Bieler Lauftage 2002 - nach Name "R"

Rangliste Inline City Race
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr    Ø/km ¦ 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100/M50      4. Rachowski Rainer                    52 D-Staufenberg              8:57.59,6    48.47,5  (3403)    5.22 ¦ 
K/F5         7. Racine Florence                     89 Nidau                         9.06,0     1.33,1  (7167)    4.33 ¦ 
TS1/M45      4. Raeber Res                          56 Koppigen                   3:39.50,5    41.26,9  (1832)    5.41 ¦ 
100/M60     49. Rähmer Hans-Jörg                    42 D-Filderstadt             14:38.58,5  5:17.41,2  (3207)    8.47 ¦ 
100/M20     40. Rähmer Marc-Steffen                 77 D-Filderstadt             14:38.58,4  6:12.37,6  (3208)    8.47 ¦ 
100/M35     91. Rampf Andreas                       67 D-Taufkirchen             12:42.56,9  5:12.44,1   (526)    7.37 ¦ 
TS3/M20      1. Ramseier Roland                     77 Münchenbuchsee             8:23.56,8      -----  (1003)    6.07 ¦ 
TS1/M40     28. Ramunno Claudio                     60 Seewen SO                  5:04.27,3  2:14.12,9  (1617)    7.53 ¦ 
V/M35       35. Randin Yann                         65 Forel-Lavaux               1:05.31,4    29.38,3  (6163)    6.14 ¦ 
TS1/M35      7. Raschid Andreas                     64 D-Filderstadt              3:53.01,1    24.02,7  (3388)    6.02 ¦ 
K/F4        13. Rathske Claudine                    92 Nidau                         5.01,3     1.30,8  (7159)    5.01 ¦ 
TS1/M75      1. Rau Theophil                        24 Fahrweid                   7:09.58,3      -----  (1893)   11.08 ¦ 
100/M35     68. Rauch Daniel                        63 Weisslingen               11:24.28,7  3:54.15,9   (205)    6.50 ¦ 
100/M35     98. Rauhut Joachim                      63 D-Neuhausen               12:54.48,4  5:24.35,6  (3347)    7.44 ¦ 
100/M45    154. Ravlen Rudi                         56 SLO-Recica ob Savinji     14:30.41,9  6:57.24,3  (1811)    8.42 ¦ 
100/M30     45. Razesberger Georg                   72 A-Innsbruck               11:39.50,6  4:35.12,8  (1015)    6.59 ¦ 
V/MJ        11. Reber Reto                          84 Safnern                      46.28,2     9.19,5  (6382)    4.25 ¦ 
V/M35       33. Reber Sam                           66 Zuchwil                    1:00.07,1    24.14,0  (6192)    5.43 ¦ 
100/M45    108. Rebetez Daniel                      56 Les Genevez JU            12:33.30,2  5:00.12,6   (462)    7.32 ¦ 
100/M20      3. Rechsteiner Stefan                  77 Uster                      9:07.16,5    40.55,7   (150)    5.28 ¦ 
100/M40     47. Rechtenwald Roland                  59 D-Boxberg                  9:52.37,4  2:55.58,4   (119)    5.55 ¦ 
H/M35       55. Reckinger Jean                      65 L-Sandweiler               1:52.23,6    41.02,1  (5411)    5.19 ¦ 
M/M35       27. Redard Olivier                      64 Yverdon-les-Bains          4:27.18,0  1:27.45,2  (4060)    6.20 ¦ 
M/W20        3. Rehm Annette                        74 Zürich                     3:54.36,3    54.46,2  (4265)    5.33 ¦ 
100/M50     85. Reich Josef                         48 D-Zweibrücken             12:19.05,8  4:09.53,7  (3688)    7.23 ¦ 
TS1/W45      6. Reichel Ulla                        55 D-Ludwigshafen             6:02.20,0  1:15.54,0   (807)    9.23 ¦ 
M/M20        3. Reichenbach Hans                    79 Lauenen b. Gstaad          2:57.27,8     4.05,3  (4161)    4.12 ¦ 
100/M50    147. Reichenbach Heinz                   50 Riggisberg                15:31.53,1  7:22.41,0  (1256)    9.19 ¦ 
H/W30       25. Reichlin Sonja A.                   72 Biel/Bienne                1:58.26,7    41.08,7  (5178)    5.36 ¦ 
