Altstätter Städlilauf 2001 - "F"

aktueller Stand vom 25.09.2001
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04          53. Facchin Alessandro                  93 Marbach SG                    6.27,4     1.18,9  (1413)  
02          38. Facchin Claudio                     95 Marbach SG                    2.24,6     0.29,9  (9217)  
16           3. Fäh Daniel, Gams                    86 TV Schaan                     8.49,2     0.19,8  (2848)  
24           4. Fäh Marco, Kaltbrunn                73 Jesus Sprinter               15.12,7     0.37,7  (3831)  
43          24. Fahrnberger Roman, A-Bregenz        69 Saeco Power Team Koblach     36.15,3     6.56,2   (205)  
11          56. Falkenstein Nadia, Urnäsch          91 Skirenngruppe Alpin Urnäs    15.44,7     4.58,3  (1713)  
03          74. Falkenstein Samantha, Urnäsch       93 Skirenngruppe Alpin Urnäs     7.13,5     1.48,6  (1219)  
02          54. Federer Jan                         96 Eichberg                      2.40,6     0.45,9  (9218)  
14           9. Fehr Claudio                        90 Berneck                      10.12,2     0.30,1  (2444)  
16          39. Fehr Marco                          88 Berneck                      12.18,5     3.49,1  (2835)  
43           7. Fehse Daniel                        65 Horn                         31.27,6     2.08,5   (206)  
04          54. Felser Felix, A-Feldkirch           94 Raiffeisen Turnerschaft G     6.28,4     1.19,9  (1415)  
02          51. Fetz Jonas                          95 Klosters                      2.35,4     0.40,7  (9266)  
02          52. Fetz Simon                          97 Klosters                      2.36,4     0.41,7  (9267)  
42          25. Fischli Daniel, Rebstein            80 KTV Oberriet                 29.43,7     2.25,3    (30)  
12          32. Fischlin Dimitri                    91 Altstätten SG                12.09,3     2.13,3  (1915)  
31          45. Fischum Zora, Altstätten SG         88 KTV Altstätten, LA-Team      15.19,1     4.57,3  (4547)  
43          23. Föger Richard, A-Bludenz            64 ULC Bludenz                  36.04,3     6.45,2   (230)  
12           9. Forrer Kevin                        91 Wittenbach                   10.54,7     0.58,7  (1916)  
12          46. Forster Markus, A-Klaus-Weiler      91 TS Klaus                     12.54,0     2.58,0  (1959)  
14          11. Forster Stefan, A-Klaus-Weiler      89 TS Klaus                     10.15,1     0.33,0  (2438)  
42          37. Frank Markus                        74 Buchs SG                     33.40,1     6.21,7    (25)  
03          65. Frei Corina                         94 Widnau                        7.00,2     1.35,3  (1220)  
23           3. Frei Edeltraud                      56 Berneck                      18.16,5     1.05,5  (3826)  
32          53. Frei Gian                           92 Altstätten SG                12.39,1     4.03,2  (5072)  
32          56. Frei Hanspeter                      51 Zürich                       13.07,2     4.31,3  (5073)  
15          12. Frei Jael, Berneck                  87 STV Au                       10.58,9     1.18,4  (2605)  
16           5. Frei Lukas, Berneck                 87 STV Au                        9.05,6     0.36,2  (2807)  
21          10. Freund Andrea                       82 Zürich                       23.17,5     7.12,0  (3404)  
42          23. Freund Michael, Zürich              72 LCZ                          29.34,2     2.15,8  (8005)  
22           4. Frick Rene                          83 Oberbüren                    16.02,7     1.06,4  (3614)  
03          61. Frischknecht Julia                  94 Kriessern                     6.45,6     1.20,7  (1274)  
16          16. Frischknecht Lars, Schachen b.Heris 87 TV Herisau                    9.44,7     1.15,3  (2841)  
01         112. Frischknecht Lea                    99 Kriessern                     3.48,6     1.51,6  (9098)  
02          73. Frischknecht Nicola                 97 Kriessern                     3.33,0     1.38,3  (9271)  
14          43. Fritsche Ephraim, Diepoldsau        90 SVD Diepoldsau-Schmitter     12.37,2     2.55,1  (2410)  
11           4. Fritsche Marina, Oberriet SG        91 KTV Oberriet                 11.29,0     0.42,6  (1714)  
22          10. Fritz Daniel, Oberriet SG           83 STV Oberriet-Eichenwies      17.29,3     2.33,0  (3617)  
31           4. Fritz Natalie                       79 Oberriet                     10.41,4     0.19,6  (4549)  
01          55. Fritz Vanessa                       96 Altstätten SG                 2.34,1     0.37,1  (9022)  
41           6. Frutiger Lisa                       63 Bern                         27.26,0     3.27,6  (1021)  
11          34. Fuchs Franziska, Urnäsch            91 Skirenngruppe Alpin Urnäs    12.59,7     2.13,3  (1715)  
01          18. Fuchs Julia, Urnäsch                95 Skiclub Urnäsch, SCV Skir     2.12,2     0.15,2  (9108)  
45           7. Fuchs Klemens                       46 Altstätten SG                39.58,8     5.07,5   (602)  

Total 44



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.