Altstätter Städtlilauf 2002 - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03          31. Gabathuler Corina                   95 Salez                         5.08,8     0.49,9  (1250)  
11          27. Gabathuler Kathrin                  92 Salez                        11.39,5     2.22,7  (1749)  
42          17. Gächter Alex, Altstaetten           79 Donnschtig Hüpfer            29.41,4     2.27,5    (33)  
15           9. Gächter Desiree, Oberriet SG        88 KTV Oberriet                 10.14,5     1.41,4  (2617)  
02         ---  Gächter Djan, Schwändi              98 Donnstig Hüpfer               2.33,1     1.39,2  (9219)  
04          55. Gächter Janis, Schwändi             96 Donnschtig-Hüpfer Jun.        5.12,1     1.00,4  (1480)  
04          44. Gächter Livio, Oberriet SG          94 KTV Oberriet                  5.05,0     0.53,3  (8010)  
01         ---  Gächter Majka, Schwändi             97 Donnstig Hüpfer               1.25,8     0.31,8  (9029)  
43          10. Gächter Markus, Schwändi            69 Donnschtighüpfer             32.19,9     2.32,7   (205)  
04          30. Gächter Miro, Schwändi              94 Donnschtig Hüpfer Jun.        4.56,5     0.44,8  (1413)  
13          36. Gächter Myria, Oberriet SG          91 KTV Oberriet                 12.30,7     2.50,8  (2237)  
14          10. Gächter Pascal, Oberriet SG         90 KTV Oberriet                  9.29,9     0.52,5  (2409)  
24          10. Gächter Remo, Oberriet              75 KTV Oberriet                 16.30,8     1.26,2  (4013)  
21           1. Gadient Samira, Montlingen          84 STV Oberriet-Eichenwies      17.04,1      -----  (3411)  
12          54. Galati Gero                         92 Altstätten SG                11.51,4     3.09,3  (1958)  
45           3. Gamper Joggi, Altstätten SG         49 Donnschtig-Hüpfer            32.59,4     0.49,8   (607)  
24          16. Gamper Maurus, Altstaetten          78 KTV Altstätten               16.58,5     1.53,9  (4014)  
42          22. Gamper Micha, Altstaetten           81 KTV Altstätten               30.52,2     3.38,3    (47)  
42          23. Gamper Sacha, Altstaetten           79 KTV Altstätten               31.29,7     4.15,8     (8)  
31         ---  Gamper Tabea, Altstaetten           85 KTV Altstätten               23.18,4    13.02,0  (4562)  
01         ---  Gantenbein Carla                    95 Heiden                        1.50,5     0.56,5  (9123)  
16           3. Gantenbein Philipp, Heiden          88 STV Oberriet-Eichenwies       7.53,3     0.32,8  (2829)  
02         ---  Gartano David, A-Gisingen           96 TS R. Gisingen                1.02,0     0.08,1  (9221)  
32         ---  Gasser Manuel, Diepoldsau           77 Rhybueba                     10.08,8     1.36,3  (8075)  
04          86. Gassner Raphael                     94 Altstätten SG                 6.26,9     2.15,2  (1414)  
01         ---  Gassner Vera                        98 Altstätten SG                 1.41,0     0.47,0  (9030)  
43          20. Gebert Rainer, Montlingen           65 STV Oberriet-Eichenwies      35.25,9     5.38,7   (228)  
44          25. Geis Sigi                           57 Wiesen GR                    38.27,0     6.23,3   (407)  
32         ---  Geisser Jakob, Rüthi SG             49 TV Rüthi                     10.23,0     1.50,5  (5020)  
32         ---  Geisser Manuel, Rüthi SG            77 TV Rüthi                     10.15,5     1.43,0  (5021)  
14          11. Geisser Matthias, Altstätten SG     91 KTV Altstätten                9.31,3     0.53,9  (2429)  
11           4. Geisser Stefanie, Altstätten SG     93 KTV Altstätten               10.03,7     0.46,9  (1710)  
01         ---  Geisser Vera                        98 Diepoldsau                    2.05,0     1.11,0  (9102)  
