.07,0  (6690)   ¦ 
SH3        369. Senesi Eric                         53 F-Vesancy                   2:01.03,2     49.05,0  (4785)   ¦ 
MH4        149. Girardin Pascal                     52 F-Vesoul                    4:03.26,1   1:20.43,1   (692)   ¦ 
MH4        178. Lamouche Bertrand                   51 F-Vesoul                    4:18.25,7   1:35.42,7   (995)   ¦ 
MH4         64. Lamouche Philippe                   50 F-Vesoul                    3:36.35,3     53.52,3   (996)   ¦ 
MH3        131. Mechet Lionel                       55 F-Vesoul                    3:22.47,4     56.16,9  (1122)   ¦ 
QH3        205. Noirot Alain                        53 F-Vesoul                      59.18,7     26.44,0  (6909)   ¦ 
K2          66. Noirot Lucas                        93 F-Vesoul                      23.46,7      7.22,2 (10290)   ¦ 
QD3          8. Goujet Hélène                       59 F-Vétraz-Monthoux             44.17,1      6.28,7  (6532)   ¦ 
RH         205. Goujet Michel                       52 F-Vétraz-Monthoux           1:05.23,6     28.05,5  (9143)   ¦ 
QH3        128. Laurent Jean-Claude                 56 F-Vic-le-Comte                49.38,1     17.03,4  (6720)   ¦ 
MH4        114. Allard Jean-Claude                  46 F-Vieugy                    3:50.35,2   1:07.52,2   (118)   ¦ 
SH3        312. Schmidt Michel                      56 F-Village Neuf              1:54.29,9     42.31,7  (4744)   ¦ 
SD1          3. Jouille Christelle                  73 F-Ville du Pont             1:31.45,8      8.12,7  (3994)   ¦ 
SH1         79. Bell Stephen                        76 F-Ville la Grand            1:34.33,8     24.25,7  (3130)   ¦ 
QD2          7. Massard Nathalie                    64 F-Ville la Grand              43.09,8      7.49,0  (7624)   ¦ 
MH4        179. De Paoli Alain                      49 F-Villefranche sur Saone    4:18.45,8   1:36.02,8   (468)   ¦ 
MD3         89. Bouquier Monique                    53 F-Villemandeur              4:32.27,1   2:01.53,2   (311)   ¦ 
MH3        197. Bouquier Noël                       53 F-Villemandeur              3:33.04,4   1:06.33,9   (312)   ¦ 
MH2        475. Bonnet Dominique                    66 F-Villeneuve d'Ascq         4:15.12,7   1:56.12,5   (286)   ¦ 
MH1         73. Baret Thierry                       76 F-Villers le Lac            3:35.52,1   1:24.29,3   (178)   ¦ 
SH4        130. Emel Denis                          47 F-Villers le Lac            1:52.40,0     30.41,8  (5379)   ¦ 
MH2        253. Locatelli Jean-Charles              64 F-Villers le Lac            3:31.34,4   1:12.34,2  (1058)   ¦ 
RH         235. Steynel Jean-Marie                  49 F-Villers le Lac            1:15.12,7     37.54,6  (9277)   ¦ 
RH         217. Vuillemin Pierre                    39 F-Villers le Lac            1:11.11,9     33.53,8  (9305)   ¦ 
MH4        191. Berlioz Joseph, F-Villeurbanne      50 FAURE TOURISME              4:27.23,0   1:44.40,0   (231)   ¦ 
RH          12. Beslon Guillaume                    69 F-Villeurbanne                43.03,1      5.45,0  (9395)   ¦ 
RH          49. Boubel Regis                        78 F-Villeurbanne                47.00,8      9.42,7  (9396)   ¦ 
MH2        212. Martin Jean-Pierre                  63 F-Villeurbanne              3:26.39,9   1:07.39,7  (1104)   ¦ 
SH3        300. Murgues Gerard, F-Villeurbanne      54 FAURE TOURISME              1:53.29,6     41.31,4  (4372)   ¦ 
RH          16. Porras Florent                      77 F-Villeurbanne                43.04,3      5.46,2  (9394)   ¦ 
MH1         41. Vallée Christophe                   75 F-Villeurbanne              3:15.42,3   1:04.19,5  (1710)   ¦ 
QH1         32. Barbet Olivier, F-Viriat            75 VIRIAT MARATHON III           36.38,3      7.34,1  (6049)   ¦ 
MH2         61. Basset Philippe, F-Viriat           72 VIRIAT MARATHON I           2:58.53,0     39.52,8   (184)   ¦ 
SH4         14. Bernard Pierre, F-Viriat            51 VIRIAT MARATHON II          1:30.13,1      8.14,9  (3142)   ¦ 
