Bieler Lauftage 2002 - nach Name "K"

Rangliste Inline City Race
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr    Ø/km ¦ 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
K/F1         1. Kaderli Deborah                     97 Schüpfen                      2.49,1      -----  (7058)    5.38 ¦ 
100/M45    163. Kadner Eckhard                      53 D-Fürstenau               15:06.51,2  7:33.33,6  (3313)    9.04 ¦ 
100/M40     74. Kaehler Christian                   59 D-Heidelberg              10:37.09,0  3:40.30,0  (1708)    6.22 ¦ 
TS3/M45      1. Kaeser Walter                       55 Buchs SG                   7:36.19,5      -----    (78)    5.33 ¦ 
V/M70        2. Kaesermann Hansruedi                32 Biel/Bienne                  50.45,7     2.40,0  (6206)    4.50 ¦ 
100/W30      7. Kailer Susanna                      69 D-Oberndorf               12:03.00,3  2:03.39,3  (3471)    7.13 ¦ 
100/M45     92. Kaiser Dietmar                      55 D-Abensberg               11:47.59,4  4:14.41,8  (1494)    7.04 ¦ 
100/M40    124. Kaiser Gunnar                       58 D-Berlin                  12:23.25,8  5:26.46,8    (64)    7.26 ¦ 
100/M55    100. Kaiser Klaus                        43 D-Beckum                  18:30.01,9  9:41.53,5  (1358)   11.06 ¦ 
100/M45     89. Kaiser Peter                        55 D-Münster                 11:40.23,0  4:07.05,4   (361)    7.00 ¦ 
100/M35     53. Kakuk Zsolt                         63 D-Berlin                  10:55.29,9  3:25.17,1  (1495)    6.33 ¦ 
100/M50    140. Kälin Leon                          50 Wernetshausen             14:21.40,7  6:12.28,6  (3684)    8.37 ¦ 
TS1/M20      5. Kälin Remo                          79 Wernetshausen              4:37.22,3  1:23.15,0  (3685)    7.11 ¦ 
TS3/M20      5. Kalinowski Gregor                   77 D-Freising                12:13.04,0  3:49.07,2  (3605)    8.55 ¦ 
M/W40        2. Kalt Susi                           59 Villigen                   3:23.52,2    24.28,4  (4117)    4.49 ¦ 
M/M60        3. Kalt Walter                         42 Windisch                   4:00.50,1    34.47,8  (4130)    5.42 ¦ 
100/M55     45. Kaltenbacher Wolfgang               46 D-Freiburg                12:37.52,0  3:49.43,6  (1799)    7.34 ¦ 
100/W45      6. Kaltenrieder Margrit                56 Düdingen                  11:52.55,6  2:06.52,6   (755)    7.07 ¦ 
100/M40     87. Kamber Richard                      60 Uster                     11:08.23,5  4:11.44,5   (355)    6.41 ¦ 
TS1/W35      2. Kamber Verena                       63 Allschwil                  4:40.24,3    30.28,8  (3620)    7.15 ¦ 
K/M3        14. Kammermann Fabian                   93 Biel/Bienne                   4.34,4     0.48,3  (7075)    4.34 ¦ 
K/M2        19. Kammermann Jan                      95 Biel/Bienne                   2.38,0     0.29,6  (7076)    5.16 ¦ 
100/M40    141. Kämpf Kurt                          58 Koblenz                   12:48.01,8  5:51.22,8   (464)    7.40 ¦ 
V/M45        8. Kämpf René                          56 Scheuren                     46.27,9     6.58,7  (6381)    4.25 ¦ 
100/M45    152. Kanja Alphonse                      57 D-Berlin                  14:14.35,4  6:41.17,8  (3286)    8.32 ¦ 
TS1/M35     30. Kärcher Peter                       66 Rapperswil SG              5:18.16,2  1:49.17,8  (1318)    8.14 ¦ 
100/MJ       4. Karli Benjamin                      83 Zuchwil                   17:45.09,4  6:41.03,8  (1251)   10.39 ¦ 
100/W20     11. Karli Bettina                       81 Zuchwil                   17:45.09,2  7:08.06,3   (809)   10.39 ¦ 
