28. Gommerlauf 2000 - "I"

Kategorie  Rang Name/Ort                       Jg Team/Ortschaft                  Zeit    Stnr  Overall       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MD         122. Ibele Stephan                  46 Lyss                       1:36.31,3  (1453)  OM/794.       
MB         196. Imahorn Claude, Glis           64 Naters                     1:25.23,6   (574)  OM/589.       
FC          14. Imahorn Manuela                64 Glis                       1:57.01,3  (1136)  OF/111.       
MB         162. Imahorn Patrick                59 Visp                       1:23.00,1   (575)  OM/510.       
MD         216. Imberg Klaus, Affoltern am Alb 26 Gleitschirm Club Luzern    3:06.36,6  (1455)  OM/966.       
MB          87. Imboden Christian, Ringgenberg 52 SC Ringgenberg             1:18.12,0   (709)  OM/394.       
MC          10. Imesch Bernhard                81 Glis                       1:19.55,9   (969)  OM/430.       
MC         202. Imesch Freddy, Brig-Glis       52 Jung Hilch                 1:45.50,7   (970)  OM/867.       
MAE         17. Imfeld Adina                   88 Ulrichen                     29.22,1  (1794)  Mini/63.      
MD          99. Imhasly Andreas, Fiesch        53 MTB Fiesch-Eggishorn       1:30.48,8  (1456)  OM/688.       
FA           2. Imhasly Carmen, Fiesch         83 SC Obergoms                1:13.58,2   (255)  OF/14.        
MA          52. Imhasly Thomas                 62 Fieschertal                1:09.50,1   (389)  OM/145.       
MB         186. Imhof Christian                70 Naters                     1:24.10,8   (576)  OM/547.       
FD          18. Imhof Erika                    52 Regensdorf                 1:44.23,9  (1337)  OF/92.        
MC          13. Imhof Konrad                   48 Lax                        1:20.33,1  (1100)  OM/444.       
MC         106. Imhof Paul, Lax                46 SC Lax                     1:32.43,1   (971)  OM/731.       
MB         188. Imoberdorf Basil               51 Ulrichen                   1:24.12,1   (577)  OM/550.       
MB         213. Imoberdorf Emil                50 Ulrichen                   1:26.59,1   (578)  OM/626.       
KN          44. Imoberdorf Mathias             88 Münster VS                   28.55,1  (1714)  Mini/58.      
KN          20. Imoberdorf Michael, Münster VS 84 SC Obergoms                  22.58,6  (1715)  Mini/23.      
MAE          4. Imoberdorf Rahel, Münster VS   86 SC Obergoms                  23.32,4  (1716)  Mini/28.      
MC         138. Imoberdorf René                50 Visp                       1:35.38,9   (972)  OM/778.       
FD          32. Imsand Anja                    82 Ulrichen                   1:57.14,7  (1550)  OF/112.       
MB         244. Imsand Josef, Ulrichen         46 SC Obergoms                1:33.03,7   (579)  OM/738.       
MB          61. Imsand Martin, Ulrichen        59 SC Münster                 1:16.17,0   (580)  OM/340.       
KN          17. Imsand Raphael                 88 Münster VS                   22.41,5  (1717)  Mini/20.      
MC          96. Imseng Arthur                  30 Saas Fee                   1:31.48,9   (973)  OM/713.       
MC         207. Imseng Erich, Saas Fee         30 SC Allalin                 1:47.09,1   (974)  OM/872.       
MD          22. Imstepf Josef, Naters          44 Duathlon 100               1:15.49,8  (1605)  OM/326.       
MC          92. Imwinkelried Armin             46 Mörel                      1:31.42,1  (1101)  OM/706.       
MD         136. Imwinkelried Bernhard          48 Russikon                   1:43.56,4  (1338)  OM/852.       
MA         177. Imwinkelried Gerhard, Obergest 63 SC Obergesteln             1:19.06,8   (419)  OM/405.       
MC          91. Imwinkelried Hans              50 Naters                     1:31.41,9   (975)  OM/705.       
ME          48. Imwinkelried Helmut, Naters    59 SC Obergoms                1:02.52,4    (26)  OM/50.        
MD          81. Imwinkelried Stefan            71 Bern                       1:26.37,1  (1574)  OM/614.       
MA         117. Imwinkelried Urs               67 Ulrichen                   1:13.24,8   (256)  OM/233.       
MB         154. Inäbnit Martin, Ringgenberg BE 68 TV Ringgenberg-Goldswil    1:22.20,6   (581)  OM/496.       
MC          38. Iseli Marcel, Beatenberg       54 SC Matten                  1:24.36,8   (976)  OM/564.       
MB          25. Isler Max, Aathal-Seegräben    64 TV Aathal-Seegräben        1:14.12,2   (582)  OM/266.       
MC         125. Iten Robert                    55 Murg                       1:34.19,2   (977)  OM/759.       
MA         107. Iten Rolf                      59 Oberägeri                  1:12.34,2   (257)  OM/216.       



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.