TS1/M60     12. Reichmuth Sepp                      42 Rickenbach SZ              6:05.41,2  2:03.37,6  (3445)    9.28 ¦ 
TS3/M20      6. SPR Reilly Stephen William          78 D-Hameln                  12:57.41,5  4:33.44,7  (3004)    9.27 ¦ 
TS2/M20     12. Reindl Andreas                      75 A-Sulz-Röthis              9:06.27,4  3:26.42,1  (3582)    9.16 ¦ 
100/M50     73. Reinert Xaver                       49 Grosswangen               11:58.27,1  3:49.15,0   (400)    7.11 ¦ 
V/W40        3. Reinhardt Caroline                  60 Biel/Bienne                  45.13,5     2.55,7  (6292)    4.18 ¦ 
V/W35        2. Reinmann Anita                      64 Wiedlisbach                  43.56,1     4.47,9  (6198)    4.11 ¦ 
100/M50     83. Reiss Heinrich                      48 D-Malschenberg            12:16.33,6  4:07.21,5  (3268)    7.21 ¦ 
100/M40     89. Reiter Benny                        61 Nidau                     11:13.30,9  4:16.51,9  (3289)    6.44 ¦ 
H/M70        2. Renck Marcel                        29 Monthey                    2:04.41,3    17.50,1  (5142)    5.54 ¦ 
100/M45    157. Renschler Hans-Jürgen               55 Basel                     14:47.00,3  7:13.42,7  (3678)    8.52 ¦ 
K/F2        12. Rentsch Carla                       95 Sutz                          2.38,8     0.36,4  (7169)    5.17 ¦ 
H/W35       13. Rentsch Ruth                        66 Liebefeld                  1:50.55,3    24.46,8  (5097)    5.15 ¦ 
K/F1         7. Rentsch Vera                        97 Sutz                          3.26,5     0.37,4  (7168)    6.53 ¦ 
TS1/M30     19. Reschke Christoph                   69 D-München                  5:58.54,5  3:15.57,3  (1432)    9.17 ¦ 
100/M40    104. Reuse Jean-Pierre                   62 Meyrin                    11:39.00,7  4:42.21,7   (386)    6.59 ¦ 
TS1/W35      8. Reusser Dominique                   67 Lausanne                   7:22.52,8  3:12.57,3  (2580)   11.28 ¦ 
TS1/M55     14. Reusser Jean                        46 Lausanne                   7:22.55,6  3:44.06,1  (3527)   11.28 ¦ 
100/M45     76. Reuteler Erich                      55 Interlaken                11:15.28,1  3:42.10,5  (3630)    6.45 ¦ 
100/M45     32. Reuter Hans Günter                  53 D-Renningen               10:05.14,2  2:31.56,6   (226)    6.03 ¦ 
M/M50       18. Reutimann Felix                     51 Worblaufen                 4:03.36,5  1:01.16,2  (4040)    5.46 ¦ 
100/M45    105. Rey Ueli                            56 Oberentfelden             12:21.22,4  4:48.04,8   (459)    7.24 ¦ 
K/M3         5. Reymond Maric-Yannick               93 Vernier                       4.01,3     0.15,2  (7165)    4.01 ¦ 
100/M50    172. Reymond Patrick                     51 Villeneuve VD             19:05.14,1 10:56.02,0  (1593)   11.27 ¦ 
H/W30       22. Richardson Bronwen                  70 Thalwil                    1:55.20,2    38.02,2  (5187)    5.27 ¦ 
H/M30       30. Richardson Steve                    69 Thalwil                    1:42.09,9    35.52,9  (5188)    4.50 ¦ 
TS1/W35      6. Richter Kerstin                     65 D-Kassel                   5:33.14,5  1:23.19,0  (2591)    8.37 ¦ 
TS1/M45      7. Rickel Adelbert                     57 D-Großlangheim             3:47.03,6    48.40,0    (76)    5.52 ¦ 
100/M35     36. Riedel Roland                       63 D-Bottrop                  9:55.39,7  2:25.26,9    (37)    5.57 ¦ 
100/M45     24. Riedel Rudolf                       56 D-Alzey                    9:47.40,4  2:14.22,8   (233)    5.52 ¦ 
K/F2         4. Rieder Corina                       96 Matten b. Interl              2.17,4     0.15,0  (7093)    4.34 ¦ 