100/W35     18. Karrer Daniela                      63 Röschenz                  12:31.45,9  3:37.48,0  (3662)    7.31 ¦ 
TS1/M40      7. Karrer René                         58 Küttigen                   3:48.23,0    58.08,6  (3572)    5.55 ¦ 
100/M50     31. Karsch Manfred                      50 D-Remchingen              10:39.46,3  2:30.34,2   (338)    6.23 ¦ 
249         40. Cpt Karsteter Page, USA             ?? USA                        2:42.32,0    34.29,8  (4852)    3.50 ¦ 
100/M30     70. Kaschewsky Sascha                   70 D-Berlin                  13:25.31,3  6:20.53,5   (327)    8.03 ¦ 
100/M35     47. Käser Armin                         65 Utzenstorf                10:47.18,7  3:17.05,9  (3689)    6.28 ¦ 
100/M30     46. Käser Martin                        69 Andelfingen               11:41.39,3  4:37.01,5  (3601)    7.00 ¦ 
100/M60     18. Kässner Jürgen                      42 D-Frankfurt Am Main       11:20.17,7  1:59.00,4   (131)    6.48 ¦ 
TS2/M35     12. Kaufmann Konrad                     63 Schönbühl-Urtenen          6:14.56,7  2:13.11,4  (1578)    6.21 ¦ 
V/M40       23. Kaufmann Peter                      58 Münchenbuchsee               55.26,1    19.08,9  (6047)    5.16 ¦ 
100/M55     14. Kaufmes Gerhard                     44 D-Freiburg                11:17.26,4  2:29.18,0   (176)    6.46 ¦ 
100/M50    174. Kaupp Karl                          49 D-Dornstetten             19:08.13,5 10:59.01,4  (3415)   11.28 ¦ 
100/M40    207. Kaupp Peter                         59 Lupsingen                 19:14.41,7 12:18.02,7  (1579)   11.32 ¦ 
100/M60     39. Kazmierczak Erich                   38 D-Duisburg                13:22.34,6  4:01.17,3   (367)    8.01 ¦ 
100/M45     13. Keilbach Dieter                     57 D-Tuttlingen               9:09.10,8  1:35.53,2    (97)    5.29 ¦ 
100/M35    110. Keiner Stefan                       64 D-Neuss                   13:35.20,0  6:05.07,2  (1236)    8.09 ¦ 
100/W65      1. Keinert Christa                     34 D-Nürtingen               15:21.56,4      -----  (3258)    9.13 ¦ 
100/M65     27. Keinert Helmut                      34 D-Nürtingen               15:21.56,7  5:33.02,6  (3257)    9.13 ¦ 
100/M35     79. Keiser Marc                         65 Evilard                   11:53.22,0  4:23.09,2  (3433)    7.08 ¦ 
100/M50    117. Keller Alex                         52 Basel                     13:30.26,7  5:21.14,6  (1162)    8.06 ¦ 
100/M45     75. Keller Franz                        55 Rossrüti                  11:10.04,2  3:36.46,6  (3515)    6.42 ¦ 
H/W35        1. Keller Gerda                        66 Bern                       1:26.08,5      -----  (5513)    4.04 ¦ 
100/M60     74. Keller Herbert                      39 Zürich                    18:37.02,7  9:15.45,4  (1332)   11.10 ¦ 
H/W50        2. Keller Margrit                      48 Urdorf                     1:35.26,4     1.21,2  (5051)    4.31 ¦ 
H/M50       18. Keller Max                          48 Urdorf                     1:33.57,8    13.21,6  (5035)    4.27 ¦ 
H/W35        3. Keller Monika                       63 Ipsach                     1:37.49,0    11.40,5  (5176)    4.38 ¦ 
TS2/W40      3. Keller Ruth                         58 Bassersdorf                6:53.03,8    54.30,7  (2552)    7.00 ¦ 
100/W20      7. Keller Simone                       74 D-München                 12:12.09,5  1:35.06,6  (3595)    7.19 ¦ 
100/M45    130. Keller Urs                          57 Basel                     13:30.25,7  5:57.08,1  (1161)    8.06 ¦ 