42          13. Gerber Markus, Bern                 60 GG Bern                      28.33,0     1.19,1     (6)  
23          11. Germann Ramona, Thal                81 LC Brühl                     19.53,2     3.05,0  (3827)  
22           7. Ghulam Kalim                        85 Heerbrugg                    17.39,8     2.28,9  (3611)  
23           6. Giger Jenny, Grabs                  82 UHC Piranha Chur             18.36,3     1.48,1  (3815)  
34         ---  Girardet Ursula, Widnau             50 Walking Team Heerbrugg       20.53,8    10.59,2  (6109)  
02         ---  Göldi Carlo                         97 Altstätten SG                 1.01,4     0.07,5  (9281)  
03          46. Göldi Julia, Rüthi SG               94 STV Rüthi                     5.25,2     1.06,3  (1215)  
02         ---  Göldi Ricco                         96 Altstätten SG                 1.10,1     0.16,2  (9278)  
23          23. Graf Anna                           76 Lüchingen                    24.03,7     7.15,5  (3823)  
13          34. Graf Gilberte, Balgach              91 Jugi Balgach                 12.03,2     2.23,3  (2209)  
24          79. Graf Guido, Lüchingen               77 STV Lüchingen                24.05,8     9.01,2  (4015)  
01         ---  Graf Lea                            98 Altstätten SG                 1.18,3     0.24,3  (9080)  
11           7. Graf Nina, Altstätten SG            93 KTV Altstätten               10.18,7     1.01,9  (1711)  
45           9. Graf Norbert, Altstätten SG         52 Mila Rheintal                38.06,5     5.56,9   (611)  
14          28. Graf Rainer                         91 Marbach SG                   11.34,4     2.57,0  (2410)  
24           5. Graf Thomas                         76 Eichberg                     16.00,5     0.55,9  (4087)  
45           2. Greminger Paul, Niederuzwil         50 LATV Uzwil                   32.58,0     0.48,4   (434)  
01         ---  Grossel-Grange Olivia               96 St. Gallen                    1.13,2     0.19,2  (9126)  
16          30. Gruber Daniel                       89 Marbach SG                   10.47,6     3.27,1  (2838)  
32         ---  Gschwend Alexander, Altstätten SG   89 Pfadi St. Michael 1          11.51,3     3.18,8  (5071)  
13          27. Gschwend Barbara, Oberriet SG       91 KTV Oberriet                 11.24,4     1.44,5  (2210)  
03          18. Gschwend Christine, Oberriet SG     94 STV Oberriet                  4.56,0     0.37,1  (1217)  
24          14. Gschwend Guido, Hinterforst         61 Donnschtig Hüpfer            16.47,2     1.42,6  (4016)  
02         ---  Gschwend Henrik                     97 Hinterforst                   1.06,4     0.12,5  (9222)  
13           3. Gschwend Johanna, Altstätten SG     90 KTV Oberriet                  9.52,4     0.12,5  (2211)  
31         ---  Gschwend Monika, Oberriet SG        86 KTV Oberriet                 12.27,8     2.11,4  (4511)  
16           7. Gschwend Philippe, Lüchingen        88 STV Oberriet-Eichenwies       8.09,6     0.49,1  (2809)  
24          74. Gschwend Roland                     66 Wil SG                       22.56,8     7.52,2  (4093)  
04          17. Gschwend Rouven                     95 Hinterforst                   4.40,0     0.28,3  (1415)  
13          31. Gschwend Sabine, Oberriet SG        91 KTV Oberriet                 11.37,1     1.57,2  (2212)  
04          41. Gsell David                         95 Eichberg                      5.03,8     0.52,1  (1416)  
42          40. Güntert Patrick                     76 Heerbrugg                    51.21,3    24.07,4    (41)  
45          14. Güntert Thomas                      50 Heerbrugg                    42.16,9    10.07,3   (432)  
41           5. Gyr Brigitte, Wald ZH               64 SC Diemberg                  25.55,4     2.15,9  (1004)  

Total 67



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.