K/F2        17. Rieder Deborah                      95 Steffisburg                   3.03,8     1.01,4  (7145)    6.07 ¦ 
H/M65        8. Rieder Hans                         36 Ipsach                     2:24.14,0    58.20,4  (5436)    6.50 ¦ 
100/M30     94. Rieder Heinz                        69 Walperswil                18:08.34,2 11:03.56,4  (3497)   10.53 ¦ 
K/F3         6. Rieder Stefanie                     94 Matten b. Interl              4.26,7     0.16,6  (7094)    4.26 ¦ 
100/W45     21. Rieder Vreni                        53 Aeschi b. Spiez           15:39.18,6  5:53.15,6   (819)    9.23 ¦ 
TS1/M50     25. Riedi Edwin                         52 Thalwil                    6:12.58,6  2:37.09,9  (3341)    9.39 ¦ 
100/M40     29. Riehl Hans-Joachim                  61 D-Altenstadt               9:20.21,0  2:23.42,0    (40)    5.36 ¦ 
100/M35     45. Riehle Michael                      63 D-Ortenberg               10:37.24,9  3:07.12,1   (162)    6.22 ¦ 
100/M35     94. Riek Wolfgang                       66 D-Ebersbach               12:49.34,9  5:19.22,1  (1425)    7.41 ¦ 
100/M40    209. Riesen André                        59 Pieterlen                 19:40.20,5 12:43.41,5  (3669)   11.48 ¦ 
249         23. Cpl Rihtaric David, SLO             ?? Slovenien                  2:25.11,5    17.09,3  (4843)    3.26 ¦ 
H/M45        2. Rimann Markus                       56 Mühleberg                  1:14.04,4     3.04,1  (5526)    3.30 ¦ 
TS1/W35      7. Rinaldi Andrea                      64 Orpund                     7:16.10,2  3:06.14,7  (2610)   11.17 ¦ 
H/M20       18. Rindlisbacher Thomas                73 Zumholz                    1:32.53,7    26.40,2  (5291)    4.24 ¦ 
100/W55     10. Ringgenberg Silvia                  44 Spiez                     15:40.52,1  4:58.28,6  (2523)    9.24 ¦ 
100/M45     96. Risch Joachim                       55 D-Köln                    11:55.07,0  4:21.49,4  (1030)    7.09 ¦ 
TS1/M45     23. Rischl Peter                        57 Baar                       5:17.31,4  2:19.07,8  (3644)    8.13 ¦ 
H/M45       25. Risse Michel                        56 Saignelégier               1:36.21,8    25.21,5  (5501)    4.34 ¦ 
249          4. Sdt Rist Philip, CH                 ?? Schweiz 1                  2:11.00,5     2.58,3  (4835)    3.06 ¦ 
M/M35        4. Ritler Kilian                       66 Luzern                     3:08.36,3     9.03,5  (4106)    4.28 ¦ 
H/M50        9. Ritschard Reto                      49 Bern                       1:29.14,0     8.37,8  (5435)    4.13 ¦ 
100/M65      3. Ritter Manfred                      35 FL-Mauren                 10:13.20,5    24.26,4   (137)    6.08 ¦ 
H/M45       53. Rittmeyer François                  54 Monts-de-Corsier           1:50.48,7    39.48,4  (5100)    5.15 ¦ 
M/M55       10. Rizzitelli Michele                  46 I-Barletta                 3:53.37,8    57.29,6  (4141)    5.32 ¦ 
100/M55     22. Robadey Felix                       44 Epagny                    11:43.44,3  2:55.35,9   (238)    7.02 ¦ 
100/M65     36. Robadey Michel                      37 Neuchâtel                 17:17.31,1  7:28.37,0  (1511)   10.22 ¦ 
TS2/MJ       1. Robbi Gian-Andri                    84 Unterägeri                 8:34.40,4      -----  (3640)    8.44 ¦ 
100/M50    159. Rochat Gilbert                      51 Les Charbonnières         17:03.23,3  8:54.11,2  (1243)   10.14 ¦ 
TS2/M40     18. Rodeland Jürgen                     60 D-Mainz                    7:54.11,2  3:38.40,6  (1098)    8.03 ¦ 
100/M20     23. Rodio Yvan                          77 Blonay                    12:18.36,7  3:52.15,9  (1557)    7.23 ¦ 