247         35. Kennel Hansruedi                    50 Altdorf UR                 3:44.40,0  1:19.22,8  (4629)    5.19 ¦ 
H/M30       28. Kern Olivier                        72 Ostermundigen              1:40.26,3    34.09,3  (5302)    4.45 ¦ 
100/MP      24. Sdt Kernen Markus, Reutigen         62 LT Emmental               15:32.57,6  7:46.27,2  (3067)    9.19 ¦ 
100/M45     43. Kernert Norbert                     53 D-Bruchsal                10:21.44,1  2:48.26,5   (211)    6.13 ¦ 
249         49. Maj Kerschat Michael, A             ?? Oesterreich                2:53.59,5    45.57,3  (4824)    4.07 ¦ 
V/M40        8. Kessler Gregor                      58 Niederbipp                   41.22,5     5.05,3  (6388)    3.56 ¦ 
100/M60     48. Kiderlen Wolfgang                   41 D-Offenburg               14:15.05,5  4:53.48,2  (1053)    8.33 ¦ 
100/MP      27. GEND Kieffer Denis, F-St Egreve     68 Gendarmerie ST EGREVE     15:52.13,5  8:05.43,1  (3037)    9.31 ¦ 
247         29. Kiener Walter                       59 Boll                       3:27.41,1  1:02.23,9  (4630)    4.55 ¦ 
100/M40     51. Kilian Klaus                        58 D-Rosbach                 10:02.32,6  3:05.53,6   (104)    6.01 ¦ 
TS1/M35     38. Kilic Sükür                         65 Flawil                     6:03.59,9  2:35.01,5  (3525)    9.25 ¦ 
100/M30     37. Kimmerle Matthias                   70 D-Reutlingen              11:08.58,5  4:04.20,7   (189)    6.41 ¦ 
H/M35        4. Kindler Andreas                     66 Bern                       1:12.52,7     1.31,2  (5512)    3.27 ¦ 
TS2/W60      1. King Jackie                         41 D-Oberdachstetten         12:14.47,5      -----  (2598)   12.28 ¦ 
H/M45       36. Kireev Alexandre                    55 St-Sulpice VD              1:42.31,5    31.31,2  (5303)    4.51 ¦ 
TS1/M60      7. Kirner Ernst                        40 Mettmenstetten             5:07.44,8  1:05.41,2  (3459)    7.58 ¦ 
100/M50    136. Kirner Franz                        51 D-Kirchzarten             14:14.44,5  6:05.32,4   (106)    8.32 ¦ 
TS1/M40     34. Kistler Daniel Lukas                60 Reichenburg                5:19.34,7  2:29.20,3  (1580)    8.16 ¦ 
100/M65      7. Kittl Alois                         37 CZ-Teplice                12:11.14,8  2:22.20,7   (539)    7.18 ¦ 
TS1/W50      1. Kittlova Ruzena                     49 CZ-Teplice                 5:13.05,5      -----  (2599)    8.06 ¦ 
100/M35    132. Klaaßen Dietrich                    67 D-Oberkochen              14:56.05,7  7:25.52,9   (378)    8.57 ¦ 
100/M50     60. Kläger Klaus                        48 D-Endingen                11:42.50,5  3:33.38,4  (3320)    7.01 ¦ 
100/W30      4. Kläsener Barbara                    71 D-Drensteinfurt           11:22.05,8  1:22.44,8   (723)    6.49 ¦ 
V/M50        3. Kläsi Hans-Ulrich                   49 Grünenmatt                   45.53,2     1.39,6  (6029)    4.22 ¦ 
100/W40     34. Klassen Clauss Petra                58 D-Duisburg                15:32.00,2  6:21.31,0  (2556)    9.19 ¦ 
100/M65     50. Klaus Heinz                         36 D-Karlsruhe               20:37.06,1 10:48.12,0  (1551)   12.22 ¦ 
100/M40    125. Klaus Udo                           61 D-Esslingen               12:23.55,6  5:27.16,6  (1431)    7.26 ¦ 
247          1. Sdt Kläusler Stefan                 62 Winterthur                 2:25.17,2      -----  (4631)    3.26 ¦ 
100/W35     12. Klein Bettina                       67 D-Bergneustadt            11:12.22,5  2:18.24,6  (3250)    6.43 ¦ 
