Bieler Lauftage 1999 - Land "PL"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   R├╝ckstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M/MM        21. NCO Fiutak Mariusz, PL              ?? Pologne                     3:31.18,1     52.23,9  (5809)  
M/MM        20. WO I Koselski Krzysztof, PL         ?? Pologne                     3:28.10,4     49.16,2  (5806)  
M/MM        23. WO I Miluk Stanislaw, PL            ?? Pologne                     3:36.01,3     57.07,1  (5807)  
M/MM        22. Pte Rygiel Marcin, PL               ?? Pologne                     3:33.38,0     54.43,8  (5810)  
M/MM        26. WO III Zawadzki Jaroslaw, PL        ?? Pologne                     4:45.17,6   2:06.23,4  (5808)  
100/M45     60. Gruszczynski Wojciech               50 PL-Belchatow               10:36.00,2   2:33.57,6  (1527)  
100/M60     74. Witczak Mikolaj                     35 PL-Bielawa                 16:13.05,7   7:15.21,4  (1905)  
100/W45     14. Banasiak Alicja                     52 PL-Bielsko Biala           12:39.23,8   2:05.28,2   (411)  
100/MH      26. Dziendziel Robert                   76 PL-Bielsko-Biala           11:08.59,2   3:02.20,6  (1157)  
100/M45     99. Gryniewicz Czeslaw                  52 PL-Bielsko Biala           11:42.20,5   3:40.17,9   (587)  
100/M50     80. Medrala Czeslaw                     46 PL-Bielsko Biala           12:25.38,3   3:30.49,2   (594)  
100/M40    196. Taniewski Andrezej                  56 PL-Bielsko Biala           14:50.55,2   7:19.17,2  (1863)  
100/M35      5. Walus Wlodzimierz                   60 PL-Bielsko Biala            8:02.02,6   1:12.06,9    (23)  
100/M50     65. Mantycki Piotr                      45 PL-Bydgoszcz               11:44.40,5   2:49.51,4  (1669)  
100/M45     17. Olkowski Eugeniusz                  54 PL-Bydgoszcz                9:28.00,0   1:25.57,4  (1713)  
100/M50     40. Raut Wieslaw                        48 PL-Bydgoszcz               10:48.04,8   1:53.15,7  (1743)  
100/M35    138. Walczak Wieslaw                     63 PL-Chelmsko                13:01.01,2   6:11.05,5  (1890)  
100/M55     99. Jagodzinski Roman                   41 PL-Dabrowa Gorn.           14:39.01,9   6:01.07,4  (1260)  
100/M50      4. Litwin Jozef                        49 PL-Glubczyce                9:07.17,5     12.28,4  (1655)  
100/M45     97. Dziedzic Krzysztof                  50 PL-Kalisz                  11:38.23,2   3:36.20,6  (1037)  
100/M65     23. Walczak Adam Marian                 33 PL-Kalisz                  15:21.18,4   4:51.46,2   (655)  
TS1/M40      3. Lesniewski Marek                    55 PL-Lodz                     3:29.16,8      8.32,5  (2058)  
V/M45        1. Gronczewski Zbigniew                51 PL-Lowicz 1                   38.22,5       -----  (5283)  
V/M45       21. Jeszke Waldemar                     54 PL-Lubliniec                  56.05,3     17.42,8  (5059)  
100/W60      3. Rosinska Janina                     36 PL-Nordstemmen             11:40.37,0     10.46,0   (416)  
100/M50    128. Kusmierek Wiktor                    45 PL-Opole 1                 14:50.53,5   5:56.04,4  (1267)  
100/M50     87. Olejniczak Witold                   49 PL-Ostrow Wlkp             12:39.23,2   3:44.34,1  (1712)  
100/MP      15. WO III Krzyszczak Roman, PL-Polen   70 Eagle I                    11:12.54,2   3:33.51,7  (3858)  
100/MP      16. WO I Rosinski Zbigniew, PL-Polen    60 Eagle I                    11:12.55,0   3:33.52,5  (3857)  
100/MP      13. Sgt Urbanski Grzegorz, PL-Polen     72 Eagle II                   10:28.07,6   2:49.05,1  (3859)  
100/MP      14. Lt Wroblewski Krzysztof, PL-Polen   70 Eagle II                   10:28.07,9   2:49.05,4  (3860)  
100/M40    122. Klinowski Sylwester                 58 PL-Racula                  11:25.45,0   3:54.07,0   (545)  
100/M45      1. Dudek Edward                        54 PL-Radziechowy              8:02.02,6       -----    (22)  
100/W45     19. Wichrowska Jadwiga                  51 PL-Torun                   14:11.48,4   3:37.52,8   (440)  
100/M55    137. Kapeluszny Andrzey                  41 PL-Warszawa                21:25.45,8  12:47.51,3  (2030)  
100/M65     24. Sikorski Zbigniew                   31 PL-Wroclaw                 15:30.44,0   5:01.11,8  (1189)  
100/M60     77. Kowalik Wieskaw                     38 PL-Zielona Gora            16:31.37,5   7:33.53,2  (1190)  

Total 37



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.