100/M45     40. Roduner Hermann                     55 Winterthur                10:18.23,9  2:45.06,3    (58)    6.11 ¦ 
100/M45     77. Roeser Bruno                        54 D-Königswinter            11:24.34,3  3:51.16,7  (3383)    6.50 ¦ 
100/M55     28. Roether Wolfgang                    45 D-Freiburg                11:51.00,9  3:02.52,5  (3631)    7.06 ¦ 
TS1/M40     35. Roffler Markus                      62 Churwalden                 5:34.12,7  2:43.58,3   (508)    8.39 ¦ 
100/M35    121. Rogenmoser Siegfried                66 Egerkingen                14:02.06,8  6:31.54,0  (1836)    8.25 ¦ 
100/M20     15. Rohe Patrick-Peter                  75 D-Hainburg                11:06.17,7  2:39.56,9  (3410)    6.39 ¦ 
100/M45    117. Rohloff Karl Heinz                  53 D-Wasbek                  12:55.57,2  5:22.39,6  (1537)    7.45 ¦ 
H/M35       60. Rohner Markus                       64 Nods                       2:01.50,9    50.29,4  (5173)    5.46 ¦ 
100/W30     11. Rohr Anja                           71 D-Bottrop                 14:22.21,5  4:23.00,5   (732)    8.37 ¦ 
H/M40       14. Rohr Peter                          58 Niederrohrdorf             1:28.35,5    12.42,3  (5495)    4.11 ¦ 
100/M40    195. Rohrbach Jürg                       60 Mülchi                    16:43.00,3  9:46.21,3  (1287)   10.01 ¦ 
H/M50       31. Rohrer Fritz                        51 Zollikofen                 1:43.05,2    22.29,0  (5466)    4.53 ¦ 
M/M40        2. Rohrer Hansruedi                    58 Rubigen                    2:54.26,3     4.14,9  (4175)    4.08 ¦ 
M/M40       13. Roll Christian                      58 Biel/Bienne                3:16.47,0    26.35,6  (4014)    4.39 ¦ 
TS1/M45      9. Rolli Bernard                       57 Biel/Bienne                3:55.13,9    56.50,3  (3295)    6.05 ¦ 
TS1/M20     18. Rollo Signorello                    78 Emmenbrücke                5:04.07,4  1:50.00,1  (3557)    7.52 ¦ 
TS2/M20     25. Romeo Piercarmelo                   75 Lausanne                  11:19.30,2  5:39.44,9  (1665)   11.32 ¦ 
TS1/M35     46. Romer Markus                        63 Rüti ZH                    7:43.22,9  4:14.24,5  (1499)   12.00 ¦ 
M/W30        5. Ronan Patricia                      69 D-Norderstedt              4:07.14,5    45.04,9  (4239)    5.51 ¦ 
100/W40     22. Rook Andrea                         61 D-Minden                  13:46.19,9  4:35.50,7   (763)    8.15 ¦ 
100/M50    127. Rook Burkhard                       50 D-Minden                  13:46.19,3  5:37.07,2  (1169)    8.15 ¦ 
100/M40     98. Roos Herbert                        60 D-Reutlingen              11:30.21,9  4:33.42,9   (334)    6.54 ¦ 
K/M4        16. Rosa Armando                        91 Busswil b. Büren              4.28,5     0.58,8  (7194)    4.28 ¦ 
TS2/M60      2. Roscher Jürgen                      40 D-Berlin                   7:29.28,1    19.56,5  (1552)    7.37 ¦ 
100/M30     69. Roselt Thomas                       72 D-Taufkirchen             13:21.48,6  6:17.10,8  (1426)    8.01 ¦ 
100/M35     28. Rösen Joachim                       63 D-Backnang                 9:37.48,9  2:07.36,1   (124)    5.46 ¦ 
H/W30       11. Rosenbusch Andrea                   68 Bern                       1:42.08,9    24.50,9  (5307)    4.50 ¦ 
100/M40    144. Rösgen Christian                    61 D-Blomberg                12:52.20,2  5:55.41,2  (3209)    7.43 ¦ 
100/MP      14. WO Rosinski Zbigniew, PL-Lubliniec  60 Poland 2                  11:37.10,0  3:50.39,6  (3020)    6.58 ¦ 
TS1/M60      2. Rosowski Reinhard                   41 D-Freiburg                 4:10.52,4     8.48,8  (3694)    6.29 ¦ 