V/M30       24. Kleist Markus                       68 Büren an der Aare            55.49,7    23.36,4  (6234)    5.19 ¦ 
100/M45    120. Klement Roland                      57 D-Messel                  13:07.17,2  5:33.59,6  (1064)    7.52 ¦ 
TS1/M40      9. Klenner Hans-Jürgen                 59 D-Geisingen                3:53.15,8  1:03.01,4  (3500)    6.02 ¦ 
TS2/M30     25. Kletke Claudio                      69 D-Bochum                  10:21.47,8  5:15.53,5  (1543)   10.33 ¦ 
100/M40    113. Klinowski Sylwester                 58 PL-Racula                 11:57.17,5  5:00.38,5   (535)    7.10 ¦ 
V/M45       19. Klopfenstein Hubert                 55 Biel/Bienne                  55.02,4    15.33,2  (6389)    5.14 ¦ 
100/M50      3. Klorer Peter                        52 D-Endingen                 8:44.14,5    35.02,4  (3427)    5.14 ¦ 
V/M30        3. Klotz Matthias                      72 Biel/Bienne                  34.06,6     1.53,3  (6003)    3.14 ¦ 
100/M50    139. Kluge Joachim                       52 D-Karlsruhe               14:21.11,5  6:11.59,4  (1263)    8.36 ¦ 
100/M40    123. Kluth Wolfgang                      59 D-Paderborn               12:19.11,5  5:22.32,5  (3213)    7.23 ¦ 
100/W45     17. Knapp Sylvia                        53 A-Wien                    14:33.58,5  4:47.55,5   (748)    8.44 ¦ 
H/M60       13. Knauer Dieter                       41 Mörigen                    1:55.56,6    25.33,4  (5394)    5.29 ¦ 
100/M30      2. Knechtle Iwan                       71 Appenzell                  7:21.11,0    16.33,2    (39)    4.24 ¦ 
100/MP      33. Olt Knippschild Michael, D-Neubiber 76 Nordmänner                16:31.54,2  8:45.23,8  (3039)    9.55 ¦ 
TS1/W55      3. Knizkova Vera                       46 CZ-Vitice                  7:05.36,8  1:57.56,5  (2600)   11.01 ¦ 
100/M20     26. Knobl Oliver                        75 D-Elsenfeld               12:38.02,0  4:11.41,2   (183)    7.34 ¦ 
100/M40     25. Knobloch Jörg                       62 D-Seifhennersdorf          9:13.53,1  2:17.14,1  (1530)    5.32 ¦ 
TS2/M50     17. Knuchel Karl Kpl                    50 Luterbach                 11:37.19,6  6:15.01,8  (1395)   11.50 ¦ 
247         13. Kobel Hans                          45 Ittigen                    2:57.53,2    32.36,0  (4632)    4.12 ¦ 
H/M50       37. Kobel Kurt                          52 Zollikofen                 1:47.11,2    26.35,0  (5528)    5.04 ¦ 
100/M40    109. Kobel Markus                        59 Ittigen                   11:48.27,0  4:51.48,0  (3580)    7.05 ¦ 
H/M55        4. Kobel Werner                        44 Bern                       1:32.25,1    13.13,3  (5376)    4.22 ¦ 
K/F3        14. Kobi Fabienne                       93 Lyss                          5.04,9     0.54,8  (7110)    5.04 ¦ 
M/M40       27. Kobi Peider                         60 Obfelden                   3:57.30,2  1:07.18,8  (4096)    5.37 ¦ 
TS1/M20      9. Kobler Stéphane                     76 Lausanne                   4:41.45,8  1:27.38,5   (190)    7.17 ¦ 
100/M35     41. Kobus Karlheinz                     66 D-Sinsheim                10:23.08,1  2:52.55,3   (169)    6.13 ¦ 
100/M40    154. Koch Joachim                        62 D-Kempten                 13:09.11,6  6:12.32,6  (3553)    7.53 ¦ 
H/M20       28. Koch Roger                          81 Moosseedorf                1:40.23,5    34.10,0  (5561)    4.45 ¦ 
100/M55     93. Kofmel Anton                        43 Deitingen                 17:00.02,9  8:11.54,5  (1323)   10.12 ¦ 