MH3        429. Bertrand Jean-Jacques, F-Viriat     60 VIRIAT MARATHON I           4:29.24,9   2:02.54,4   (232)   ¦ 
QH3        121. Bodio Pascal, F-Viriat              53 VIRIAT MARATHON III           49.06,4     16.31,7  (6108)   ¦ 
QH3         93. Chambard Christian, F-Viriat        62 VIRIAT MARATHON III           46.40,4     14.05,7  (6234)   ¦ 
SH3         83. Chambard Guy, F-Viriat              58 VIRIAT MARATHON II          1:34.46,6     22.48,4  (3352)   ¦ 
SH4         50. Clerc Gilbert, F-Viriat             46 VIRIAT MARATHON II          1:39.41,4     17.43,2  (3398)   ¦ 
QH4         45. Curt Pierre, F-Viriat               44 VIRIAT MARATHON III           47.03,7     11.14,9  (6303)   ¦ 
SD3        134. Favier Marie Agnès, F-Viriat        60 VIRIAT MARATHON II          2:10.17,8     48.22,3  (3637)   ¦ 
MH3        303. Favier Pierre, F-Viriat             59 VIRIAT MARATHON I           3:51.43,6   1:25.13,1   (580)   ¦ 
SH5         19. Gouilloux Jean-Pierre, F-Viriat     39 VIRIAT MARATHON II          1:50.39,3     21.34,3  (3792)   ¦ 
QD3         97. Lagneau Claude, F-Viriat            56 VIRIAT MARATHON III           59.38,9     21.50,5  (6708)   ¦ 
MH3        287. Lagneau Philippe, F-Viriat          56 VIRIAT MARATHON I           3:49.01,6   1:22.31,1   (990)   ¦ 
QH2        265. Michel Sebastien, F-Viriat          72 VIRIAT MARATHON III           55.52,2     24.48,2  (6841)   ¦ 
QH4         95. Morellet Jean-Claude, F-Viriat      43 VIRIAT MARATHON III           55.34,0     19.45,2  (6868)   ¦ 
QD3         91. Poncin Dominique, F-Viriat          55 VIRIAT MARATHON III           59.06,6     21.18,2  (6993)   ¦ 
SH3        149. Poncin Jean-Luc, F-Viriat           57 VIRIAT MARATHON II          1:40.41,4     28.43,2  (4531)   ¦ 
MD4          2. Portier Françoise, F-Viriat         52 VIRIAT MARATHON I           3:32.28,7     17.40,3  (1331)   ¦ 
MD1         38. Raymond Christelle, F-Viriat        74 VIRIAT MARATHON I           4:32.18,9   2:03.15,7  (1360)   ¦ 
QH4        107. Rigaud Jaqui, F-Viriat              49 VIRIAT MARATHON III           58.13,2     22.24,4  (7048)   ¦ 
QH3        188. Teppe Thierry, F-Viriat             61 VIRIAT MARATHON III           55.55,9     23.21,2  (7221)   ¦ 
MD3         88. Teppe Viviane, F-Viriat             62 VIRIAT MARATHON I           4:32.01,2   2:01.27,3  (1671)   ¦ 
SD1         23. Barmaz-Rigal Severine               73 F-Viry                      1:47.12,4     23.39,3  (3093)   ¦ 
SH2        458. Rigal Olivier                       68 F-Viry                      1:54.34,9     46.27,0  (4618)   ¦ 
MH2        260. Charpier Philippe                   71 F-Viuz en Sallaz            3:32.42,5   1:13.42,3   (403)   ¦ 
SH3          3. Bouloy Martial, F-Vonges            55 COURIR DE PLAISIR II        1:15.31,5      3.33,3  (3234)   ¦ 
SD4         16. Bilecka Annette                     47 F-Vougy                     1:56.58,7     21.47,0  (3174)   ¦ 
MH3        422. Coulon Dominique                    54 F-Voujeaucourt              4:24.51,7   1:58.21,2   (438)   ¦ 
RH         199. Genre-Grandpierre Christian         52 F-Vuillecin                 1:04.22,2     27.04,1  (9130)   ¦ 
SH2        141. Leclerc Philippe                    67 F-Vuillecin                 1:33.46,7     25.38,8  (4110)   ¦ 
SH1         35. Leuliet Frederic                    77 F-Vulbens                   1:28.29,3     18.21,2  (4124)   ¦ 
RH          79. Dolt Dany                           74 F-Weitbruch                   50.45,9     13.27,8  (9100)   ¦ 
MH3         71. Schneck Christian                   59 F-Wittelsheim               3:11.53,6     45.23,1  (1508)   ¦ 
MH3        204. Schneck Alain                       57 F-Wittenheim                3:34.47,5   1:08.17,0  (1507)   ¦ 
MH2        354. Kischlat Holger                     68 F-Wolfgantzen               3:48.07,7   1:29.07,5   (943)   ¦ 
SH2        262. Freyburger Guy                      66 F-Wolfisheim                1:40.29,8     32.21,9  (3689)   ¦ 

Total 788



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.