TS2/M45     19. Rossel Heiner                       57 Solothurn                  6:57.35,1  1:50.22,6  (1018)    7.05 ¦ 
100/M45    129. Rossel Jean-Luc                     53 Riaz                      13:29.26,7  5:56.09,1  (1767)    8.05 ¦ 
TS1/M40     31. Rossel Martin                       59 Aegerten                   5:08.26,0  2:18.11,6  (3506)    7.59 ¦ 
100/W35      2. Rossel Tsilla                       64 Renens VD                  8:59.39,6     5.41,7  (2581)    5.23 ¦ 
100/M50    169. Rosset Bernard                      48 Lausanne                  18:34.36,7 10:25.24,6  (1684)   11.08 ¦ 
K/F4         3. Rossi Lara                          91 La Neuveville                 3.34,8     0.04,3  (7095)    3.34 ¦ 
K/F2         2. Rossi Lea                           95 La Neuveville                 2.12,6     0.10,2  (7096)    4.25 ¦ 
K/M2         4. Rossi Lucas                         95 La Neuveville                 2.17,6     0.09,2  (7097)    4.35 ¦ 
100/M40    162. Rössler Norbert                     61 D-Pfinztal                13:26.46,9  6:30.07,9   (301)    8.04 ¦ 
100/M65     11. Rössler Siegfried                   36 D-Leonberg                13:22.36,5  3:33.42,4  (1021)    8.01 ¦ 
H/M30       13. Roth Alexandre                      71 Corseaux                   1:22.54,2    16.37,2  (5330)    3.55 ¦ 
100/M60     17. Roth Dieter                         41 D-Miltenberg              11:08.32,8  1:47.15,5   (290)    6.41 ¦ 
TS2/M45      1. Roth Ernst                          53 Erlinsbach                 5:07.12,5      -----  (3571)    5.12 ¦ 
M/M50       13. Roth Fritz                          51 Rütihof                    3:52.35,4    50.15,1  (4013)    5.30 ¦ 
100/M40     79. Roth Klaus-Peter                    59 D-Frankfurt A.M.          10:51.53,0  3:55.14,0   (116)    6.31 ¦ 
V/W45        7. Roth Patricia                       56 Biel/Bienne                  58.38,1     9.36,1  (6054)    5.35 ¦ 
TS1/M20     15. Roth Patrick                        86 Utzenstorf                 4:49.32,7  1:35.25,4  (1768)    7.30 ¦ 
100/M50     62. Roth Walter                         48 Rifferswil                11:44.24,9  3:35.12,8   (531)    7.02 ¦ 
K/F6         3. Röthlisberger Celine                88 Scheuren                     14.14,4     2.47,6  (7180)    4.44 ¦ 
TS1/M20     31. Röthlisberger Christian             81 Reconvilier                6:21.01,5  3:06.54,2  (1406)    9.52 ¦ 
H/M40       45. Rouiller Jean-Marc                  62 Biel/Bienne                1:48.13,3    32.20,1  (5112)    5.07 ¦ 
TS2/M35     13. Rouiller Philippe                   64 Thônex                     6:15.29,3  2:13.44,0   (285)    6.22 ¦ 
M/W45        1. Roulet Josiane                      54 F-Villard Bonnot           3:14.56,9      -----  (4237)    4.37 ¦ 
TS1/M55      8. Rousseau Albert                     45 F-Grenoble                 5:33.28,7  1:54.39,2  (3625)    8.38 ¦ 
K/M3        16. Ruch Eric                           93 Hagneck                       4.40,1     0.54,0  (7130)    4.40 ¦ 
K/M4        18. Ruch Marc                           91 Hagneck                       4.36,0     1.06,3  (7131)    4.36 ¦ 
100/M30     85. Ruch Marco                          69 Sumiswald                 15:23.46,8  8:19.09,0  (1237)    9.14 ¦ 
K/M1         4. Ruch Ramon                          97 Sumiswald                     2.47,6     0.05,8  (7176)    5.35 ¦ 
100/W35     34. Ruch Susanne                        63 Basel                     16:11.47,1  7:17.49,2  (3693)    9.43 ¦ 
247         31. Mzg Sdt Rudin Urs                   54 Olten                      3:29.05,7  1:03.48,5  (4639)    4.57 ¦ 