M/M40       19. Kohler Daniel                       62 Bottmingen                 3:36.19,8    46.08,4  (4238)    5.07 ¦ 
100/MJ       5. Kohler Manuel                       84 Grafenried                20:52.05,9  9:48.00,3  (1709)   12.31 ¦ 
V/M45       27. Kohler Marco                        56 Bern                       1:06.39,5    27.10,3  (6230)    6.20 ¦ 
100/M50    112. Kohler Ulrich                       51 Romanel-s-Lausanne        13:22.41,9  5:13.29,8  (1634)    8.01 ¦ 
H/W30       27. Köhli Gabriela                      71 Liebefeld                  2:11.59,6    54.41,6  (5231)    6.15 ¦ 
V/W45        1. Kohli Pia                           54 Köniz                        49.02,0      -----  (6106)    4.40 ¦ 
100/M50    167. Kohlke Dietmar                      50 D-Duisburg                17:54.57,6  9:45.45,5  (1201)   10.44 ¦ 
H/M35       40. Kohn Andreas                        66 Bolligen                   1:37.40,6    26.19,1  (5406)    4.37 ¦ 
100/W40      6. Kolenc Jutta                        60 D-Biberach                10:43.22,5  1:32.53,3  (3369)    6.26 ¦ 
100/M30      9. Kollas Heiko                        70 D-Lahnstein                8:20.16,1  1:15.38,3  (3616)    5.00 ¦ 
H/W20        5. Koller Gauch Tabea                  77 Biel/Bienne                1:40.00,0    21.26,9  (5194)    4.44 ¦ 
M/M60      ---  Koller Max                          40 Winterthur                      disq      -----  (4052)    ---- ¦ 
M/M30       12. Koller Raimar                       69 Bern                       3:32.51,3    54.41,3  (4263)    5.02 ¦ 
100/M55      7. Köllner Jürgen                      47 D-Berlin                  10:38.32,6  1:50.24,2   (271)    6.23 ¦ 
100/M40    116. Kolmberger Rudi                     60 D-Korb                    12:04.03,5  5:07.24,5  (1645)    7.14 ¦ 
100/M20     24. Kolodziej Andreas                   77 D-Rastatt                 12:33.56,4  4:07.35,6   (498)    7.32 ¦ 
100/M50    105. Kolosinski Henryk                   52 PL-Bielsko Biala          12:58.18,5  4:49.06,4  (1760)    7.46 ¦ 
H/M35       17. König Andre                         65 Biel/Bienne                1:22.05,8    10.44,3  (5429)    3.53 ¦ 
100/M60     52. König Manfred                       39 D-Dessau                  14:42.26,5  5:21.09,2  (1206)    8.49 ¦ 
100/M20      9. Konrad Jochen                       78 D-Weikersheim Laudenbach  10:14.06,8  1:47.46,0  (1520)    6.08 ¦ 
100/W35     32. Kopf Ursula                         65 Embrach                   15:42.42,0  6:48.44,1  (2502)    9.25 ¦ 
TS2/M30     19. Kopp Marcel                         71 Busswil b. Büren           9:41.23,1  4:35.28,8  (1486)    9.52 ¦ 
100/W35     14. Köppel Barbara                      67 St. Gallen                11:49.07,7  2:55.09,8  (2547)    7.05 ¦ 
100/MP      53. HFW dR Korduan Volker, D-Rodenbach  50 RK-BICKENBACH             20:23.17,8 12:36.47,4  (3029)   12.13 ¦ 
TS1/M35     17. Korkmaz Memet                       64 Le Lignon                  4:15.37,2    46.38,8  (1415)    6.37 ¦ 
100/M60     84. Korner Max                          42 Gränichen                 20:46.24,1 11:25.06,8  (3665)   12.27 ¦ 
TS2/M40      7. Koselski Krzysztof                  61 PL-Lubliniec               6:15.38,5  2:00.07,9  (3535)    6.22 ¦ 
100/W35     35. Köster Monika                       63 D-Meßstetten              16:20.05,2  7:26.07,3  (3342)    9.48 ¦ 
TS2/M35     21. Kottmeyer Renè                      66 Zug                        7:22.08,1  3:20.22,8   (542)    7.30 ¦ 
