11. Steinhölzlilauf 2000 - "R"

Kategorie  Rang Name/Ort                       Jg Team/Ortschaft                  Zeit    Stnr    Ø/km
------------------------------------------------------------------------------------------------------
09         ---  Raemy Susanne                  52 Wabern                       35.06,4  (1057)    8.46
21           1. Reber Adrian, Bern             81 ST Bern                      37.25,8    (63)    3.33
04           7. Reber Flurina, Bern            88 ST Bern                      19.47,4  (1058)    4.56
06           1. Reber Jolanda, Bern            82 ST Bern                      15.41,9  (1059)    3.55
08           4. Reber Markus, Bern             54 ST Bern                      14.35,0  (1060)    3.38
04           3. Reber Susanne, Bern            85 ST Bern                      18.14,3  (1061)    4.33
04           4. Richner Stephanie, Wabern      86 ST Bern                      18.45,1  (1063)    4.41
22           8. Rickli Barbara                 73 Trubschachen               1:06.06,5   (128)    6.17
01          13. Riesen Sabrina, Boltigen       91 LAG Diemtigtal                7.18,2   (613)    4.52
27           1. Rimensberger Fredi, Münchenbuc 60 LG Hofer                     36.48,2   (149)    3.30
24           1. Ritz Beatrice, Bern            65 TV Längasse                  41.47,5    (17)    3.58
11          43. Roethlisberger Lukas           95 Uettligen                     2.42,3   (629)    6.45
11          23. Rohrer Simon, Zollikofen       94 Nike Team                     1.50,6   (536)    4.36
11          41. Röthlisberger Bettina, Hasle-R 95 TV Rüegsauschachen            2.15,0   (537)    5.37
02          24. Röthlisberger Josua            91 Hasle-Rüegsau                 7.17,5   (538)    4.51
08           7. Röthlisberger Markus           62 Hasle-Rüegsau                15.54,0  (1064)    3.58
11          25. Röthlisberger Mischa           94 Hasle-Rüegsau                 1.54,2   (539)    4.45
11           6. Röthlisberger Tanja, Hasle-Rüe 93 TV Rüegsauschachen            1.34,2   (540)    3.55
23           5. Roulier Gilbert, Goldiwil      72 ST Bern                      36.40,4    (11)    3.29
09         ---  Roulin Celine, Gurmels         53 TV Gurmels                   36.57,6  (1065)    9.14
02          10. Rüfli Dominic                  89 Ostermundigen                 6.29,5   (541)    4.19
03         ---  Rüfli Roland                   56 Ostermundigen                 5.39,0   (542)    3.46
25           8. Rutishauser Andreas, Bern      67 ST Bern                      38.22,5    (12)    3.39
05           4. Rychener Christof, Bowil       85 UHC Bowil                    16.28,0  (1103)    4.07
07           4. Rychener Claudia, Niederhünige 76 UHC Bowil                    21.37,9  (1102)    5.24

Total 25



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.