100/M20     60. Rudolf Daniel                       79 D-Ruppichteroth           18:36.08,5 10:09.47,7   (502)   11.09 ¦ 
H/W40        8. Rueede Barbara                      61 Würenlingen                1:43.35,7    28.00,1  (5480)    4.54 ¦ 
100/M35     21. Rüegg Markus                        64 Madetswil                  9:10.05,9  1:39.53,1    (74)    5.30 ¦ 
V/M35       21. Rüegg Martin                        66 Grenchen                     46.01,5    10.08,4  (6096)    4.23 ¦ 
TS1/M50     17. Rüegger Christian                   50 Gachnang                   4:55.38,0  1:19.49,3  (1016)    7.39 ¦ 
TS1/M20     11. Rüegsegger Michael                  80 Utzenstorf                 4:46.05,0  1:31.57,7  (3677)    7.24 ¦ 
TS1/M50     23. Rüetschi Peter                      52 Schöftland                 5:56.47,1  2:20.58,4  (3466)    9.14 ¦ 
TS1/M55     11. Rufer Armin                         43 Chur                       6:21.37,6  2:42.48,1  (1559)    9.53 ¦ 
100/M30     76. Ruffiner Olivier                    71 Susten                    13:58.52,0  6:54.14,2  (1140)    8.23 ¦ 
M/M40        4. Rüfli Christian                     61 Lengnau BE                 3:08.16,6    18.05,2  (4253)    4.27 ¦ 
100/M35    144. Rüfli Thomas                        64 Meggen                    16:06.39,7  8:36.26,9  (1490)    9.39 ¦ 
100/M55     90. Rumpf Wolfgang                      46 D-Stuttgart               16:41.03,9  7:52.55,5  (1320)   10.00 ¦ 
100/W30     12. Rüntze Anja                         70 D-Hofgeismar              14:25.58,0  4:26.37,0  (3232)    8.39 ¦ 
100/M35    142. Rünzi Romeo                         64 Schwadernau               16:02.20,8  8:32.08,0  (1235)    9.37 ¦ 
100/M50     75. Rupp Peter                          51 D-Berlin                  11:59.07,0  3:49.54,9  (3231)    7.11 ¦ 
H/W45        6. Ruppen Elisabeth                    53 Lyss                       1:49.37,9    15.31,6  (5469)    5.11 ¦ 
100/M35    102. Ruppli Marc                         67 Biel/Bienne               12:59.08,2  5:28.55,4  (3312)    7.47 ¦ 
TS3/W35      1. Rustami Monika                      63 A-Wien                    10:58.51,9      -----   (749)    8.00 ¦ 
H/W35       18. Rustighi Cristina                   64 Bösingen                   1:56.22,5    30.14,0  (5107)    5.30 ¦ 
100/M55     38. Ruta Jaroslav                       46 Berikon                   12:07.39,4  3:19.31,0  (3548)    7.16 ¦ 
100/MP      15. MJR Ruta Tadeusz, PL-Todz           50 Poland 2                  11:37.10,3  3:50.39,9  (3019)    6.58 ¦ 
H/W45        4. Rutishauser Verena                  55 D-Lörrach                  1:47.03,9    12.57,6  (5256)    5.04 ¦ 
K/M5         7. Rutschmann Emanuel                  89 Biel/Bienne                   9.05,1     1.54,2  (7081)    4.32 ¦ 
TS1/M50      7. Rütti Toni                          49 Schliern b. Köniz          4:10.13,7    34.25,0   (251)    6.28 ¦ 
H/W40       11. Ryba Judith                         58 Binningen                  1:49.20,8    33.45,2  (5257)    5.10 ¦ 
TS2/M20     11. Ryf Michael                         81 Aegerten                   8:49.17,7  3:09.32,4  (1506)    8.59 ¦ 
100/M35      7. Ryll Christian                      63 D-Hockenheim               8:24.04,7    53.51,9  (1652)    5.02 ¦ 
V/M45        6. Ryser Fritz                         55 Gondiswil                    45.03,5     5.34,3  (6256)    4.17 ¦ 
V/M20        8. Ryser Roman                         79 Domdidier                    39.28,2     5.29,0  (6273)    3.45 ¦ 
V/M35       19. Ryter Daniel                        65 Biel/Bienne                  45.46,5     9.53,4  (6019)    4.21 ¦ 

Total 179



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.