100/M40     78. Kotzurek Markus                     62 D-Offenburg               10:46.43,0  3:50.04,0   (156)    6.28 ¦ 
249         43. Pte Kovac Sinisa, CRO               74 Kroatien                   2:46.11,4    38.09,2  (4819)    3.56 ¦ 
H/M40       50. Kradolfer Jürg                      59 Ipsach                     1:58.14,8    42.21,6  (5154)    5.36 ¦ 
V/M50        1. Krähenbühl Beat                     49 Gerolfingen                  44.13,6      -----  (6269)    4.12 ¦ 
K/F5         1. Krähenbühl Sabine                   89 Oekingen                      7.32,9      -----  (6358)    3.46 ¦ 
100/M40     65. Krahforst Lothar                    58 D-Tholey                  10:22.24,0  3:25.45,0    (84)    6.13 ¦ 
100/M55     63. Krämer Gerd                         43 D-Dudweiler               13:52.10,1  5:04.01,7  (1213)    8.19 ¦ 
M/M50        3. Kramer Heinz                        49 Berikon                    3:19.03,8    16.43,5  (4171)    4.43 ¦ 
100/M40     66. Krammer Josef                       58 A-Unterpremstätten        10:23.45,9  3:27.06,9   (363)    6.14 ¦ 
V/M30       23. Krasniqi Ibish                      70 Biel/Bienne                  54.30,7    22.17,4  (6375)    5.11 ¦ 
100/W40      7. Kratzheller Silvia                  62 D-Elbtal                  10:44.14,4  1:33.45,2  (2538)    6.26 ¦ 
100/W50     12. Kraus Ursula                        51 D-Rodgau                  14:13.48,9  4:07.42,9   (811)    8.32 ¦ 
100/M55     18. Krause Clemens                      46 D-Freiburg                11:28.17,9  2:40.09,5   (278)    6.52 ¦ 
100/M40    189. Krebs Hans-Peter                    59 Volketswil                15:16.16,6  8:19.37,6  (3641)    9.09 ¦ 
H/M45       42. Krebs Hansjörg                      57 Niederwangen BE            1:44.27,3    33.27,0  (5525)    4.57 ¦ 
100/M20     32. Krebs Reto                          80 Büren an der Aare         13:28.16,7  5:01.55,9  (1761)    8.04 ¦ 
100/M40    206. Krebs Werner                        62 Steffisburg               18:55.08,8 11:58.29,8  (1381)   11.21 ¦ 
TS3/M75      1. Kregar Ivan                         26 SLO-Celje                 16:57.03,5      -----  (1801)   12.22 ¦ 
100/M40    166. Kreisel Reinhard                    58 D-Bartholomä              13:34.09,4  6:37.30,4  (1433)    8.08 ¦ 
100/M55     72. Krejsa Josef                        47 CZ-Dobris                 14:56.00,5  6:07.52,1  (1740)    8.57 ¦ 
100/M30     23. Kremsl Andreas                      68 Hombrechtikon              9:40.45,2  2:36.07,4    (82)    5.48 ¦ 
100/M50     64. Kreuzer Martin                      51 Wettswil                  11:48.22,6  3:39.10,5   (350)    7.05 ¦ 
H/W40        1. Krieg Elisabeth                     61 Muri b. Bern               1:15.35,6      -----  (5357)    3.34 ¦ 
100/M45    137. Kröner Richard                      53 D-Böklund                 13:40.21,1  6:07.03,5  (1504)    8.12 ¦ 
H/W30       18. Kropf Karin                         68 Richterswil                1:51.48,6    34.30,6  (5206)    5.17 ¦ 
100/M35    145. Krum Thomas                         66 D-Göppingen               16:21.03,1  8:50.50,3  (1802)    9.48 ¦ 
M/M50        2. Kuchar Petr                         51 CZ-Kraluv Dvur             3:08.08,6     5.48,3  (4188)    4.27 ¦ 
V/W35       14. Kucharova Vera                      63 CZ-Kraluv Dvur             1:05.17,1    26.08,9  (6215)    6.13 ¦ 
K/M2        18. Küchli Jan                          96 Biel/Bienne                   2.37,4     0.29,0  (7013)    5.14 ¦ 
