1. Frauenlauf - "G"

Kategorie  Rang Name und Vorname       Jg Land/Ort                   Zeit    Stnr  Overall       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
D II       167. Gablinger Claudine     67 Zürich                1:17.01,9   (185)  Over/507.     
D IV        97. Gafner Ivonn           41 Walenstadtberg        1:24.53,6   (186)  Over/592.     
D II        84. Gähwiler Beatrice      61 Samedan               1:02.45,3   (187)  Over/233.     
D III      117. Galli Elena            53 I-Livigno             1:14.36,9   (754)  Over/469.     
D IV        84. Gammeter Marie-Theres  46 St. Moritz            1:18.34,2   (188)  Over/536.     
D III      173. Gander Andrea          57 Basel                 2:58.31,0   (189)  Over/727.     
D V         21. Gantenbein Verena      33 Watt                  1:30.25,0   (190)  Over/618.     
D VI         1. Ganzoni Chatrigna      22 Celerina              1:40.56,0   (776)  Over/656.     
D I         18. Gartenmann Michelle    72 Lenzerheide             54.07,6   (703)  Over/54.      
D V         30. Gasser Vreni           35 Bülach                1:51.27,4   (680)  Over/684.     
D III       67. Gastauer Claire-Yvette 57 L-Schifflange         1:04.57,6   (192)  Over/283.     
D VI         4. Gatermann Gesa         26 D-Hamburg             2:05.57,7   (591)  Over/706.     
D III       36. Gattlen Elsbeth        58 Mels                  1:00.33,3   (614)  Over/180.     
D IV       116. Gauderon Elisabeth     45 Samedan               1:39.54,0   (660)  Over/655.     
D I        104. Gauderon Nicole        75 Celerina              1:18.35,2   (663)  Over/537.     
D II        30. Geiges Jeannette       64 Bergün/Bravuogn         55.36,1   (193)  Over/74.      
D IV       120. Gerngross-Haas Gabriel 46 Pontresina            1:48.25,0   (194)  Over/674.     
D II       183. Gianetti Morena        62 Riazzino              1:20.41,2   (195)  Over/560.     
D III        1. Gilli-Brügger Christin 56 Champfèr                45.10,6     (4)  Over/3.       
D II       105. Giovanoli Cristina     60 Vicosoprano           1:05.04,0   (197)  Over/287.     
D II        55. Giovanoli Linda        63 Maloja                  58.43,0   (198)  Over/138.     
D I         68. Giovanoli Madlaina     75 Sils/Segl Maria       1:03.27,4   (761)  Over/251.     
D III       57. Giovanoli Renata       55 Vicosoprano           1:03.40,2   (199)  Over/261.     
D IV         5. Giovanoli Ursula       43 Sils/Segl Maria         58.35,3   (615)  Over/134.     
D III      160. Gisler-Laschalt Helga  59 Luzern                1:45.24,7   (200)  Over/667.     
D IV        28. Glatt-Morf Martina     48 Zürich                1:05.47,2   (681)  Over/303.     
D I         17. Gleinser Hanni         75 Ardez                   53.48,6   (709)  Over/49.      
D II       107. Gluderer Christina     60 La Punt-Chamues-ch    1:05.22,2   (201)  Over/294.     
D II       161. Gmünder Ulrike         61 Horgen                1:15.30,5   (202)  Over/484.     
D I         13. Gnos Beatrice          70 Schwanden GL            53.01,0   (203)  Over/43.      
D V         37. Gobbi Maria Angela     33 I-Colico (LC)         2:28.48,6   (204)  Over/724.     
D IV        29. Godly Bice             41 Zernez                1:06.03,2   (205)  Over/309.     
D II       111. Goldhahn Sabine        66 Davos Dorf            1:05.52,1   (206)  Over/305.     
D V         22. Gordon Anita           32 Silvaplana            1:32.21,8   (207)  Over/636.     
D III       48. Graessli Charlotte     58 Küblis                1:02.26,9   (208)  Over/222.     
D III      170. Graf Heidi             51 Zürich                2:27.54,0   (209)  Over/721.     
D II        88. Graf Sabine            68 D-Tuttlingen          1:03.08,2   (210)  Over/242.     
D I         90. Grätzer Regula         72 Wollerau              1:12.10,9   (211)  Over/436.     
D IV        85. Griesbeck Gerda        40 D-Rosenheim           1:19.12,4   (736)  Over/540.     
D II       140. Grimmer Heidi          63 St. Moritz            1:10.22,5   (212)  Over/400.     
D III       69. Gröble Ruth            58 Silvaplana            1:05.13,2   (213)  Over/290.     
D II       225. Gross Heike            67 D-Rheinfelden         2:08.42,6   (214)  Over/710.     
D I        113. Gruber Andrea          70 Aadorf                1:26.22,4   (215)  Over/603.     
D III       14. Grüter Emma            50 Oberkirch LU            55.55,2   (216)  Over/79.      
D II       102. Gschwend Regula        64 Parpan                1:04.53,9   (217)  Over/279.     
D II        89. Guaid Jennifer         69 CAN-Ottawa, K1M 1S2   1:03.11,0   (682)  Over/243.     
D II        49. Guetermann Tania       67 Willisau                58.28,7   (218)  Over/125.     
D III        7. Guetg-Fuchs Margrit    58 Domat/Ems               54.04,0   (219)  Over/53.      
D IV        65. Gufler Emerita         42 Filisur               1:14.40,0   (220)  Over/471.     
D III       44. Guidon Annamarie       58 Latsch                1:02.16,2   (221)  Over/209.     
JO III       2. Guidon Madlaina        85 Latsch                  58.17,1   (222)  Over/118.     
D II       169. Gujan Renate           60 Chur                  1:17.19,8   (669)  Over/514.     
Jug          5. Guler Cornelia         82 Klosters                51.19,0   (223)  Over/32.      
D II       216. Gülland Barbara        65 Dielsdorf             1:44.32,3   (224)  Over/666.     
D I          4. Guntern Nicole         71 Scuol                   48.48,8   (225)  Over/15.      
D IV       102. Guthendorff Brigitte   44 D-München             1:27.12,4   (780)  Over/605.     
D I         31. Gutknecht Natascha     71 Hausen am Albis         57.37,1   (226)  Over/109.     
D IV       135. Gysin Ruth             40 Gelterkinden          2:54.37,0   (227)  Over/726.     



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.