29. Gommerlauf 2001 - "I"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit    Stnr  Overall          km/h
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MD          86. Ibele Stefan                        46 Lyss                       1:25.56,9  (1433)  OM/663.        14,659
MC          41. Imahorn Claude, Glis                64 Naters                     1:21.49,9  (1139)  OM/549.        15,397
FC          21. Imahorn Manuela                     64 Glis                       1:46.34,6  (1089)  OF/103.        11,822
KN          45. Imahorn Matthias                    93 Brig                         30.17,5  (1770)  Mini/62.       11,884
MB         220. Imahorn Patrick                     59 Visp                       1:28.20,8   (568)  OM/703.        14,261
MD         203. Imberg Klaus, Affoltern am Albis    26 Gleitschirm Club Luzern    3:26.47,7  (1434)  OM/923.         6,092
MB         148. Imboden Christian, Ringgenberg      52 SC Ringgenberg             1:19.22,4   (749)  OM/472.        15,874
MB          21. Imboden Willy                       54 St. Niklaus                1:10.47,5   (569)  OM/230.        17,798
MB          91. Imesch Bernhard                     81 Glis                       1:16.03,5   (570)  OM/373.        16,566
MC         161. Imesch Freddy, Brig-Glis            52 Jung Hilch                 1:32.34,4   (967)  OM/757.        13,610
FD          17. Imhasly Alexandra                   77 Lax                        1:40.46,0  (1521)  OF/98.         12,504
MC         105. Imhasly Andreas, Fiesch             53 MTB Fiesch-Eggishorn       1:26.16,8   (968)  OM/665.        14,603
FC          12. Imhof Erika                         52 Regensdorf                 1:36.02,9   (969)  OF/89.         13,118
MB         109. Imhof Fredy                         71 Bettmeralp                 1:17.23,7   (571)  OM/409.        16,280
MC         157. Imhof Paul, Lax                     46 SC Lax                     1:31.54,3   (970)  OM/749.        13,709
MB         124. Imoberdorf Basil                    51 Ulrichen                   1:18.07,5   (705)  OM/435.        16,128
MC          98. Imoberdorf Emil                     50 Ulrichen                   1:25.24,9   (971)  OM/654.        14,751
KN          44. Imoberdorf Jonas                    91 Münster VS                   30.00,4  (1703)  Mini/61.       11,997
KN          31. Imoberdorf Mathias                  88 Münster VS                   23.35,8  (1715)  Mini/41.       15,256
MAE          6. Imoberdorf Rahel, Münster VS        86 SC Obergoms                  21.08,6  (1757)  Mini/26.       17,026
MC         146. Imoberdorf René                     50 Visp                       1:30.39,9  (1140)  OM/735.        13,897
MC         217. Imsand Josef, Ulrichen              46 SC Obergoms                1:54.21,5   (972)  OM/875.        11,017
MB         121. Imsand Martin, Ulrichen             59 SC Münster                 1:18.02,6   (573)  OM/431.        16,144
KN          15. Imsand Raphael                      88 Münster VS                   20.02,0  (1704)  Mini/17.       17,970
MC         128. Imseng Arthur                       30 Saas Fee                   1:28.29,0   (973)  OM/706.        14,239
MC         197. Imseng Erich, Saas Fee              30 SC Allalin                 1:37.59,7  (1090)  OM/823.        12,857
MC         127. Imwinkelried Armin                  46 Mörel                      1:28.26,4  (1128)  OM/705.        14,246
MC         207. Imwinkelried Bernhard               48 Russikon                   1:43.10,3  (1141)  OM/849.        12,212
MC         110. Imwinkelried Hans                   50 Naters                     1:26.40,7   (974)  OM/672.        14,536
ME          69. Imwinkelried Helmut, Naters         59 SC Obergoms                1:03.32,2    (45)  OM/82.         19,831
MA          99. Imwinkelried Urs                    67 Ulrichen                   1:10.48,9   (367)  OM/233.        17,792
MB         228. Inäbnit Martin, Ringgenberg BE      68 TV Ringgenberg-Goldswil    1:34.00,2   (706)  OM/781.        13,403
ME          29. Inniger Fritz, Adelboden            56 SC Adelboden                 59.23,9   (153)  OM/29.         21,212
MD         165. Irminger Rudolf, Thônex             47 SCKB-SH                    1:59.37,8  (1342)  OM/883.        10,532
MB         193. Iseli Marcel, Beatenberg            54 SC Matten                  1:22.34,1   (574)  OM/572.        15,260
MA         100. Isler Max, Aathal-Seegräben         64 TV Aathal-Seegräben        1:11.01,4   (334)  OM/240.        17,740
MC         116. Iten Robert                         55 Murg                       1:27.17,2   (975)  OM/684.        14,435
MA          49. Iten Rolf                           59 Oberägeri                  1:08.02,4   (381)  OM/147.        18,518

Total 38



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.