K/M3        18. Küchli Simon                        94 Biel/Bienne                   4.44,3     0.58,2  (7014)    4.44 ¦ 
TS3/M35      2. Kuepper Ralph                       64 D-Ahlen                    9:41.56,6    51.22,1   (405)    7.04 ¦ 
TS1/W45      4. Kuest Margarita                     53 D-Sinzheim                 5:08.55,5    22.29,5  (3401)    8.00 ¦ 
100/M30     87. Küffer Andreas                      68 Gerolfingen               16:02.03,7  8:57.25,9  (1892)    9.37 ¦ 
100/M50      9. Kugler Horst                        48 D-Ostrach                  9:16.21,5  1:07.09,4    (67)    5.33 ¦ 
H/M50       26. Kugler Peter                        49 Biel-Benken BL             1:39.57,2    19.21,0  (5036)    4.44 ¦ 
V/M20       14. Kuhn Alexander                      74 Bern                         43.44,6     9.45,4  (6383)    4.09 ¦ 
100/M55     17. Kühn Gerald                         44 D-Meißen                  11:26.57,2  2:38.48,8  (1646)    6.52 ¦ 
100/M60     66. Kukovic Higin                       38 SLO-Petrovce              16:18.01,4  6:56.44,1  (1803)    9.46 ¦ 
TS1/M40      2. Kulbaczynski Jan                    62 PL-Koden                   3:07.34,3    17.19,9   (521)    4.51 ¦ 
M/M45        7. Kull Hansjörg                       57 Cornaux NE                 3:09.05,6    20.28,4  (4159)    4.28 ¦ 
TS1/M50     13. Kümin Otto                          51 Pfäffikon SZ               4:41.22,8  1:05.34,1  (1849)    7.17 ¦ 
V/M20        9. Kummer Rolf                         79 Schnottwil                   40.10,1     6.10,9  (6211)    3.49 ¦ 
100/M45      1. Küng Paul                           56 Glarus                     7:33.17,6      -----     (3)    4.31 ¦ 
100/M45    199. Küng Toni                           57 Beinwil (Freiamt)         20:20.26,4 12:47.08,8  (1762)   12.12 ¦ 
H/M40       10. Kuno Gerhard                        61 D-Waltershausen            1:25.33,0     9.39,8  (5483)    4.03 ¦ 
K/F4         1. Kunz Jessica Nina                   91 Péry                          3.30,5      -----  (7030)    3.30 ¦ 
V/M35       17. Kunz Peter                          63 Lyss                         45.36,4     9.43,3  (6022)    4.20 ¦ 
100/M45     64. Kupke Werner                        57 D-Loham                   10:47.18,1  3:14.00,5  (3203)    6.28 ¦ 
TS1/M35     44. Kuratli Jörg                        64 Flawil                     7:10.28,1  3:41.29,7  (3523)   11.09 ¦ 
100/M55     80. Kurt Fritz                          47 Bern                      15:43.48,5  6:55.40,1  (1171)    9.26 ¦ 
100/M40     81. Kurth Michel                        62 D-Frankfurt               10:57.21,3  4:00.42,3  (3502)    6.34 ¦ 
100/M35     25. Kurth Stephan                       66 Lyss                       9:30.46,4  2:00.33,6   (538)    5.42 ¦ 
TS1/M35     18. Kurzo Bertrand                      63 Fribourg                   4:18.48,6    49.50,2  (1216)    6.42 ¦ 
100/M55     96. Otl Kusmierek Wiktor                45 PL-Lodz 1                 17:42.40,5  8:54.32,1  (1733)   10.37 ¦ 
100/M40    126. Kutschki Richard                    58 D-Frankfurt               12:24.25,7  5:27.46,7   (321)    7.26 ¦ 
V/M40       19. Kuzlarek Krzysztof                  58 PL-Zielona Gora              51.46,0    15.28,8  (6227)    4.55 ¦ 
100/M50     17. Kwiotek Achim                       49 D-Stuttgart                9:55.35,8  1:46.23,7  (3290)    5.57 ¦ 

Total 201



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.